wellington
Members-
Posts
5144 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wellington
-
Tez tak mysle......
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
wellington replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]Jotpeg :loveu::loveu::loveu:[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]![/B][/SIZE] Norasek przeslodki !!! Chyba sobie juz nie wyobrazasz zycia bez niego, co ? -
Tak, jestem na dogo, bo mam zlecenie : szukac sobowtora Saby :lol: No i szukam....
-
Aqua Park jest wyzej. Real, dawny Geant, jest na Bora-Komorowskiego (jest tez jeden w M1, ale to NIE TEN!;))
-
No ja mam niedaleko do Geanta - teraz Real.....
-
[CENTER][QUOTE]krzemionki są koło mnie[/QUOTE] [LEFT]AniuB, Krzemionki to tam gdzie TVP Krakow, nie gdzie M1 :eviltong: ! [/LEFT] [/CENTER]
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
wellington replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Dam rade, mysle, go do poniedzialku przechowac. A jak on z kotami ? -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
wellington replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Jotpeg, jade w niedziele z Krakowa do Katowic i i z powrotem, moge Norka do Krakowa zabrac. Moge tez do Zor po niego pojechac. -
Starachowice!Fajna to ok.6 mies. sunia już w DT w Krakowie!
wellington replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Pewnie ze mam Twoj numer :lol: Niedziela pozne popoludnie pasuje mi. -
Starachowice!Fajna to ok.6 mies. sunia już w DT w Krakowie!
wellington replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Cez, ale do Wielkanocy jeszcze daleko ! Moze w sobote lub w niedziele bysmy sie wybraly ? Przyjade po Ciebie i razem zrobimy "nalot", dobrze ? -
Starachowice!Fajna to ok.6 mies. sunia już w DT w Krakowie!
wellington replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Cez, dziekuje za zainteresowanie sie Fajna :loveu:. Niestety, nie dalam jeszcze rady sie do niej wybrac, bo przez przeszlo tydzien siedzialam/lezalam w domu z powodu wyjatkowo paskudnego zaziebienia :angryy:, a potem lazienka mi padla i wzielam sie za remont kapitalny. Ale nie zapominam o niej i w tych dniach do niej pojade. Moze wybierzesz sie ze mna ? -
Starachowice!Fajna to ok.6 mies. sunia już w DT w Krakowie!
wellington replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]moze nie bedzie zle, dobrze, ze przynajmniej szczeniakow nie bedzie miala...[/QUOTE] Tak, Cez, to dla mnie zawsze bylo i jest NAJWAZNIEJSZE ! -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
wellington replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Wczoraj rano na spacerku z psami wylonil sie zza rogu przeslodki bialo-rudy pyszczek , a potem bialo-ruda okraglutka sliczna sunia. Ja w zachwyt, i od panci dowiedzialam sie ze to wlasnie kielecka lotniskowa Nora. Okazalo sie ze obie panie mieszkaja bardzo niedaleko mojej mamy :lol: . Niestety Nora ma klopoty zdrowotne, podobno jakas operacja zostala przeprowadzona nie w 100 %, tylko czesciowo i teraz Nora krwawi. -
Starachowice!Fajna to ok.6 mies. sunia już w DT w Krakowie!
wellington replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Wczoraj wieczorem zawiozlam Pine do jej wlascicieli. Po wyjsciu z samochodu mialam wrazenie ze ona w ogole nie rozpoznaje wlasnego "osiedla", nie ciagnela zdecydowanie do jej bloku, ale weszla tez bez oporow do mieszkania. Przywitala sie z absztyfikantem i pania domu, potem polozyla sie w przejsciu do przedpokoj i zasnela. Mam mieszane uczucia ale i nadzieje ze Pina bedzie traktowana przyzwoicie, kochana , pieszczona , glaskana, przytulana....... [COLOR=Red][B]Dowiedzialam sie, ze Pina zostala wydana w klatce schodowej , [U]osoba wyadoptujaca ja nawet sie nie pofatygowala zeby osobiscie isc i sprawdzic nowy domek na wlasne oczy[/U]. Po prostu zeszla pietro nizej i psa wydala zupelnie obcym ludziom . [/B][/COLOR] [SIZE=5][COLOR=Red]NIECH TO BEDZIE PRZESTROGA DLA WSZYSTKICH ZEBY ZADNEGO PSA NIKOMU NIESPRAWDZONEMU W DOBREJ WIERZE NIE DAWAC NA TYMCZAS !!![/COLOR][/SIZE] -
Starachowice!Fajna to ok.6 mies. sunia już w DT w Krakowie!
wellington replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Juz mam ! Firefox nie pokazuje, musialam zmienic na int. expl. -
Starachowice!Fajna to ok.6 mies. sunia już w DT w Krakowie!
wellington replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Kiwi, a gdzie ? -
Starachowice!Fajna to ok.6 mies. sunia już w DT w Krakowie!
wellington replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Wyjechalam z Pina na weekend poza Krakow - i nagle sie okazalo ze ona potrafi szczekac ! W Krakowie ani mru, a tu, od samego poczatku ujada na wszystkich domownikow , co tylko ktos wejdzie do pokoju - juz szczeka. Niesamowita Pina :crazyeye: ! -
Kiwi, czy ta blokada zostala zamontowana na Pilsudzkiego ? Tam patroluje przemily pan, poznalam go jak szlam do sklepu kupic dla Piny smakolyki i gryzaki, etc., zaczepil mnie i pytal czy ja aby nie ide z takim pieknym psem do lecznicy i co mu dolega :lol: Sam ma boksera, juz trzeciego, sprowadzil go osobiscie z Szwajcarii. Trzeba sie dowiedziec w ktorych dniach on tam urzeduje i odpowiednio ustalac terminy w lecznicy, wtedy na mur nie bedzie zadnych blokad !
-
Starachowice!Fajna to ok.6 mies. sunia już w DT w Krakowie!
wellington replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Kiwi, te w linku to wlasnie te nowe ! Ale trzeba link do nowego okna dopiero wpisac zeby je obejrzec, nie mozna na niego po prostu kliknac, katastrofa.