Hejka Wam dogomaniacy.
W Bydg. wystawiam mojego cud psa, jamnika długowłosego mini. :)
Czy któraś z Was jest chętna na spotkanie?
Jeśli tak, to najłatwiej będzie przy ringu jamników długowłosych miniaturowych, klasa młodzieży, pies wystawiany to HRABIA z Końskiego Raju (FCI), maści czarnej podpalanej :)
Miło by było się spotkać :)
A i mozna sie numerami telefonów wymienić, tak, żeby sie znalezc ;)