-
Posts
5391 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cheritka
-
[quote name='Czarna_Owieczka']Dzięki :loveu: Zobaczymy czy dotrwam :lol:[/quote] Cierpliwości :eviltong:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Cheritka replied to basia2202's topic in Foto Blogi
:evil_lol: Chyba czekasz na nową stronkę , to Ci pomogę :cool3::cool3: -
Niania dla psów w TVP i inne programy telewizyjne
Cheritka replied to fruttella's topic in TV & radio
Czy jeszcze was ciekawi ta niania ? -
[quote name='gordonowa'];) Ale tutaj offujemy galerię :D:D.[/quote] Nio, nie gadajcie tyle tylko hop po zdjęcia :multi:
-
Witanko, co tam nowego u Was, zdjęcia obejrzałam i ...... czekamy na następne. Pozdrawiają dwa pudelki :cool3::cool3:
-
[quote name='deer_1987']odpocznij sovie zamiast sprzatac :D[/quote] Już gotowy jeden pokój na gotowo ;D wstawie coś, bo pusto, ale przez dwa tygodnie tylko stare zdjęcia, bo córka mi zabrała aparat. [B]Spacer[/B] [IMG]http://images29.fotosik.pl/280/a13ee4c22a156abamed.jpg[/IMG] [url]http://images23.fotosik.pl/279/127e43df6ae92686med.jpg[/url] moja czterolistna koniczynka [IMG]http://images34.fotosik.pl/372/d01d4783e4656e6fmed.jpg[/IMG] pieski po spacerku
-
[quote name='Czarna_Owieczka']Nie wiedziałam że one są też krótkowłose:lol:[/quote] Nie tylko są i długowłose i krótkowlose [IMG]http://images22.fotosik.pl/49/53b3df3ebadb92c9med.jpg[/IMG] i link do dużego [URL]http://images22.fotosik.pl/49/53b3df3ebadb92c9.jpg[/URL] ruda jest długowłosa i czarna krótkowłosa
-
Czekam na telefot i już gotuje wodę na kawusie, a Martini mam w lodóweczce :cool3:, (wpadaj bo sama wypiję :eviltong:)
- 21590 replies
-
A na kasecie nie możesz sobie popracować. Są przecież dwie wersje W pustyni i w puszczy, ale mnie się podoba ta starsza. Ja też nie lubiłam czytać lektó. :shake:
-
[quote name='Czarna_Owieczka']Cześć :) Dziękujemy wszystkim :multi: Cheritka, super :D tylko muszę poczekać aż Blakiemu sierść podrośnie :) :) ;)[/quote] ok aby do wiosny, zimą jest trudniej :roll:
-
[quote name='Atkaaaa']wow sporo do nadrobienia. Wystawa super! Shih tzu też :D A w transporterze hmm... kundelkowaty szczenior? :D[/quote] Nieeeee :shake:, na wystawie psów :roll: [QUOTE] [B]Czarna_Owieczka[/B] Fajny ten cziłek :razz: kubraczek ma niezły :cool3: [URL]http://images33.fotosik.pl/376/56c2fd11311d1fb8med.jpg[/URL] może pinczer miniaturowy ? :lol: [/QUOTE] Jesteś bardzo blisko dobrej odpowiedzi ;)
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Cheritka replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]hej:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#800080]pracy owszem, dużo...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#800080]jeszcze zaczęła mnie 8-ka napierniczać :placz:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#800080]a smutno, bez zdjątek... bo...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#800080]z tym naszym serwerem problemy się porobiły :roll: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#800080]było duuuużo zdjątek wakacyjnych ;)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#800080]i obiecuję, że dziś będą działać :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#800080]i będą następne:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#800080]buziaki wszystkim zaglądającym i pamiętającym :loveu:[/COLOR][/B][/quote] Pożyjemy zobaczymy :cool3: -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Cheritka replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Coś tu smutno bez fotek :-( ale w poniadziałek z rana pewnie dużo pracy masz :cool3: -
[quote name='zaba14']wy tu gadu gadu, a zdjec nie ma.. od jakiegos czasu :)[/quote] To ja wstawie właśnie shih tzu [IMG]http://images24.fotosik.pl/280/8937644a43bb36bdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/279/3c62db2055ec3546med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/15/c42d6f9285e6b9c0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/15/a62d98665ce5c54cmed.jpg[/IMG] Sunia jest strzyżona co kilka miesięcy, bo klientka nie ma czasu na czesanie :-(
-
[quote name='Czarna_Owieczka']Dzięki :loveu: Najpierw chcecie zdjęcia, a jak są, to prawie nikt nie przychodzi :sad: Zapuszczam Blakusiowi sierść :razz: będzie w pudlowej fryzurze latał :lol: Chciałabym zrobić takiego niezarośniętego puppy clipa czyli coś w stylu modern i lamb clip :cool3: Mam nadzieję ze ktoś do nas jeszcze zajrzy ;) lecę do szkoły, oby na wf nie było czegoś czego nienawidzę :shake: Pozdrawiamy ! :multi:[/quote] [B]My się witamy [/B] [B]i na zdjęcia wpadamy,[/B] pomogę Ci przy fryzurce, doradzę co i jak robić, tylko dużo cierpliwości i troche kosmetyków i nic prostrzego, [B] bedzie piękny[/B]
-
[IMG]http://images37.fotosik.pl/15/93a43ea26c85040bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/371/3b2dff7083ff22e6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/280/84e4ec28ff98b966med.jpg[/IMG] i jeszcze kto zgadnie co jest w tej transportówce ??????? [url]http://images44.fotosik.pl/15/b399fabdbe01b320med.jpg[/url] [IMG]http://images33.fotosik.pl/376/56c2fd11311d1fb8med.jpg[/IMG]