-
Posts
2903 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by florida_blue
-
Bonzo może skończyć w schronisku jeśli ktoś go nie przygarnie.
florida_blue replied to n_aga76's topic in Już w nowym domu
już nie , Madziu .... dzisiaj byłam w schronisku z moim synem. Zabrałam go, poniewqaz i tak spędzam te trzy godziny plącząc sie po okolicy - wolontariuszką nie jestem i nie wyprowadzam psiaków. Ale dzisiaj Marta wyprowadziła mi Bonzo... własciwie został wywleczony na zewnątrz przez pracownika, kawałeczek za schronisko, na trawkę. Połozyłam sobie kocyk, siedzałam i rozmawialism sobie z bonzo , w koncu przestał się ślinić i łypać oczami... inni wolontariusze też podchodzili i głaskali go. Próbowałam z nim troche chodzic - ale bez szans. Boi sie i zapiera w ziemie. Masakra ... ale ale ale mamy światełko w tunelu - troche go na siłe poprowadziłam po łace i po zatrzymaniu jak sobie kucnełam dwa razy sam do mnie doszedł te dwa kroczki, zniżył głowę tak jakby jednak głaskanie sprawiało mu przyjemność. I został dokładnie wyczesany :razz: I ... ma zdjęcia :p ładne zdjecia, w słoneczku, na trawce - nie takie na kocu przerażony czy wciśnięty w kąt boksu. Zdjecia niestety bedą pozniej, bo Renata zabrała mi aparat -
Shar pei NINA zamieszkała u malvy :)
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
malva, już sie zaczynałam martwić :roll: dawaj fotki !!!! -
Bonzo może skończyć w schronisku jeśli ktoś go nie przygarnie.
florida_blue replied to n_aga76's topic in Już w nowym domu
trzymamy kciuki za Bonzo ..... i żeby nie zapeszyć .... -
Bonzo może skończyć w schronisku jeśli ktoś go nie przygarnie.
florida_blue replied to n_aga76's topic in Już w nowym domu
[URL]http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=55&w=81629241&v=2&s=0[/URL] -
Bonzo może skończyć w schronisku jeśli ktoś go nie przygarnie.
florida_blue replied to n_aga76's topic in Już w nowym domu
nie mamy dla niego domku tymczasowego :placz: -
I na dodatek w kompletach 2 chłopców i 3 dziewczynki :loveu: Poczatkowo miały byc dwie dziewuszki małe i nie było mowy o Popi. Przyjechali odebrać i zdecydowali sie w ostatnim momencie - jak Jola o niej opowiadała... pani sama zaproponowała, ze ją też przygarnie :) teraz mamy identyczną sytuację z chomiczkami dżungarskimi... 4 dziewuszki i 2 chłopców...
-
została chyba tylko Jelenia Góra - do akcji informacyjno -uswiadamiajacej.... Wieliczka chciała szczeniaka - chyba nie doczytała ze jestem z Fundacji, napisała maila przez allegro i chciała kupić szczeniaka bez rodowodu (ale pomyslałam, że szkoda tak od razu spławić, moze akurat jekiś bedzie odpowiedni :)
-
to trzeba jej napisać ze ten zniósł dobrze, i ze to jest warunek (i podesłac jakieś informacje na ten temat) . zdecyduje sie - mozna dalej rozmawiać . Ja nie przekreslam domków od razu :)
-
[CENTER][SIZE=4][I][B]30.06.2008 [/B][/I]Dzisiaj mogę napisać, że [B]wszystkie[/B] maluszki - razem z mamą znalazły Nowe Domki [IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Dziewczynki (Choco i Toffee) zamieszkają z mamusią Popi i chłopcy (Coffee i Tiramisu) razem. Udało się znaleźć dla nich świetne domki - [/SIZE][SIZE=4][COLOR=#ff0000]bardzo dziękujemy Joli za opiekę nad nimi a Bogdanowi za ogromne pokłady cierpliwości [IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Dziekuję również wszystkim dogomaniaczkom & dogomaniakom, którzy pomogli ratować prosiaczki :loveu: [/COLOR][/SIZE][/CENTER]
-
jeszcze jedna chetna dla ciebie Halinko, chciałaby rudzielca, jest z Jeleniej Góry
-
Bonzo może skończyć w schronisku jeśli ktoś go nie przygarnie.
florida_blue replied to n_aga76's topic in Już w nowym domu
Bonzo nie radzi sobie zamkniety w kojcu ... -
już podaje :)
-
słuchajcie, pisze do mnie ktoś w sprawie szczeniaka/młodego collie - dom na wsi, chce collie ale rodowodu mieć nie musi. Może dam namiar komuś? Domek w okolicach Wieliczki. Pani sie chyba pomylila i mysli że sprzedaję psiaki - ale MOŻE to bedzie jakiś potencjalny domek???? kontakt podam na PW - tylko komu ???
-
dobra, naszego :) no jesli propozycja maggie i moj kolega są nadal aktualni to w tygodniu Lucky pojedzie :) kiedy ma mieć zdejmowane szwy ?
-
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
dobuś jaki sliczny ...... i na łancuchu.......... -
po mojego merlaczka przyjedzie karolaj do krakowa - w tym tygodniu ...
-
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
i zawsze na Jasną Górę mozna zajrzeć :diabloti: -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
karolaj na razie nie ma w necie - mam kontakt telefoniczny tylko. Dzisiaj mi sie śniło, ze rozmawiałam z kims w sprawie ransportu Luka do Krakowa... To są chyba pierwsze poważne oznaki obłędu :oops::evil_lol: -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
karolaj napisała ze w tą niedziele nie bedzie mogła przyjechać do Krakowa.... ale w przyszła przyjedzie napewno . szukamy transportuuuu czestochowa-kraków -
teraz szybko ogłoszenia :)
-
z Gliwicami załatwiła Halina :modla: pies ma jechac do nich dzisiaj, jesli coś nie bedzie im odpowiadać - dadzą znać i bedziemy dalej szukać domku. Ale pies nie wraca do schroniska :roll: Panstwo byli mocno zaskoczeni taką sytuacją - dzwonili do mnie w sprawie collaczka, powiedziałam, że nie mam, ale ktos do nich zadzwoni... A tu nagle muszą brać psa i decydować sie w ciagu kilkunastu minut ;) Trzymam kciuki, ze wszystko bedzie ok :) Rybko, to nie twoja wina, starałaś sie - nie ma co sie obwiniać. ta Kasia pewnie nie zdawała sobie sprawy ile osób jest zaangażowanych w wyciągnięcie psa i dostarczenie go pod drzwi... Przykre, ze ludzie tak traktują nasze starania, naszą pracę i zaangażowanie... Ale jeszcze gorsze jest to na co skazuje sie psiaka - te Gliwice fuksem udało sie załatwić - pies musiałby wrócić do schroniska !!!! Zrobiło sie spore zamieszanie, mnie nieco zaskoczył sms od rybki, że mi domek rezygnuje z collie (a u mnie karolaj czeka na merle ;) )