nie, wilczyco, jedzie dalej :) w krakowie tylko przystanek ma
przy okazji zglosil sie nastepny chetny domek , namiary dalam HalinaM, bo mnie sie collie skonczyly :) domek mozna odwiedzić , sprawdzić, dopytać o co chcecie :) domek mieszka w Wielkopolsce , jeszcze sprawdze