Jump to content
Dogomania

Sylvia_76

Members
  • Posts

    1202
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sylvia_76

  1. [quote name='anovi']Jest, jest :loveu: Taki z niego fajny urwis :loveu: Ciekawe czy mają podobne charakterki ?? :evil_lol::lol: Sylvia, a Ty miałaś przyjemność widzieć ich obydwu razem??[/QUOTE] Oj, wielokrotnie :) Nie wiem, jak z błękitami ale u czarnych facetów jeden był spokojny i ciapowaty, a drugi - małe diablątko. Na swoje nieszczęście :) wybrałam diablątko, choć wahałam sie do ostatniej chwili :) Błękity zostały w hodowli i po reaz ostatni widziałam Sprajciątko gdy przyjechałam z Korkiem na pierwsze klejenie uszu :) Pięknie wygląda takie prawie 3 miesięczne stadko dożych maluchów :loveu: :loveu: :loveu:
  2. [quote name='anovi']O! jejsiu! następna dozia galeria :loveu: No nareszcie robi się doziowo - będę miała gdzie zerkać :lol: A ja często widuję braciszka Koreczka, czyli błękitnego Sprajcika :loveu:[/QUOTE] Oj... Sprajcika nie widziałam już ponad miesiąc (jeszcze byl u Agnieszki)... Pewnie wciąż jest śliczny :loveu: :loveu: :loveu:
  3. Moniko, czy Twój instruktor jazdy jest miły, cierpliwy i wytrzyma za kółkiem z babą, która zrobiła prawko we wrześniu ubiegłego roku (i to w dodatku nie w Warszawie) i od tamtej pory nie siedziała za kółkiem? Jesli znasz kogoś takiego, podrzuć mi na priva namiary, pliiiiiiiiiiiiiz... Korek mi rośnie więc czas zmienić taksówki na samochód (swoją drogą - trochę mnie to przeraża :roll: ) potrzebuję więc kilkunastu/kilkudziesieciu godzin aby w ogóle myśleć o prowadzeniu samochodu...
  4. [quote name='KORONA']Dokładnie!! Didu ma teraz cieczkę, więc spotkanie z Jojkiem odpada... Więc Didu zostanie w domu, ale spacerek urządzimy u mnie, oki ? Piątek jak najbardziej mi pasuje :)[/QUOTE] Cóż, to niech będzie trio :) ja sie dostosuję miejscowo, jeśli tylko okaże się że znajdę ze dwie - trzy godzinki na dogowisko :) O której wolałybyście się umówić? Raczej przed południem czy wieczorkiem? :multi:
  5. Moniko :) a może w piątek?:lol: o północy wyjeżdżamy nad morze, więc dziecko by się wcześniej solidnie zmęczyło i przespało podróż aż miło :) Zobaczę jeszcze jak nam się uda wszystko pozałatwiać i jak stoję z czasem... Jeśli Ci nie pasuje - wracamy za niecały miesiąc i jesteśmy do dyspozycji :) Jak Twoje dziewczyny reagują na dozie maluchy? (a moze jeśli uda nam się umówić zrobimy doziowy kwartecik: wy, Korkosmok i Jojek?)
  6. [quote name='jo-jo']No to widac że chłopak się nudzi:evil_lol:[/QUOTE] Taaaaaaaaaaa... to było zaraz po tym, jak ok. pół godziny turlaliśmy się po podłodze i graliśmy w piłkę, a później Korek szalał biegając po mieszkaniu z pustą butelką po wodzie mineralnej i niemiłosiernie hałasował :diabloti: Gdy zrobiło się cicho... resztę znasz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Biedny:mad: znudzony :mad: maluszek:mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  7. [quote name='jo-jo']Sylvia on dostojnie to naprawde tylk oczasami na zdjęciach wychodzi ;-)) A Ty maluchowi daj się bawić, teraz sa najpiękniejsze tygodnie z życia doga:loveu: [/QUOTE] Ależ on się bawi! Jak nie ze mną, to sam :diabloti: Wczoraj nagle zrobiło się cicho. Tknięta nie należącym do najlepszych przeczuciem pognałam go poszukać :diabloti: Korkosmok odkrył w sobie nową pasję: mierniczego :diabloti: Sprawdzał mianowicie, jak długa jest rolka papieru toaletowego i czy dwie pozostałe są dokładnie takiej samej długości... :diabloti: :diabloti: :diabloti: Moje czarne diablątko :loveu:
  8. [quote name='jo-jo']Zawsze powtarzam że koty są piękne ale u kogos:loveu:[/QUOTE] Mając w domu doga człowiek się chyba zbyt długo nie nacieszyłby małym koteckiem :diabloti: Korek na przykład wszystko co nowe sprawdza najpierw pyskiem lub łapą... A piękne są bardzo :loveu:
  9. Piękny!!! :loveu: (Jojek, nie sorbet :) ) Kiedy moja Pirania będzie taka dostojna??? :roll:
