Jump to content
Dogomania

wellington

Members
  • Posts

    5144
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wellington

  1. Tez tak mysle......
  2. [SIZE=3][B]Jotpeg :loveu::loveu::loveu:[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]![/B][/SIZE] Norasek przeslodki !!! Chyba sobie juz nie wyobrazasz zycia bez niego, co ?
  3. [QUOTE]tylko nie wiem czy pozabiegowe 4 psiaki zmiescimy do 1 auta i nie tzreba bedzie ejchac na dwa...[/QUOTE] Mysle, ze jak je polozymy pokotem w pace to sie spokojnie zmieszcza, beda przeciez jeszcze ospale po narkozie , a tego najmniejszego AniaB moze wziac na kolanka :lol:.
  4. Pojedziesz ze mna ? To podaj mi prosze dokladny adres na pw., bede u Ciebie rano o 7.30 , ok. ?
  5. Ja pojade - ale tylko z AniaB ! Ale dokad ? Do ktorego weta ?
  6. Tak, jestem na dogo, bo mam zlecenie : szukac sobowtora Saby :lol: No i szukam....
  7. Aqua Park jest wyzej. Real, dawny Geant, jest na Bora-Komorowskiego (jest tez jeden w M1, ale to NIE TEN!;))
  8. No ja mam niedaleko do Geanta - teraz Real.....
  9. [CENTER][QUOTE]krzemionki są koło mnie[/QUOTE] [LEFT]AniuB, Krzemionki to tam gdzie TVP Krakow, nie gdzie M1 :eviltong: ! [/LEFT] [/CENTER]
  10. Dam rade, mysle, go do poniedzialku przechowac. A jak on z kotami ?
  11. Jotpeg, jade w niedziele z Krakowa do Katowic i i z powrotem, moge Norka do Krakowa zabrac. Moge tez do Zor po niego pojechac.
  12. Pewnie ze mam Twoj numer :lol: Niedziela pozne popoludnie pasuje mi.
  13. Cez, ale do Wielkanocy jeszcze daleko ! Moze w sobote lub w niedziele bysmy sie wybraly ? Przyjade po Ciebie i razem zrobimy "nalot", dobrze ?
  14. Cez, dziekuje za zainteresowanie sie Fajna :loveu:. Niestety, nie dalam jeszcze rady sie do niej wybrac, bo przez przeszlo tydzien siedzialam/lezalam w domu z powodu wyjatkowo paskudnego zaziebienia :angryy:, a potem lazienka mi padla i wzielam sie za remont kapitalny. Ale nie zapominam o niej i w tych dniach do niej pojade. Moze wybierzesz sie ze mna ?
  15. [QUOTE]moze nie bedzie zle, dobrze, ze przynajmniej szczeniakow nie bedzie miala...[/QUOTE] Tak, Cez, to dla mnie zawsze bylo i jest NAJWAZNIEJSZE !
  16. Wczoraj rano na spacerku z psami wylonil sie zza rogu przeslodki bialo-rudy pyszczek , a potem bialo-ruda okraglutka sliczna sunia. Ja w zachwyt, i od panci dowiedzialam sie ze to wlasnie kielecka lotniskowa Nora. Okazalo sie ze obie panie mieszkaja bardzo niedaleko mojej mamy :lol: . Niestety Nora ma klopoty zdrowotne, podobno jakas operacja zostala przeprowadzona nie w 100 %, tylko czesciowo i teraz Nora krwawi.
  17. Wczoraj wieczorem zawiozlam Pine do jej wlascicieli. Po wyjsciu z samochodu mialam wrazenie ze ona w ogole nie rozpoznaje wlasnego "osiedla", nie ciagnela zdecydowanie do jej bloku, ale weszla tez bez oporow do mieszkania. Przywitala sie z absztyfikantem i pania domu, potem polozyla sie w przejsciu do przedpokoj i zasnela. Mam mieszane uczucia ale i nadzieje ze Pina bedzie traktowana przyzwoicie, kochana , pieszczona , glaskana, przytulana....... [COLOR=Red][B]Dowiedzialam sie, ze Pina zostala wydana w klatce schodowej , [U]osoba wyadoptujaca ja nawet sie nie pofatygowala zeby osobiscie isc i sprawdzic nowy domek na wlasne oczy[/U]. Po prostu zeszla pietro nizej i psa wydala zupelnie obcym ludziom . [/B][/COLOR] [SIZE=5][COLOR=Red]NIECH TO BEDZIE PRZESTROGA DLA WSZYSTKICH ZEBY ZADNEGO PSA NIKOMU NIESPRAWDZONEMU W DOBREJ WIERZE NIE DAWAC NA TYMCZAS !!![/COLOR][/SIZE]
  18. Juz mam ! Firefox nie pokazuje, musialam zmienic na int. expl.
  19. Wyjechalam z Pina na weekend poza Krakow - i nagle sie okazalo ze ona potrafi szczekac ! W Krakowie ani mru, a tu, od samego poczatku ujada na wszystkich domownikow , co tylko ktos wejdzie do pokoju - juz szczeka. Niesamowita Pina :crazyeye: !
  20. Kiwi, czy ta blokada zostala zamontowana na Pilsudzkiego ? Tam patroluje przemily pan, poznalam go jak szlam do sklepu kupic dla Piny smakolyki i gryzaki, etc., zaczepil mnie i pytal czy ja aby nie ide z takim pieknym psem do lecznicy i co mu dolega :lol: Sam ma boksera, juz trzeciego, sprowadzil go osobiscie z Szwajcarii. Trzeba sie dowiedziec w ktorych dniach on tam urzeduje i odpowiednio ustalac terminy w lecznicy, wtedy na mur nie bedzie zadnych blokad !
  21. Kiwi, te w linku to wlasnie te nowe ! Ale trzeba link do nowego okna dopiero wpisac zeby je obejrzec, nie mozna na niego po prostu kliknac, katastrofa.
×
×
  • Create New...