Jump to content
Dogomania

jadwiga

Members
  • Posts

    632
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jadwiga

  1. Blondyn JEST wyżłowaty!!!:loveu::loveu::loveu: ma długie łapy, na pewno biega jak wyżeł!
  2. on chce na kanapę i do swojego człowieka!:shake::shake::shake:
  3. Blondyn,widzisz,ile osób próbuje ci pomóc? do góry!:loveu::loveu::loveu:
  4. no i co z tobą będzie,biedaku...:shake::shake::shake:
  5. to dobrze,że wreszcie się ruszyło,oby skutecznie...:razz::razz::razz:
  6. u nas dzisiaj zimno i pada,a ty w boksie,biedaku...:shake::shake::shake:
  7. Blondyn jest,jak już wspominałam,bardzo podobny do mojego,tego w awatarze - kiedy idzie ze mną na spacerze,ludzie go podziwiają,wiele osób nie chce wierzyć,że nie jest rasowy - weźcie Blondyna,i was tak będą zaczepiać!
  8. Baryłku,potoczymy się wyżej,to nic,że pod górkę trudniej...
  9. nareszcie więcej osób zajmie się losem przystojniaka:loveu::loveu::loveu: oby skutecznie:loveu::loveu::loveu: on jest taki cudowny!
  10. a już zdążyłam się ucieszyć...:-(:-(:-(
  11. też na to liczę...:loveu::loveu::loveu: ale gdyby to było możliwe,byłabym wdzięczna za wieści...
  12. Czokusiu,biegnij wyżej,na pewno ktoś czeka,aż go ogrzejesz...
  13. piękny,młody, przytulasty - czego chcieć więcej? za duży? to tylko zaleta!
  14. wyżej,wciąż wyżej,aż do skutku,aż trafisz do domu!
  15. z jednej strony to dobrze,że wyszedł z więzienia-schroniska,a z drugiej zmartwienie,gdzie trafił? Byłabym wdzięczna,gdyby można było się czegoś dowiedzieć...
  16. dobrze,że chociaż na razie nie jest tak zimno...:shake::shake::shake:
  17. tak,następnym razem musi się udać!:loveu::loveu::loveu:
  18. i co z tobą biedaku...nikt nawet nie napisze,jak teraz się czujesz:shake::shake::shake:
×
×
  • Create New...