  10. [quote name='kamila-dog']One normalnie jak male niedzwiadki wygladaja:evil_lol: .Wiec ich foteczki tez poprosze:lol: .[/QUOTE] Zamawiała Pani małego niedźwiadka? Proszę bardzo :lol: [img]http://img272.imageshack.us/img272/724/pict0288male4ej.jpg[/img]
  11. [quote name='nathaniel']Jakie mają suuper łoczka.... :) te kłotki naturalnie :)[/QUOTE] nathaniel - A Koooooooooreeeeeeeeek??? :cool3: :evil_lol: Kamila - mam nadzieję, ze siostra mnie nie ubije :) [b]"Maluszki Sissy poznają świat"[/b] Kochane dzieci, mam dla was prezent z okazji Dnia Dziecka. Idźcie szybko go obejrzeć! [img]http://img74.imageshack.us/img74/5310/idzcie6dn.jpg[/img] Ale co to jest??? I do czego służy? [img]http://img74.imageshack.us/img74/2859/coto6dk.jpg[/img] Zawołajmy wujka Ivana, on jest duży i mądry, może nam powie... [img]http://img208.imageshack.us/img208/3838/zawolajmy8sx.jpg[/img] Przede wszystkim, drogie dzieci, trzeba to dobrze odwąchać... [img]http://img81.imageshack.us/img81/6069/nauka11ak.jpg[/img] [img]http://img144.imageshack.us/img144/3889/nauka29zj.jpg[/img] Wiesz, Aria, nie wiedziałam, że wąchanie jest aż takie miłe [img]http://img81.imageshack.us/img81/5182/coto29jq.jpg[/img] Ciekawe jak pachnie myszka? [img]http://img132.imageshack.us/img132/2600/wachanie23fk.jpg[/img] Zmęczyłam się, wracam do domu [img]http://img208.imageshack.us/img208/1408/nudy28vs.jpg[/img] A ja już się stęskniłem za mamą [img]http://img208.imageshack.us/img208/60/nudy13qd.jpg[/img] Wiesz mamo, ładna ta nowa zabawka, ale ty dla nas jesteś i tak najpiękniejsza [img]http://img208.imageshack.us/img208/7185/mama21ob.jpg[/img] ...oj, jak słodzą mi te maluchy, aż się zawstydziłam :oops: [img]http://img215.imageshack.us/img215/1333/mama2sl.jpg[/img]
  12. Kamila - kocięta to malutkie brytyjczyki :loveu: Zdjecia Korkosmoka wrzucę (mam nadzieję) jeszcze przed sobonim wyjazdem :)
  13. hihihihihihihhihihihihi... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  14. [quote name='jo-jo']Hmm to może stopniowe robienie sorbetu truskawowego? :evil_lol: [/QUOTE] Plan na jutro: przed odpaleniem kompa pójść po truskawki :) :) :)
  15. [quote name='jo-jo']ale nie wiem już sama co ja Wam jutro pokaże?:roll:[/QUOTE] Wiesz co? Jeśli chcesz stopniować nam przyjemnośc i na jutro zaplanowałaś coś jeszcze lepszego, to ja jutro robię sobie wolne od kompa :) W moim wieku nie wolno się denerwować :lol: :lol: :lol: Oj, do soboty, do soboty... :)
  16. Jojo - bo to było jak szczucie (przynajmniej mnie) :) :) :) To ja tu umieram z gorąca i nagle widzę zapowiedź basenu. Jeknęłam z zazdrości i pomyślałam, że szybko wymażę tę informację z głowy i dalej będę się radośnie smażyć w tym upale. Ale nie! :) Pojawiło się zdjęcie ;) Potem nastepne, potem jeszcze kilka i basenik z wooooooooodą... Taki cudny... oj... :lol: :lol: :lol: Daje sobie głowę uciąć, że moje jęki słychać było na parterze :) Nawet Korkosmok opuścił na moment najfajniejsze miejsce w mieszkaniu (kafle na przedpokoju) aby sprawdzić, co mnie tak emocjonuje :) :) :) Szczęściaro Ty :) U mnei na balkoniku można ustawić wazonik :)
  17. [quote name='jo-jo']Sylwia czy te kociska są z hodowli Twojej przyjaciółki?:razz:[/QUOTE] z hodowli mojej siostry :) Znaczy się: moi siostrzeńcy :loveu: :loveu: :loveu:
