Jump to content
Dogomania

Maćka

Members
  • Posts

    1339
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maćka

  1. Jeżeli żadna z Was nie dodała sobie Gryzi na allegro to mała ma jednego obserwatora :)
  2. Nie ma za co, Gryzi zrobiłam osobną aukcję: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=167099057[/URL]
  3. Ciotka jak Ci sie podoba to proszę bardzo możecie używac do wszelkich ogłoszeń: " [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Była najmniejsza i najsłabsza, nie potrafiła obronić się przed dużymi gryzoniami które w schronisku dla bezdomnych psów w Ostrowi Maz. znalazły schronienie przed zimą, szczury atakowały te najmniejsze szczeniaki i to właśnie Gryzia stała się ich ofiarą. Szczury obgryzły jej uszy oraz ogonek, mała w jakiś niewytłumaczalny sposób sobie poradziła i żyje.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Uszka ma jakby przycięte niewprawna ręką, ale za to tworzą jakby falbaneczki i dodają jej uroku, ogonek niestety został w pewnej części pozbawiony bezpowrotnie sierści, ale i ogonek wygląda przesympatycznie. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Prawie dwa miesiące przebywa już w domu tymczasowym, jej wiek plasowany jest na około 4 miesiące, przy tym jest mała i drobna, nie będzie dużym psiakiem za to wielką pociechą dla nowego właściciela.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]W chwili obecnej ma do zabawy druga suczkę dobermankę oraz dwójkę dzieci, do nowych psów musi się przekonać, ale z pewnością po krótkiej chwili zaakceptuje ewentualne towarzystwo. Przez historię ze szczurami bywa nieufna wobec nowych zwierząt, ale szybko się aklimatyzuje.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Do domu tymczasowego już bardzo przywykła a zostać tam nie może, domy tymczasowe są nam bardzo potrzebne bo w schronisku ciągle przybywa takich maleństw do opieki, im dłużej Gryzia przebywa w domu tymczasowym tym bardziej później bolesna będzie rozłąka.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ona już dostatecznie dużo wycierpiała, szukamy dla niej domku który nie będzie zwracał uwagi na jej zabawne uszka czy ogonek, może nie wygląda jak rasowy pies z rodowodem, ale ona też potrzebuje miłości i ciepłego domku, nie wygląd ma szczególne znaczenie a jej charakter. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Obecnie Gryzia przebywa w Warszawie pod czułą opieka i cieszy się beztroskim szczenięcym czasem, ile jeszcze czasu będzie musiała tam spędzić ? Wszystkie inne szczeniaki szybko znajdują domy, tylko Gryzia nie z własnej winy nie wzbudza zainteresowania bo szczury tak koszmarnie ją potraktowały.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman]Kontakt w sprawie adopcji:[/FONT]"
  4. Finek się przypomina i o domek się upomina :eviltong:
  5. Aro jak się przedstawiają strupi na główce małej złośnicy ?
  6. [quote name='Wilejkaros']no i krzyżyk znowu!!!! Ratunku! Magadarynko, dużo cierpliwości do mnie, proszę![/quote] Ja to może wytłumaczę jak sama do tego doszłam :cool3: W fotosiku jest link "pełny rozmiar na forum", cały go kopiuję, a potem na dogo jest taka ikonka na górze przy dodawaniu nowego postu, to taki żółty kwadracik z jakimiś szarymi wzgórzami czy piramidkami i słoneczkem. Klikasz na nią i pojawia Ci się w górze nowe okienko, kasuję te http:// które tam jest i wklejam link, na początku i końcu tego linka kasuję wszelkie URL i IMG zostaiam tylko http:// i ciąg dalszy aż do .jpg i wklejam, zdjęcie wówczas na 100% się załaduje :) Spróbuj :)
  7. [quote name='jayo'] Beam - wypraszam sobie :eviltong: w jej wieku zaczynalam od mniejszych zwierzatek: mrowki, muszki, zabki i takie tam..[/quote] To jak zaczynałaś tak skromnie i masz takie psie towarzystwo w domu, to aż strach pomyśleć co Twoja córka bedzie miała w domu gdy bedzie dorosła :evil_lol:
  8. [quote name='jayo']Nie wqrzajcie mnie!!!!!! Ona jeszcze konie chce ratowac i trzymac w naszym ogrodku ....:angryy:[/quote] Zawsze wiedzieliśmy że córeczki pomysłowe są :) A może zaproponujcie kuce ?? Hehehehe
  9. [quote name='malagos']Co nagle, to po diable.:shake: Teraz pan mówi, ze jeszcze nie wie, że może weźmie pieska z bliska, ze... Do środy ma dać odpowiedź :-?[/quote] Hmmm, tak na zapas to na stronie [URL="http://www.niczyje.org"]www.niczyje.org[/URL] jest wzór naszej umowy :)
