-
Posts
2903 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by florida_blue
-
Bona - Owczarek Niemiecki SZUKA DOMU . ma dom!!!
florida_blue replied to krzychu1991's topic in Już w nowym domu
Bona nawet lubi koty chyba - a przynajmniej ich nie zjada -
Bonzo może skończyć w schronisku jeśli ktoś go nie przygarnie.
florida_blue replied to n_aga76's topic in Już w nowym domu
ja bym chciała zeby wszystkie domki miały.... -
Bona - Owczarek Niemiecki SZUKA DOMU . ma dom!!!
florida_blue replied to krzychu1991's topic in Już w nowym domu
jeszcze zdjęcia z 30 maja ... [CENTER][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2236.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2236.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2237.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2237.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2238.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2238.thumbnail.jpg[/IMG][/URL] ZETA - jeszcze jak miała oko... [URL="http://czestochowa.schronisko.net/adopcja9667-4.html"]http://czestochowa.schronisko.net/adopcja9667-4.html [/URL] [/CENTER] -
Bona - Owczarek Niemiecki SZUKA DOMU . ma dom!!!
florida_blue replied to krzychu1991's topic in Już w nowym domu
ta druga - nie mam pojęcia - tak obstawiam ze 4 lata. W kazdym razie bardzo energiczna, zupełnie nieagresywna, własciwie nic jej nie obchodzi oprócz spaceru ;) Całą sobą węszy w trawie i idzie naprzód :) -
Bonzo może skończyć w schronisku jeśli ktoś go nie przygarnie.
florida_blue replied to n_aga76's topic in Już w nowym domu
pewnie nie ... fotki innych psiaków : [URL]http://foranimals.czest.pl/www/26-lipca/[/URL] -
Bona - Owczarek Niemiecki SZUKA DOMU . ma dom!!!
florida_blue replied to krzychu1991's topic in Już w nowym domu
nowe zdjęcia Bony dla Was pomachała ogonkiem: [CENTER][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_0381.jpg[/IMG] [URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_0377.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_0377.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_0378.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_0378.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_0379.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_0379.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_0380.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_0380.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_0381.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_0381.thumbnail.jpg[/IMG][/URL] na pierwszych dwóch miniaturkach jest tez owczarka niemiecka, która straciła oko. Coś się działo, oko wciąż było zaczerwienione i opuchnięte, była leczona, ale wiecie jak to w warunkach schroniskowych - nie ma to jak dom... :( i straciła oko... Też jest bardzo łagodna... Ta "derszowata" biała w plamki suczka to Plamka. Pamiętam ją w schronisku jako szczeniaka. Nigdy nie miała prawdziwego domu... Teraz ma już chyba dwa lata. Przesympatyczna suczka... [/CENTER] -
Bona - Owczarek Niemiecki SZUKA DOMU . ma dom!!!
florida_blue replied to krzychu1991's topic in Już w nowym domu
[quote name='krzychu1991']:(( to wstawiaj. Kamila wkop mnie tam do wolontariatu <prosi>[/quote] JAAAAA??? przeciez mnie wyrzucili :roll: zresztą to Ty się poszedłeś przedstawić ..... -
Bona - Owczarek Niemiecki SZUKA DOMU . ma dom!!!
florida_blue replied to krzychu1991's topic in Już w nowym domu
Bona jeszcze jest w schronisku. Był fajny domek chętny na nią ale na razie się wstrzymał :( zrobiłam jej nowe zdjęcia ale nawet nie zrzuciłam jeszcze z aparatu, pozniej wkleje ona strasznie chudziutka jest ...........naprawde strasznie:placz: -
Bonzo może skończyć w schronisku jeśli ktoś go nie przygarnie.
florida_blue replied to n_aga76's topic in Już w nowym domu
dzisiaj byłam "w schronisku" nie widziałam Bonzo.... nie wiem czy juz jest w ogólnym czy na kwarantannie jeszcze.. -
jasne, dajcie znać jesli kto inny sprawdzi domek przede mną , dobrze ? BTW - u nas jest biały bokser w schronisku, chłopiec, niezbyt duży (dorosły) Nie widziałam go, bo mnie usuneli z wolontariatu - słyszałam że jest fajny, przyjazny, pełen energii... wiem ze dzieje sie cos złego z nim, teraz jest na obserwacji - czyli już wogóle nie mozna go zobaczyć..