  18. [quote name='jo-jo']Mrówcia za to że widze Cię dzisiaj drui raz to wszystkie grzechy sa Ci odpuszczone:loveu: A Korona jak zobaczyła dzisiaj ten nasz basen to omal do niego nie wskoczyła:evil_lol:[/QUOTE] Moniko, oparłaś sie pokusie??? Ja bym wskakiwała bez zastanawiania :) Ostatecznie Klaudia nie po to tak długo wszystkich szczuła tym basenem (jego widokiem, etapami powstawania, nalewaiem wody, gdy upał był niemożebny), aby z niego nie skorzystać :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  19. Przepraszam, że nie na temat (dogi to nie są :) ) ale nie mogłam się powstrzymać aby się nie pochwalić :) Sliczne, prawda? :loveu: Aston [img]http://img96.imageshack.us/img96/5637/24dni6mniejsze2lr.jpg[/img] [img]http://img89.imageshack.us/img89/3568/4tygodnie3mniejsze9qo.jpg[/img] [img]http://img89.imageshack.us/img89/656/4tygodnie7mniejsze0ss.jpg[/img] [img]http://img89.imageshack.us/img89/4725/30dni1mniejsze1nr.jpg[/img] Assi [img]http://img280.imageshack.us/img280/9661/assi25yu.jpg[/img] [img]http://img350.imageshack.us/img350/6660/assi31vh.jpg[/img] [img]http://img350.imageshack.us/img350/755/assi41rp.jpg[/img] Aria [img]http://img387.imageshack.us/img387/539/aria20ug.jpg[/img] [img]http://img387.imageshack.us/img387/5868/aria45hh.jpg[/img] [img]http://img387.imageshack.us/img387/7353/aria74mx.jpg[/img] [img]http://img387.imageshack.us/img387/8613/aria60nf.jpg[/img] Aqua [img]http://img507.imageshack.us/img507/1839/aqua13cw.jpg[/img] [img]http://img409.imageshack.us/img409/9558/aqua22zj.jpg[/img] [img]http://img409.imageshack.us/img409/6219/aqua31xb.jpg[/img] [img]http://img409.imageshack.us/img409/9884/aqua49xy.jpg[/img] Angie [img]http://img398.imageshack.us/img398/8623/angie19vl.jpg[/img] [img]http://img520.imageshack.us/img520/1002/angie21sm.jpg[/img] [img]http://img398.imageshack.us/img398/7329/angie31aj.jpg[/img] [img]http://img520.imageshack.us/img520/6491/angie47wm.jpg[/img]
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B];)o Korek zaprosił kumpla na sesję :p[/B][/I][/QUOTE] Jojek zaprosił Korka ;) Ale było miło!!! :)
  21. A ja napiszę, ze wstawię, wstawię :) Musze je tylko "obrócić" a nie wiem, jak to się robi... :oops: :oops: :oops: Mam fajne portreciki :) Zresztą idzie do mnie ze Szczecina płytka z fajnymi (mam nadzieję) fotkami :) Jutro albo w piątek powinna się pojawić :)
  22. [quote name='jo-jo']Prosze mi psa nie postarzać on do dwuch lat ma jeszcze sporo czasu :evil_lol:[/QUOTE] Ups!!! Właśnie się kapnęłam , co za brednie wypisuję i zmieniłam :)
  23. Te zdjęcia też muszę tu umieścić, tym bardziej, że piękne :) "Na wczorajszym spacerku z moim kumplem Jojkiem" To mój kupel Jojo :) [img]http://img454.imageshack.us/img454/4496/27ef7dde79c87c678yc.jpg[/img] Pozwalał mi na wiele :) Wiedział, ze jestem jeszcze głupiutkim szczeniakiem :) [img]http://img454.imageshack.us/img454/3765/d16efd2225c8366a9jq.jpg[/img] [img]http://img454.imageshack.us/img454/8701/51b8c8feba0fa4cb7uw.jpg[/img] A potem odpoczywaliśmy :) Ale on przy mnie duuuuży, prawda? [img]http://img204.imageshack.us/img204/6885/3647abc8431c1a5d3oq.jpg[/img] dwa dogi tyłem :) [img]http://img204.imageshack.us/img204/9783/38f80e68138bfc174ed.jpg[/img] ale dziś faaaajny dzień :) [img]http://img454.imageshack.us/img454/9455/9974f3d3c7fce6555vd.jpg[/img] a tu kilka portrecików: [img]http://img204.imageshack.us/img204/6236/5747ad08bdbecc754dv.jpg[/img] [img]http://img454.imageshack.us/img454/89/96d8377ef167b2730fn.jpg[/img] [img]http://img60.imageshack.us/img60/2420/2634ba2e88c3ef245qh.jpg[/img] jestem sobie mała świnka :) [img]http://img235.imageshack.us/img235/8790/cc0d6cdf6037cc979jx.jpg[/img] A oto efekt! (nic to! wytrę się w taksówce w spodnie mojej ukochanej pani i kocyk, który położy na siedzeniu :) ), czyli szaro- bury dog niemiecki :) [img]http://img71.imageshack.us/img71/8541/227a3517b521ed476ah.jpg[/img]
  24. [quote name='jo-jo']A Twoje dziecko nadal męczy o spacer? :razz: P.S wysłałąm zdjęcia ;)[/QUOTE] Dzięki raz jeszcze :) A moje dziecko pokochało Jojka miłością okrutną i wiekuistą :) Niestety, dziś już jest żywe i pełne energii... a naprawdę usiłowąłam go zmęczyć, tak jak Jojo wczoraj. I nic. No tak, ja się tak fajnie nie tarzam z nim po ziemi... :evil_lol: :evil_lol:
  25. Dzięki :) Cholera, gdyby nie to, ze w już w sobotę bedę nad morzem, to bym się dziś zajęczała na śmierć patrząc na Twój basenik... :razz: Wody!!! :lol:
×
×
  • Create New...