jeszcze jest taki:
[CENTER]* owczarek niemiecki, podobno około 10 lat. Wzorowo chodzi na smyczy, zna komende “noga”. Ma strasznie zaniedbaną sierść, nie zdążyłam go wyczesać. Jest przepięknym psem … (ja oczywiście zakochana w "garbatym" nosku - zobaczcie jaki ma profil - uwielbiam takie onki :)
[/CENTER]
[CENTER][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/img_0009.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/img_0009.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/img_0010.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/img_0010.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/img_0011.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/img_0011.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/img_0012.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/img_0012.thumbnail.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]