NO my 1/1 dosk.
Lupo się spisał, choc moja wina, ze niewpore wyjelam szyneczke, to moj peis sie na moment zapomnial ;) Ale na szczescie tylko na moment.
Pani sędzina nie przyadła mi do gustu, ale nie o tym tutaj ;)
Ogólnie wystawa baaaaardzo fajna, poznalam tyle osob :eviltong:
Jovanna, Weron, Gonia :smilecol: Milo Was bylo spotkac ;)
Talut, Kamila, Paolinka, Polna i cala reszta. Jestescie super, sszkoda, ze tyle nas dzieli :(