[quote name='nescca']....ale w tej klinice uprzedzono nas ,że leczenie będzie kosztowało ok. 2000zł.
Gdybym je miała to zapewne bym tam trafiła droga Izo..... przecież to wiesz..... I porzyznaj ,że koszt dość wysoki...zważywszy ,że wet. nawet nie widział psa.[/quote]
oj oj nie tak było, mówili, że jeżeli to będzie parwo to jest to leczenie kosztowne, ale muszą zobaczyć psa by powiedzieć i mowy nie było o kwocie, o tym rozmawialysmy juz same z Basią, co bedzie jak bedzie tyle.
Ja marze o tym by to okazała sie wina kopyta podłego, co zaatakowało małego okruszka, won z takimi kopytami!
Cmoki dla małego :*
aaa, nie, dobra dla Was też, kochane babiszonki :*