Tina pewnie jakby mnie nie dobudziła też by to zrobiła. Niedawno nie posłuchałam że prosi to poszła na balkon i załatwiła sprawę. A pode mną sąsiadka ma taką suszarkę za barierką i ciągle wisi tam kupa prania. Gdyby Tina miała większy odrzut to nie wiem, jakbym się tłumaczyła. I tak celowała w samą krawędź balkonu, brakowało może ze dwa centymetry:evil_lol::evil_lol::evil_lol: