Jump to content
Dogomania

Maćka

Members
  • Posts

    1339
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maćka

  1. [quote name='esperanza']Zdjęcia najłatwiej wstawić przez [URL="http://www.imageshack.us"]www.imageshack.us[/URL]. wybierasz przeglądaj, wstawiasz zdjęcie z Twojego komputera, a nastepnie wciskasz host it. Za chwile pojawiają się linki, wybierasz Hotlink for forums (1) jeśli zdjęcie ma rozmiar do 450x600[/quote] Ten serwer potrafi się często wieszać, proponuję też [URL="http://www.fotosik.pl"]www.fotosik.pl[/URL] :)
  2. [quote name='gdgt']Pees. Dostałam wiadomość, że Berta to teraz Tośka i ma się świetnie...[/quote] To mamy dwie Tosie :) Kobra mój pierwszy szczeniak którego wyadoptowałam też teraz się nazywa Tosia i też ma się dobrze a w dodatku to moja sąsiadka :)
  3. Aukcja zbiorcza już wystawiona: Ogryzia, Lili ( Malagos bardzo prosze o kontakt jaki mogę podać na aukcji ), Levis, Cynamonek i Dominek: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=163852718[/URL]
  4. Aukcja zbiorcza jest już gotowa: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=163852718[/URL]
  5. Aruś czy posiadasz jeszcze jakieś fotki Ogryzi ??
  6. Kochani zerknijcie na wątek szczeniaków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3092747&posted=1#post3092747[/URL] potrzebne mi linki do naszych psów na tymczasach.
  7. Kochani mam wielką prośbę, ponieważ tydzień czasu "odpoczynku" od dogo i schroniska i człowiek się gubi co i jak z psami a ponieważ mimo czytania wątków ja i tak niekumata to proszę podsyłajcie mi linki do psów jakie macie na tymczasach, wezme sie ostro do roboty z allegro, nie ważne że mają już jakies allegro. Po pierwsze chcę rozpowszechnić nasze konto na allegro, po drugie im więcej tego tym większa szansa na znalezienie domków. Jayo czy Twojego chorego malucha umieszczać na allero, czy czekac aż łapka będzie w pełni sprawna ??
  8. [quote name='Igusia']Macka jest chwilowo nieobecna...[/quote] Wróciłam dopiero wczoraj bo w rodzinie sie trochę sprawy pokąplikowały, ale spiesznie donoszę, że dzisiaj nadrobię zaległości i wezmę się do roboty jak tylko obudzi mnie kawka.
  9. Mi się wszystko kąplikuje, muszę wyjechać już jutro, bardzo pilnie poszukuję kogoś kto może mi się nim zając te pare dni, wróciłabym około czwartku nie później.
  10. [quote name='szuwarek_k']co prawda jestem tu nowa, ale chetnie bym wam pomogla w przyszlosciu ze szczeniaczkami. Mam tylko jedno pytanko, tzn. ile moze trwac taki tymczas? :) mieszkam niedaleko warszawy, w sochaczewie wiec z dotarciem do was nie miala bym problemu. Ale (no wlasnie ale :P) studiuje we wroclawiu i w domu pojawiam sie na dluzej tylko miedzy sesjami albo w wakacje. Mam wtedy duuuuzo wolnego czasu ale czy tyle wystarczy? :)[/quote] Szuwarek to naprawdę jest różnie, nieraz wystarczy tydzień i pies na swój nowy dom a nieraz trwa to nawet i pół roku.
  11. [quote name='ara']Maćka, kiedy wyjeźdżasz?[/quote] Prawdopodobnie we wtorek, ciało jest pod nadzorem prokuratora więc pogrzeb tez nie bedzie tak odrazu. Najpóźniej pewnie wrócę w sobotę.
  12. [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4]Błagam, czy może mi się ktoś zając parę dni Dominkiem, jest naprawdę niekłopotliwy, nie ma wirusówki tylko nieżyt górnych dróg oddechowych. [/SIZE] [SIZE=4]Muszę wyjechać na podkarpacie na pogrzeb, dzisiaj mój ojczym zginął, błagam, jak tylko przyjadę to zaraz go odbiorę :([/SIZE]
  13. Kochani mam problem, będę musiała jechać na pogrzeb na podkarpacie, czy mógłby mi się ktoś zająć Dominkiem parę dni ??
  14. Bo to szczeniak :)
  15. Pod taką opieką szybciutko zapomni o przeszłości, Gras się o wiele gorzej bał jak pewnie cioteczki pamietają, a efekty jego zaufania do mnie były już po miesiącu :)
  16. Hopsamy na górę i domku szukamy, ciotka ara tekstu specjalnego nie musi być na dogo ;)
  17. [quote name='jayo']a u Netti cos zostalo czy wszystkie wyszly?[/quote] Wszystkie już poszły do nowych domów.
  18. [quote name='jayo']Grzyba to sie boje, bo wszyscy mozemy pewnie miec... cale stado..[/quote] Jeżeli to będzie grzyb tfu tfu to z całego serca Wam współczuję :roll:
  19. Ja jak odkryłam świerzba u Grasa to się zdumiałam, w dotyku ma sie wrażenie, że w tym miejscu jest strupek lub zrogowaciały naskórek taki jak u niektórych ludzi na łokciach, a potem zaczynajasię te łysienia i podczas leczenia gdy zabija się świerzba robi się czarne lub szare. Trzeba wziąc pod uwagę grzyba :shake: Rufik miał i coś widzę, że maluchy które były u Netti się drapią strasznie.
  20. Najpierw zaróżowiona skóra która przechodzi w słoniowatą, jak świerzb przeniesie się w inne rejony i opuści te słoniowate to wygląda ta skóra naprawdę słoniowato bo sie robi czarna. Szczególnie w pachwinach, na brzuchu, "łokcie" i uda psa, swędzenie jest tak nieznośne że pies wydrapuje i wygryza sobie sierść, od ciągłego drapania powstają nawet rany.
  21. [quote name='jayo']Macka, nie badzo sie znam na tym - ale male strupki zoltawe gdzieniegdzie - stawiam na swierzba jesli juz.[/quote] Hmmm świerzb raczej inaczej wygląda, kurcze nie mam bladego pojęcia co to może być. Trzymam kciuki oby było wszystko dobrze.
  22. Życzymy zdrówka dla Dobermani, Salmek do góry, szukamy domu, psiak szybko musi trafić w dobre stałe ręce !!!
  23. [quote name='jayo']Kto wie jaki mamy bilans szczeniakow na DT? Kto jest na biezaco? Moze warto zrobic akucje zbiorcza - to jakos za serce moze chwyci? Macka...? dalabys rade zebrac t do kupy?[/quote] Tak, dopytam się ile mamy tych szczeniaków, poszukam wątków i zdjęć i zrobię aukcje zbiorczą :)
  24. Hopsamy na górę i szukamy pilnie domku, maluch potrzebuje właściciela od zaraz !!!
×
×
  • Create New...