-
Posts
511 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agushka
-
Cześć Luizka. Dla Twojej Mamusi ['][']['].. To prawda, czas biegnie do przodu ale wspomnienia są zawsze świeże
-
Dotarłam do Ciebie :) I z miejsca się pozachwycałam foteczkami, zawsze mam u Ciebie rodochę.. [IMG]http://images22.fotosik.pl/38/8bb56dd9e5ecf370.jpg[/IMG] i Kreon i drzewka, śliczne :loveu::loveu:
-
Bo w żaden sposób nie mogę skopiować tego Twojego :( Wymodziłam nowy bo tamten stary już nie wiem sama, gdzie mam.
-
Cześć :) Edysia jesteś kochana :buzi: Kamila, jak zwykle banerek to zasługa nieocenionej Ani :) Luizka dziękuję :) Ula, Pinio jest od początku galerii ale malutko go widać więc wybaczam :buzi: Ania pięknie Ci dziękuję za te cuda, które dla mnie stworzyłaś :) Jak widać moje zdolności wstawiania avatarka utknęły na tym, że teraz nie mam go wcale... Wykasowałam tamten a tego nie potrafię wstawić i pięknie :placz: No i teraz gafa jak stąd do Szczecina, nie wiem, jak ma na imię Pani Gery, ale wiem, że jest wyjątkowa :) i dziękuję że zajrzałaś :)
-
Kochane, mój TZ zarządził wyjazd więc żegnam się z Wami do jutra wieczorkiem. :buzi:
-
Jejciuuu Ania!! szczęka mi klapnęła na biurko :crazyeye: piękny:loveu::loveu::loveu: czy będę strasznie wredną małpą jak poproszę o avatarek? taki jak Twój, żeby obie były??
-
Najpierw sobie pomyślałam - na śląsku jesień.. [IMG]http://images22.fotosik.pl/36/d8f6244b6b6ad553.jpg[/IMG] a potem mi się zrobiło lepiej [IMG]http://images22.fotosik.pl/36/a08fc8ef2756a5ee.jpg[/IMG] a tutaj Foxi wygląda, jakby tych łabądków i kurek wypatrywała :) [IMG]http://images20.fotosik.pl/112/e218fb4e831f205a.jpg[/IMG] Ania nie krzycz, że aż trzy cytuję, po prostu musiałam :oops:
-
Usia no wiesz co?? To nasz Pinio, mopik malutki, jedyny mężczyzna w babskiej sforze :)
-
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
Agushka replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Tylko że po tej wyżerce już pewnie nie ma śladu a gdzie nowe foteczki?? -
To czekam z niecierpliwością, obym zdążyła obejrzeć zanim pojadę na wieś :)
-
Cześć Beatko, coś ostatnio mało Ciebie u Ciebie :(
-
Oj kurczę zawstydziłas mnie Ania :oops::oops: ja jeszcze paraduję w koszuli nocnej a Ty odwaliłas taki kawał roboty...
-
Gang odkrywców z nad Wisły str 248 :) czyli wchodzić...
Agushka replied to Usia's topic in Foto Blogi
Cześć Ula :) [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9a1d556144148bda.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/108/9a1d556144148bdamed.jpg[/IMG][/URL] no Pańcia, Ty widzisz że jakieś psy są na łóżku?? nas tu przecież, wcale, ale to wcale nie ma...:evil_lol::evil_lol: [/CENTER] -
Cześć Ania :) nie wierzę, jeszcze nie ma fotek??:evil_lol:
-
Cześć :) To zgodnie z obietnicą ciąg dalszy wczorajszych fotek [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/61/f20309932423d029.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/61/48e30710ad98bd7f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/110/3841a59ca215966c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/61/6810eee8729572bb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/61/2b13036c8f8e7501.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/61/e5434a9db8fb45e9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/34/4eea4b24f84c2f58.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/61/b42f930127488727.jpg[/IMG][/URL]
-
Ja mam na kwiatuszki a reszta datami ale chyba zrobię porządek :)
-
Oooo taki jeden to Cię widać lubi :) Ja sobie sama kupiłam kwiatek z okazji mojego święta. Mój TZ stwierdził, że mam mu palcem pokazać, co chcę i tak zrobiłam. A przy kasie nie miał drobnych i pani nie miała wydać więc zapłaciłam sama :evil_lol::evil_lol:
-
Chyba sobie zacznę gdzieś zbierać takie zdjęcia [IMG]http://images20.fotosik.pl/111/5f8450f02f65234c.jpg[/IMG]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Agushka replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Wiesz co Martuś? Ja myślałam, że Aresik taki malutki a u Ciebie na rękach jakby urósł :) Kawał z niego chłopa, nie ma co:evil_lol::evil_lol: -
Karolina wracaj!! ja tu dziecku sprawiłam świneczki a Ty uciekłaś.. chyba nie na amen co?
