Sprawy mi się skomplikowały, synek chory bardzo :placz:
Ten weekend odpada, potem kroplówki i będzięmy wracać do sił. Jestem uwiązana...
Przepraszam :oops:
Poszukajmy czegoś, cholerka, może przyszły weekend, ale mam nadzieje, że mnie zrozumiecie, nie umiem Nikosia teraz zostawic na cały dzień, a zabrać nie moge :(