  10. [CENTER][IMG]http://images13.fotosik.pl/40/7c1f8007d4e2ae85.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/22/ed205fe82ae86ebb.jpg[/IMG][/CENTER]
  11. [quote name='beam6']Przepraszam, że zapytam - to jakie jest CAŁE marzenie- jeżeli można wiedzieć :evil_lol:[/quote] Strach się pytać :evil_lol:
  12. [quote name='dzodzo']ufff, udało mis ię uchwycic Kamyka na sekunde w bezruchu ale jestem nieukiem i nie umiem wkleic zdjęc:shake:[/quote] To wyślij je do mnie na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ja wkleję :)
  13. Ona była tak wystraszona że musiała warczeć obronnie hehehe Tak ważyłam maleństwo, jest o kilogram lżejsza od mojego łobuza, Ogryzia waży 3700 g. :)
  14. Gryzia ogonek miała też oskubany przez szczury. Piesek do adopcji i tyle. Ludzie zobaczcie, ona jest kochana !!! A jak pieknie wyglądają te uszka !! Jak falbaneczki, dodają jej uroku a zdjęcia tego tak wiernie nie oddają jak w realu.
  15. [quote name='ara']Już zagadałam:lol: A wiesz co to za czerwone słoneczko znajduje się w moim profilu?:evil_lol:[/quote] :roflt::roflt::roflt:
  16. Gryzia szuka wspaniałego domu, jest wyjątkowa czy nikt tego nie widzi ??
  17. No właśnie też zwróciłam uwagę na to, że Rufik miał skarpetki a ten znajdek nie, a nie widziałam jeszcze psa któremu skarpetki by zniknęły.
  18. [quote name='batmani']A to, jeśli można mi ufać :cool3: mamusia Dominka i Cynamonka [SIZE=2][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/6/dfff8d63ea0fd20b.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/quote] Tak, w 100% to mamusia Cynamonka i Dominka.
  19. Cioteczki ja się będę upierać że to nie Rufik. Na wątku który Iguś podałaś jest link tej dziewczyny u której jest ta "lubelska znajdka" do galerii tego psiaka. Poprzyglądałam się i wymienie w 3 punktach: 1. Rufikowi stały uszka a tak nagle nie opadają, musiałby je ktoś połamać psu 2. Rufik nie miał czarnej sierści na szyji, była o wiele jaśniejsza niż u tego znajdki 3. Rufik miał białe skarpetki a ta znajdka nie ma takich bielutkich skarpetek Nie dzwoniłam bo nie mam numeru.
  20. [quote name='Igusia']Wlasnie o to chodzi ze nie odpowiada nowy domek na telefony Feli:razz: A dzieczyna u ktorej jest chce sie jak naszybciej go pozbyc, w pierwszym poscie bylo ze sie na dloni miesci a potem ze juz 2-3 kg Wiadomo maly szczeniak bardziej chodliwy jest:-( Wlasie w tym watku napisano ze do schronu go odda[/quote] Cholera, mam zadzwonić ? Mojego numeru napewno nie mają.
  21. [quote name='Igusia']Zajrzyjcie na watek szczeniaczkowy prosze, moze ja jestem panikara i wogole i ciotke Fele niepotrzebnie denerwuje:razz:[/quote] Iguś spokojnie, jak na mój gust to ten szczeniaczek jest za mały jak na Rufika, same mówiłyście że przybrał sporo na wadze a tam dziewczyna go ocenia na jakieś 2 do 3 kilo, w takim czasie nawet do tej wagi by nie spadł. Jak masz jakiś telefon do nowego domku to zadzwoń i upewnij się czy wszystko w porządku :)
  22. [quote name='Igusia']A teraz cioteczki drogie pytanie za 100 punktow: KTO TO JEST? [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images11.fotosik.pl/40/eb151c2c7a7833ec.jpg[/IMG][/URL] I watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=42352[/URL][/quote] Ależ podobny do Rufika :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  23. [quote name='jayo']Felus, masz wiecej fotek tej suni laciatej, co ma dwa czarne szczeniaczki? Cokolwiek o niej wiecej? Bardzo nam zapadly w serce jej oczeta... Az sie boje jechac do schronu...[/quote] Ta mała sięga mniej więcej do połowy łydki, delikatnie podnad, jest nieco wyższa od Delicji. Bardzo przyjazna i sympatyczna, mogłam sobie pooglądać jej szczeniorki jak była w kojcu. Jak byłam w Ostrowi z Felą to poprosiłam Janusza o wrzucenie im pod słomę kawałka podgumowanej wykładziny, tak samo do budy Delicji żeby maluchy nie marzły. Wesoła sunia której trzeba było pilnować jak się wchodziło do boksu bo chciała sobie pobiegać luzem, wówczas nie lubiły się z Delicją, ale to zrozumiałe, dwie mamusie w sąsiadujących się boksach.
  24. Uszka ma jak śmigła helikopterka :evil_lol: :loveu:
  25. Tak pamiętam, ta czarna którą mi przywiozłaś to u mnie była Tymcia a w nowym domu jest Pyzą :)
×
×
  • Create New...