-
Dziękuję ślicznie Ula :buzi: A jak się tak zrobiło kwiatowo, to Wam pokażę, co mi zakwitło [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/61/d6b7c07de91468a3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/61/6b32267fcf67c038.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/34/44a2d5f30c444724.jpg[/IMG][/URL]
-
Gang odkrywców z nad Wisły str 248 :) czyli wchodzić...
Agushka replied to Usia's topic in Foto Blogi
Łapanie gawrona - rewelacja :) Serio ją gonił? Paskudne ptaszysko noooo:mad::mad: -
Moda na psy to coś najgorszego, co się może darzyć danej rasie. Teraz zdaję się, jest na goldeny i labradory i huskie. Kiedy mieszkałam w Wawie to wieczorami spotykaliśmy się w parku ze sporą grupką właścicieli dużych psów. ONy były dwa, moja Tina i jeszcze jeden pies, którego właścicielka w ogóle nie spuszczała ze smyczy. Wcale jej nie słuchał. Myślę, że szkolenie zrobiłoby swoje ale o tym to ta pani nie pomyślała. A to był piękny, rodowodowy ON. Szkoda było patrzeć, jak się męczy dzień w dzień robiąc kilka kółek na smyczy, pańcia miała za swoje bo tak okropnie ciągnął że ledwo się na nogach trzymała. Nie był agresywny tylko po prostu głuchy na jej wrzaski :evil_lol::evil_lol: Za to huskich mieliśmy 4 i dwa mamuty. Ten najmniejszy szczeniak Kajtek to był dopiero numer. Pani go sobie kupiła bo pasował jej do obicia mebli (ja tu nie żartuję, naprawdę tak powiedziała). Nadziana, nabzdyczona babsko która w domu miała nianię, gosposię i kierowcę. Czasem ta gosposia wyprowadzała małego Kubę i przy niej był zupełnie inny a przy tej ehh pożal się boże właścicielce... spierniczał gdzie pieprz rośnie, za każdym razem, kiedy go puściła ze smyczy. Darła się, ze było ją pewnie słychać w całym Śródmieściu. Pytaliśmy ją, czemu kupiła sobie psa który nie nadaje się jako ozdoba na kanapę. Ona kocha psy z takimi oczami, widziała jakieś tam filmy i to tyle jeśli chodzi o znajomość rasy. I trafiają te inteligentne psy do takich bździągiew, siedzą całymi dniami w domu nudząc się niezmiernie a potem jest płacz, że gryzą, niszczą, że linieją ehhh modo, modo.. może byś tak psy omijała... AAA Eriaczku czy Ty może chcesz mi zrobić nowy banerek?:evil_lol::evil_lol:
-
hihi Ania ale czy Ty zwróciłaś uwagę że one na wszystkich leżą, nie było trudno im zrobić zdjęcia skoro się nie ruszały :evil_lol::evil_lol:
-
Ania i co ja mam zrobić? Miałam się zachwycać psami a Ty dałaś takie piękne [IMG]http://images20.fotosik.pl/111/d7f9464cdeaabacd.jpg[/IMG] bardzo lubię Twoje zdjęcia że tak powiem - przyrodnicze. Masz talent do "łapania" w sposób, który mi się bardzo podoba.. ale żeby nie było że się psami nie zachwycam Foxiii daj mi na troszkę piłeczkę co? [IMG]http://images21.fotosik.pl/61/498760b1c431e2ff.jpg[/IMG] Pańciaaaaa a ona mi nie chce dać piłkiii!!!! [IMG]http://images20.fotosik.pl/110/85de54b2ae4d65c5.jpg[/IMG]