-
Posts
5391 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cheritka
-
[quote name='PATIszon']A to zdjecia z naszych ostatnich zawodow. Wielkie dzieki dla Wendki, ktora jako jedyna chyba odwazyla sie podjac probe ufocenia malej czarnej :modla: [/quote] I tylko tyle, daj więcej bo ładne :multi:
-
[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]Gratulacje !!!![/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]:multi::multi::multi:tyle postów :multi::multi::multi:[/SIZE][/FONT][/CENTER]
-
Dziwnie wyglądają duże z ogonami :eviltong:, jeszcze ich mało na ulicach widać
- 21590 replies
-
Witam, i na zdjęcia już czekam :shake: a tu nie ma :cool3:
-
:loveu::loveu::loveu: A pudelków nie było, może ja swojego podgole na snupka :evil_lol:
- 21590 replies
-
Cześć dziewczynki :cool3:. Oglądamy Was :evil_lol:
-
[quote name='Pusiakowa'][CENTER][SIZE=4]:laola:[/SIZE] [SIZE=4]:multi::multi:Ogromne Gratulacje! :multi::multi:[/SIZE] [SIZE=4]:laola:[/SIZE][/CENTER] [/quote] ;-) Dzięki :lol: [QUOTE] [B]deer_1987[/B] Widac ze i corka sie dobrze czuje na ringu [/QUOTE] Tak to Ona pierwsza zaczęła wystawiać Dajmusia, potem jej się znudziło studia, praca i koniec) ale teraz czasem jeździ ze mną :multi:
-
Ale jakie fajne mają brąziki :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='deer_1987']Wow, ogromne gratulacje!!!! :multi::multi::multi::multi:[/quote] Dziękujemy [IMG]http://images30.fotosik.pl/284/bec9699f0b6f5d2amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/283/8975a4db3bce46a7med.jpg[/IMG] Najpierw przed nami wychodziły sznaucerki dlatego razem trenujemy przed wyjściem. [IMG]http://images24.fotosik.pl/284/bc675ad49d264b1cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/379/bf82422fb694c2cbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/19/ae059601d0101a84med.jpg[/IMG]
-
Doginka dzięki za zdjęcia :lol: a teraz te co zrobiła moja córka :multi: [url]http://images31.fotosik.pl/379/a5fcb4c16e72ab3amed.jpg[/url] [img]http://images47.fotosik.pl/19/377c1dbf679ef03dmed.jpg[/img] [url]http://images44.fotosik.pl/19/0e70a1db8a272be5med.jpg[/url] [IMG]http://images46.fotosik.pl/19/c473734b23c4f1d3med.jpg[/IMG] [url]http://images31.fotosik.pl/379/f8935024aefa9da0med.jpg[/url]
-
[quote name='Doginka']Dzisiaj Raper złoto i CWC, Gordon srebro i Chiara złoto i CWC:multi::multi::multi:[/quote] Ja i tak wole Raperkowego ogoniastego :loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/299/154a93092cff8aa1.jpg[/URL] a zdjęcia dupelka mojego i owszem poprosze, możesz wkleić i mnie :lol:
- 21590 replies
-
No to sobie teraz troche snupków pooglądam :cool3:
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka']Ewa, jak Wam poszło dzisiaj?:razz:[/quote] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Chyba nieźle,[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]bo CHEVALIER MON CHERIDOSTAŁ[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4] [COLOR=red][I][B]Najlepszego Weterana[/B][/I][/COLOR] [/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]i.......[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]wygraliśmy [/SIZE][/FONT][COLOR=red][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B]Zwycięztwo Rasy[/B][/SIZE][/FONT] :multi::multi:[/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [/CENTER] [LEFT][COLOR=#ff0000][IMG]http://images47.fotosik.pl/19/e004ecef8f83f737med.jpg[/IMG][/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [IMG]http://images26.fotosik.pl/284/844c1d3ca6fc861dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/378/96be9362146166c4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/19/c473734b23c4f1d3med.jpg[/IMG][/LEFT]
-
[quote name='ariss']coś te białaski to nie moja bajka:roll:[/quote] Moja też nie :shake:, ale z przyjemnością oglądam. Szkoda, że nie piszesz co to za pieski :-(, bo ja nic nie wiem czyje te psy
- 21590 replies
-
[quote name='Klaudysiaczek']A kto powiedział, że ją tego nauczyłam? :evil_lol: Po prostu smakołyk przed wyczekiwanym obiadem działa cuda ;). A co do wagi... Naprawdę waży bardzo dużo... Aż 8 kg! :placz::placz::placz::placz: Może ktoś zna jakąś dietę?[/quote] Ja Dajmusiowi daję teraz [B]karmę lite[/B] i skutkuje (przez rok o 1 kg mniej):cool3: i nie daję nic pomiędzy posiłkami :shake:
-
Nie mamy :loveu: dawaj następne :loveu: a to co ?????? [URL]http://images42.fotosik.pl/18/9e4d7d5a67174523.jpg[/URL] judo trenuje :shake: Cheri też tak śpi :cool3: dupką do mnie [URL]http://images36.fotosik.pl/18/5fef1d6aec30ba04.jpg[/URL]
-
[QUOTE][B]deer_1987[/B] Witamy sie!!! [/QUOTE] Dobry wieczór :lol: [QUOTE] [B]Klaudysiaczek[/B] To i ja dorzucę swoje spóźnione życzonka :oops:. [B]Wszystkiego najlepszego![/B] [/QUOTE] [quote] [SIZE=7][SIZE=7][B][SIZE=3][COLOR=#000000]Pusiakowa[/COLOR][/SIZE][/B] [/SIZE][/SIZE] [SIZE=7][SIZE=7]Wszystkiego NAJ! [/SIZE][/SIZE][/quote] [QUOTE] [B]agaciaaa[/B] [B]WSZYSTKIEGO NAAAAAAJ DLA CHERISIA :loveu::loveu::loveu:[/B] [/QUOTE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]Dziękujemy [/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu:
-
[quote name='Ewelinaa']W chwili wolnego czasu będę wstawiać i prezentować po trochu przedstawicieli hod. Karmazynowy Błękit , oraz jej wychowanków, Pierwsza pudliczka w naszj hodowli to [B]Ch.CHANEL MON CHERI Adorea[/B] chwilowo mam takie zdjęcia, wkrótce dodam aktualne (jak tylko znajdę chwilkę wolnego czasu). [url]http://images23.fotosik.pl/258/41fe7573b79f9f23.jpg[/url] [/quote] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B]Z okazji [SIZE=7]8[/SIZE] urodzin[/B][/COLOR] [/SIZE][/FONT] :tort::cunao: [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]życzymy naszej miotowej siostrze [/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]100 psich lat w zdrowiu i 100 nowych zabawek :loveu:.[/SIZE][/FONT] [COLOR=blue]CHEVALIER MON CHERI Adorea[/COLOR] [COLOR=blue]z rodzinką[/COLOR] :loveu::loveu: [/CENTER] [CENTER]:oops2:troszke spóźnione :oops:, ale szczere.[/CENTER]