Jump to content
Dogomania

Aganiok

Members
  • Posts

    2304
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aganiok

  1. wspaniale! Maksio już zadomowiony a widzę że i Pani Maksia szczęśliwa :loveu:
  2. Dogo się wlecze niemiłosiernie, ale warto czekać, choć serwer ma zadyszkę, kiedy można poczytać o Tońku.
  3. ojej :( strasznie mi przykro :-( dobrze, że na ostatnie miesiące życia miał domek najlepszy z najlepszych,
  4. ja nie mogę :loveu: a jaki ma różowy kocyk :multi:
  5. Ona jest po prostu boska :loveu:
  6. Obiecałam Allegro dla niej. Czy macie jeszcze jakieś zdjęcia, które mogłabym zamieścić? Zrobię Allegro cegiełkowe na utrzymanie Iwonki. Jest cudna :loveu:
  7. zastanawiam się czy TO SIĘ KIEDYŚ SKOŃCZY???? Nie ma dnia bez tragedii o podobnym wymiarze, bandy zwyrodnialców pastwii się nad zwierzętami i nie ma na nich kary. A sądy i policja nic sobie z tego nie robi.
  8. Aga będziesz ją miała blisko. To bardzo ważne. Cieszę się, że trafiła do tak wspaniałego domku.
  9. Wsxpaniale, trochę się niepokoiłam jak oni sobie z Dakarkiem radzą, ale jak widać wszystko super!
  10. problem w tym, że ja w piątek o 20 odpadam bo też muszę wrócić do siebie na wieś, kurcze blade...Albo spotkamy się chwilę wcześniej, obgadamy a kto będzie mógł później to dotrze później.
  11. i to jest właśnie właściwe miejsce dla boksera - kanapa :p
  12. czekamy na foteczki :) pamiętamy o Tońku :)
  13. Boskie!!!!!!!!!!!!!! nie mogę się napatrzeć, są prześliczne. Jajogłowe malutkie boksiczki :loveu::loveu::loveu:
  14. dziewczyny dowiedzcie się przy okazji o jaką chorobę chodzi? MOżemy popytać wetów, być może jest jakiś skuteczny środek na to.
  15. mógł strzelać leśniczy, oni zdaje się niestety mają prawo od odstrzału psów błąkających się po lesie :(
  16. ok dla mnie Lolek jest jak najbardziej OK, to kiedy piątek?
  17. znalezione dziś na Onecie ;-) http://film.onet.pl/zwiastuny/11292,1448718,274,specjalne.html
  18. Zyziu :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::loveu:
  19. jasna sprawa, myślę że jest więcej osób zainteresowanych tym co się dzieje w tym miejscu. Ja proponuję spotkanie gdzieś w Warszawie oczywiście po południu. Termin i miejsce oczywiście dogramy.
  20. Tak, staruszki są przekochane :loveu: Dla mnie każdy dzień z Sarą jest niezwykły, bo to jeszcze jeden dzień podarowany przez los. Sarcia teraz sobie śpi i chrapie jak niedźwiedź :diabloti: [IMG]http://i13.photobucket.com/albums/a264/Aganiok/zima159-1.jpg?t=1194120978[/IMG] jęzorek :loveu: [IMG]http://i13.photobucket.com/albums/a264/Aganiok/HPIM0442.jpg?t=1194121046[/IMG] a tu Sarcia kilka lat temu z Negrą
×
×
  • Create New...