-
gratulacje :) a co z domkiem w koniecpolu? ja chyba moge tam pojechać najwczesniej za około 2 tygodnie, strasznie długo.... Chyba ze uda mi sie znaleźć cos wczesniej - to oczywiscie pojade. Na razie jestem troche uziemiona. Poznałam kilka osób stamtąd, ale nie na tyle zeby im powierzyć sprawdzenie domku :roll:
-
Shar pei NINA zamieszkała u malvy :)
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
ojej, malva powinnaś być dumna !!!!! jestem naprawde w szoku, nie śledziłam Twoich poczynań na forum SP wiec te zdjęcia są dla mnie niespodzianką! A jeszcze to, że są szanse na sierść ! wspaniale! Czy mozesz zdradzić jak doszliscie do takiego stanu? podawałaś jej jakieś leki? czy zawsze już bedzie musiała je brać ? Malva - strasznie sie ciesze , że ona do Ciebie trafila :loveu: Wstaw jakieś zdjęcia spacerkowe prosze :) -
Shar pei NINA zamieszkała u malvy :)
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
[quote name='malva']a tak wygladaja nózki Ninki po podleczeniu: [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/8893/1059007ln7.jpg[/IMG][/quote] :crazyeye: rany... podmieniłas psa... :-o -
[quote name='doddy']Tak, na razie w hotelu bo nikt jej nie chce na DT... Nie dziwie się, bo dziewczyny z Częstochowy zapomniały nam powiedzieć, że suka jest agresywna...[/quote] Nie ZAPOMNIAŁY tylko NIE WIEDZIAŁY... Pierwszą informację jaką dostałysmy było, ze suczka jest bardzo łagodnia, milutka i śliczna itd. Pózniej, ze z suczkami nie bardzo się dogaduje, więc miałam iść tam z moją sunią - "bokserką" , która chętnie się bawi, ale wyjątkowo uległa nie jest. Zadzwoniłam do włascicielki, ale powiedziała, zebym przyszła sama, bo Ritka nerwowa bo koniec cieczki. Pani wyszła po mnie z sunią, na przywitanie skoczyła mi na ręke, co pani natychmiast usprawiedliwiła "ona sie tak wita" po drodze burczała sobie, mruczała i popiskiwała, głównie na psy, patrzyła za piłką... Nie chodziła w kagańcu, byla na odwróconej kolczatce i krótkiej smyczy. Pani powiedziała, że nigdy jej nie spuszczają, bo pogryzła juz dwa psy pod blokiem, pytałam jak reaguje na ludzi dorosłych i dzieci - nie jest agresywna, zresztą my jej tu nie spuszczamy, bo nie ma jak... A ona kaganca nie lubi... (to JAK oni spacerowali z agresywnym psem bez kaganca po osiedlu pełnym ludzi???) W domu pani opowiadała jak to śpią z sunią w łózeczku, generalnie slodka i kochana, i labradorkę nawet lubi (suczka córki) ... I tyle. TAk jak zresztą napisałam... Kiedy po nią pojechałyśmy przywitała mnie warczeniem... i juz wtedy wyczułam że coś jest nie tak... zabrałysmy ją do Radomska - kiedy mosii podeszła do auta - Rita zaczeła szczekac w samochodzie - ale uspokoiła sie. Pozniej już cały czas pilnowała mosii. Wczesniej myslałam, że to moje przewrażliwienie, w koncu to ast a nie jakiś pikuś malutki... Włascicielka starannie ukrywała jej agresję, wszystko tłumaczyła tym, ze suczka nie ma sie gdzie wybiegać, że cieczka, ze w domu zamieszanie, ze nie ma męża, który sie nią zajmował zawsze i sunia jest poddenerwowana. Naprawde starałam sie przekazać jak najwięcej informacji. Pojechałam tam specjalnie nie tylko żeby robić zdjęcia, ale własnie żeby zobaczyć suczke i porozmawiać z panią osobiscie.
-
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
maggie, jak bedziemy mieli jeszcze jednego - znajdziesz go pod drzwiami ;) dziękujemy Ci kochana za pomoc ;* bez Ciebie rudzielec by nie pojechał -
nie mam nikogo znajomego w tamtych okolicach - i nie dość że jestem niezmotoryzowana to jeszcze teraz strasznie mało "czasowa" :roll:
-
pomyślę :) bardzo chciałabym pomóc ...
-
łomatko... az koniecpol....:-( nie wiem ... musze sie rozejrzeć za dobra duszą z samochodem... nie mogliscie wczesniej powiedzieć ???? teraz w tygodniu nie wiem czy znajde czas na taki wypad :/ popytam dziewczyn
-
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
jest sliczny naprawde - i koteczka tez taka łaciata a'la merle :D -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
zdjęcia : [CENTER][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_0574.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_0574.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_0577.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_0577.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_0580.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_0580.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_0626.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_0626.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_0630.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_0630.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_0632.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_0632.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_0642.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_0642.thumbnail.jpg[/IMG][/URL] jak miło widzieć że Lucky ma już domek i taką fajową towarzyszkę :loveu: chcemy więcej zdjęć :) [/CENTER] -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
karolaj napisała smsa, że Lucku ma się dobrze, troche psoci i ze jutro postara sie dopaść internetu i wstawić jakieś zdjęcia