Moja Theta nie lubi suk, ale bez przesadnej agresji, poprostu jeży sie i warczy pod nosem.
Sunia jest w wieku "jestem najważniejsza, nie fikaj" my przerabialiśmy to samo. Trzeba wyraźnie dać jej do zrozumienia kto jest najważniejszy, no ale to trzeba chcieć!
Postaramy się chociaż DT znaleźć!
A jak z psami też się nie dogaduje?