-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
Powitowuje ci i ja:grins:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Witaj powrocona:multi: -
Lolinda czy ty juz na te wywczasy sie pakujesz:razz:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Czesc pouczona i do tego z niufami:diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Witajcie....:cool1: Chyba oddam cudaka..odkad go mam pogoda jest do doopy:cool1: Czeka na mnie tona albo dwie prasowania ale sie mi nie chce...chyba tesciowa zaprosze-ona uwielbia prasowac:roll: Dili mnie truje i nawet go na dwor nie moge wyrzucic bo pada:cool1: Wiec ogolnie: dzien dobry,ze tak pozwole sobie sklamac:roll:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
buhahhahahahahaha uwielbiam Twoja tesciowa:diabloti: Uprzedzam pytanie: nie ,nie chce jej przygarnac:evil_lol: -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
o matko jedyna.....:shake::-( -
Dlaczego dzis jest bardzo zly dzien????Co sie stalo????
- 78403 replies
-
Upchlam juz:diabloti: Ino teraz mnie buty cisnommmmm:evil_lol:
-
[quote name='Pysia'] Ale wcale nie musisz :diabloti: Ponabijam se posty :evil_lol:[/quote] Wlasnie dlatego nie wroce:grins: bo Was kocham:diabloti:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Uuuuuuuuuuuu:look3: czyżby wać panna coś sugerowała:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie:grins:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Buhahahahahahaha się posikam- musze wyjść i jeszcze raz sprawdzić tytuł galerii ...... buhahahahahahahahahahahaha:roflt: no nie chce być inaczej.......buhahahahahahahah:roflt::roflt::roflt:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Wyjątkowo arystokratyczna mina:turn-l:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images23.fotosik.pl/248/da038d74fba7919f.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ales mnie rozbawiła z samego rana:evil_lol: Jesteś wielka:loveu: Aaaaa zapomniała bym.....ukłony dla Jaśnie Pana Dilskiego:loveu::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Doprawdy:cool1:Hamuj swoje emocje mosci panno :diabloti:
-
:candle:............
-
Wstawaj kolezko...uczesz sie,zeby wyszoruj...czekaj na domek..moze to akurat dzis....
-
Dzien dobry nabijaczki:diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Spiiiiiiszzzzz?:diabloti: -
Dyzio:loveu::mdleje: Kochana madra Lusia:loveu: Pozdrufka:multi:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Medorowa']CA Bbbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.................... :diabloti: ..........[/quote] No wlasnie:cool1: :diabloti: -
[URL]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_1507008.jpg[/URL] buhahhahahahahahhahahahaah.....Zupelnie nie rozumiem dlaczego nie moge skupic wzroku na drzewku:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=red][B]razem walczyłyśmy :diabloti:dziś w schronie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]My som Don Kichote i :hmmmm: Sanczo Pancza :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] a ktora z Was grubasow to niby Sanczo???:evil_lol:
-
[quote name='lolka75'][URL]http://images23.fotosik.pl/248/da038d74fba7919f.jpg[/URL] no nie wytrzymie:loveu:....jakie skupienie na obliczu....a te pieknie ulozone raczki pod brodka:loveu:......roskoszszszszsz[/quote] Gdyz nalezy sie skupic gdy sie lata:cool1:
-
Pare moich kwiatkow:cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/249/69ed46f6f1fb1af5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/248/d49fe7cc5e950831.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/248/26de63a5cb840a04.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Selket']Przylazłam nabić posta w artystokratycznej galerii ;)[/quote] misja wykonana:diabloti: [quote name='evaxon'][URL]http://images23.fotosik.pl/248/da038d74fba7919f.jpg[/URL] :mdleje: buahahahaha uwielbiam boxerki:loveu:[/quote] szczegolnie latajace:evil_lol: