-
Posts
1339 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maćka
-
[quote name='esperanza']Zdjęcia najłatwiej wstawić przez [URL="http://www.imageshack.us"]www.imageshack.us[/URL]. wybierasz przeglądaj, wstawiasz zdjęcie z Twojego komputera, a nastepnie wciskasz host it. Za chwile pojawiają się linki, wybierasz Hotlink for forums (1) jeśli zdjęcie ma rozmiar do 450x600[/quote] Ten serwer potrafi się często wieszać, proponuję też [URL="http://www.fotosik.pl"]www.fotosik.pl[/URL] :)
-
Aruś czy posiadasz jeszcze jakieś fotki Ogryzi ??
-
Kochani mam wielką prośbę, ponieważ tydzień czasu "odpoczynku" od dogo i schroniska i człowiek się gubi co i jak z psami a ponieważ mimo czytania wątków ja i tak niekumata to proszę podsyłajcie mi linki do psów jakie macie na tymczasach, wezme sie ostro do roboty z allegro, nie ważne że mają już jakies allegro. Po pierwsze chcę rozpowszechnić nasze konto na allegro, po drugie im więcej tego tym większa szansa na znalezienie domków. Jayo czy Twojego chorego malucha umieszczać na allero, czy czekac aż łapka będzie w pełni sprawna ??
-
[quote name='szuwarek_k']co prawda jestem tu nowa, ale chetnie bym wam pomogla w przyszlosciu ze szczeniaczkami. Mam tylko jedno pytanko, tzn. ile moze trwac taki tymczas? :) mieszkam niedaleko warszawy, w sochaczewie wiec z dotarciem do was nie miala bym problemu. Ale (no wlasnie ale :P) studiuje we wroclawiu i w domu pojawiam sie na dluzej tylko miedzy sesjami albo w wakacje. Mam wtedy duuuuzo wolnego czasu ale czy tyle wystarczy? :)[/quote] Szuwarek to naprawdę jest różnie, nieraz wystarczy tydzień i pies na swój nowy dom a nieraz trwa to nawet i pół roku.
-
[SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4]Błagam, czy może mi się ktoś zając parę dni Dominkiem, jest naprawdę niekłopotliwy, nie ma wirusówki tylko nieżyt górnych dróg oddechowych. [/SIZE] [SIZE=4]Muszę wyjechać na podkarpacie na pogrzeb, dzisiaj mój ojczym zginął, błagam, jak tylko przyjadę to zaraz go odbiorę :([/SIZE]
-
Bo to szczeniak :)
-
Pod taką opieką szybciutko zapomni o przeszłości, Gras się o wiele gorzej bał jak pewnie cioteczki pamietają, a efekty jego zaufania do mnie były już po miesiącu :)
-
Hopsamy na górę i domku szukamy, ciotka ara tekstu specjalnego nie musi być na dogo ;)
-
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
Maćka replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
[quote name='jayo']Grzyba to sie boje, bo wszyscy mozemy pewnie miec... cale stado..[/quote] Jeżeli to będzie grzyb tfu tfu to z całego serca Wam współczuję :roll: -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
Maćka replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
Ja jak odkryłam świerzba u Grasa to się zdumiałam, w dotyku ma sie wrażenie, że w tym miejscu jest strupek lub zrogowaciały naskórek taki jak u niektórych ludzi na łokciach, a potem zaczynajasię te łysienia i podczas leczenia gdy zabija się świerzba robi się czarne lub szare. Trzeba wziąc pod uwagę grzyba :shake: Rufik miał i coś widzę, że maluchy które były u Netti się drapią strasznie. -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
Maćka replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
Najpierw zaróżowiona skóra która przechodzi w słoniowatą, jak świerzb przeniesie się w inne rejony i opuści te słoniowate to wygląda ta skóra naprawdę słoniowato bo sie robi czarna. Szczególnie w pachwinach, na brzuchu, "łokcie" i uda psa, swędzenie jest tak nieznośne że pies wydrapuje i wygryza sobie sierść, od ciągłego drapania powstają nawet rany. -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
Maćka replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
[quote name='jayo']Macka, nie badzo sie znam na tym - ale male strupki zoltawe gdzieniegdzie - stawiam na swierzba jesli juz.[/quote] Hmmm świerzb raczej inaczej wygląda, kurcze nie mam bladego pojęcia co to może być. Trzymam kciuki oby było wszystko dobrze. -
Zadarty Nosek ma nowy dom i nowe imię! <333333
Maćka replied to Dobermania's topic in Już w nowym domu
Życzymy zdrówka dla Dobermani, Salmek do góry, szukamy domu, psiak szybko musi trafić w dobre stałe ręce !!! -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
Maćka replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
A ma jakieś zmiany skórne ? -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
Maćka replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
Hopsamy na górę i szukamy pilnie domku, maluch potrzebuje właściciela od zaraz !!!