Jump to content
Dogomania

jadwiga

Members
  • Posts

    632
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jadwiga

  1. i gdzie zawsze będzie miziany...
  2. jak miewa się Bary?cz w ogóle ktoś go odwiedza?
  3. ja w ogóle nie mam konta... może c hociaż więcej danych o piesku...
  4. gapa ze mnie - wchodziłam do wątku przez wyszukiwarkę i nie zauważyłam,że już przeniesiony:shake::shake::shake:
  5. może więcej danych o psie? i może powinien - niestety - wrócić na pwp?
  6. zgadza się - piękny mix labka!
  7. w górę! jeśli są potrzebne jakieś pieniądze np na transport,to zobowiązuję się sfinansować...
  8. szczególnie tragiczny jest los zwierząt osieroconych w ten sposób,po śmierci właściciela...one nie rozumieją,co się stało,czy zawiniły czymś,one już będą grzeczne...:placz::placz::placz:
  9. taki piękny pies...młody,zdrowy,za duży?:-(:-(:-(
  10. :-( mój Boże,brat bliźniak mojego Kikiego,nie mogę uw:crazyeye:ierzyć i sprawdzam,że mój właśnie leży na kanapie...są identyczni,z tym,że mój ma ok,8 lat jest cudownym psem ,jeśli Jacuś też jest taki,to każdemu go polecam z pełnym przekonaniem!
  11. współczuję...taka pustka jest straszna...:-(:-(:-(:-(
  12. mój Boże współczuję...nie wyobrażam sobie siebie w takiej sytuacji... powinien chyba nosić kaganiec na spacerze - dla bezpieczeństwa wszystkich zainteresowanych,z obą i Reksem na czele:-(:-(:-( jeśli to może być dla niego usprawiedliwieniem - to on przecież nie zaatakował od razu Ciebie - to dopiero byłoby naprawdę straszne - byłaś obiektem zastępczym,też nie powinno się tak stać,ale...
  13. to niemożliwe,jeden z najsympatyczniejszych wątków dogomanii nie może zaniknąć,nie wolno poddawać się dyktatowi takich .... chamstwu mówimy gromkie NIE! a jak ja się dowiem,co u Reksia i Buni nowego?:placz::placz::placz:
  14. cytat z czytanego teraz kryminału: "to był najmniejszy jamnik,jakiego w życiu widziałem,prący przed siebie ze spuszczonym łbem jak zdeterminowany kabanos":loveu::loveu::loveu: sa może ktoś ma jeszcze inne cytaty o jamnikach?
  15. mój ulubiony ciąg dalszy! pozdrawiam:lol::lol::lol:
  16. to pamięć serca...:placz::placz::placz:
  17. to z nerwów - napięcie,a potem ulga.Trzymamy kciuki!
  18. proszę się trzymać,za dużo rzeczy naraz spadło na Panią, trzeba czasu,by sobie z tym poradzić,psiaki liczą na Panią a my wszyscy o Pani myślimy...
  19. wciąż nie mogę uwierzyć...wyrazy współczucia:-(:-(:-(:-(:-( podtrzymuję deklarację przekazywania po 1o każdego miesiąca 50 zł - zlecenie z banku proszę dbać o siebie i psy..
  20. zawsze zaglądam,ucieszyłam się,że Was widzę ,nawet wczoraj myślałam o odszukaniu wątku,bo byłam ciekawa,co u Was pieski pięknie wyglądają:loveu::loveu: pozdrawiam i życzę zdrowia
×
×
  • Create New...