Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. Ale sie porobilo:shake::diabloti:
  2. no,ten tego...dzien dobry kochana mla:diabloti:
  3. Dzien dobry:p Ptactwo nakarmione,piesek nakarmil sie sam podczas naszej nieobecnosci-mysle,ze kostka masla jeszcze nikomu nie zaszkodzila:cool1: Pare fotkuf:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/326/05e5859df35b43db.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/252/2663273e603a194a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/327/53570105854fd1e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/327/e6107c249703574a.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='AlKil']gdzieś Cię wcięło?????:lol: napisałam do A i czekam, czekam, czekam............:cool3:[/quote] Nie wcielo mnie..jeno wczoraj my grillowali i grillowali....i grillowali:roll: a teraz zaraz za chwilke jade dokarmic kaczki,labadka i inne ptactwo:multi: [quote name='Pysia']Przyszłam sobie posta nabić i patrzę....a tu arystokrata nie dość, ze tapla się w błocie to jeszcze mu uszy fruwają :crazyeye: Takie zachowanie nie przystoi błękitnej krwi :evil_lol: Witaj :multi:[/quote] Witaj Pysiu analizujaca:multi: Ten arystokrata nie dosc ze sie tapla,nie dosc ze mu uszy lataja to jeszcze wydziela z siebie strasznie nie arystokratyczne zapachy:roll:
  5. [quote name='lolka75']przeciez ja wiem ze harmonie mialas na mysli:roll::diabloti: bo ja ogolnie to taka harmonijna jestem z natury...Nawet juz niedlugo moje cialo osiagnie ksztalt idealny....czyli kule:multi:[/quote] WOW!!!!:diabloti:
  6. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Uuuuuuuuu arystokracja i w błotku.......uuuuuuuu:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL="http://images31.fotosik.pl/323/0cfecf2ee816b5c0.jpg"]http://images31.fotosik.pl/323/0cfecf2ee816b5c0.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] To jest blotko upiekszajace:diabloti: [quote name='lolka75'][URL]http://images33.fotosik.pl/324/6f302b77ce457d2b.jpg[/URL] tak paczam i wydaje mi sie ze Dilerski kikurtek na doopcia i siuras pod brzuchem tak jakos arystokratycznie do siebie pasuja:multi:....czysta harmonia:loveu:[/quote] buhahhahahaa...Lolinda tobie to tylko jedno w glowie:evil_lol:znaczy harmonie mam na mysli:roll::diabloti: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Dilerek znów się zmoczył[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images31.fotosik.pl/323/0cfecf2ee816b5c0.jpg[/URL] :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images24.fotosik.pl/251/be7a30e5cd0a6883.jpg[/URL] jaka minka :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Jakie znow:crazyeye::diabloti: Witaj Zonkilku:multi:
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/251/82245472d076cd52.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/316/5cf590b511916b27.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/250/b8078e6706b09d96.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/316/fdf32bb2d6141abb.jpg[/IMG][/URL] koniec:grins:
  8. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/251/d23c134a24d2ec2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/324/054610cea7235e78.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/250/d544b7c6f33ec723.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/316/e65992f312ede364.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/324/6f302b77ce457d2b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/323/0cfecf2ee816b5c0.jpg[/IMG][/URL]
  10. agbar

    Anioły i Demony

    dawaj linka:diabloti:
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/251/be7a30e5cd0a6883.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Coś bym ogladnęła:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] moment:cool1:
  13. [quote name='lolka75']a ja przyjszlam na foty? niekoniecznie roju bakow:roll:[/quote] jasnowidzka:crazyeye: Wlasnie patrze czy cos z tych pstrykow co to nie przemawiaja do nikogo nadaje sie do publikacji...:cool1: Prosze o cierpliwosc:razz:
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:calus: koffam .....ale byłam 3 dzionki u Madzi a wczoraj mi neta zabrali :placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] oj biedna ty.....choc potulkam:loveu: [quote name='Pysia']Witaj arystokratko ze słoma w butach :multi:[/quote] Witaj Astralna:roll: [quote name='Mi.'][I]bry:multi:[/I] [I]przyszłam na kjakejsa:loveu:[/I][/quote] kutfa..zapomlam upiec..ale mam papryczki faszerowane jakby cus:razz:
  15. agbar

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75'] siedze sobie na pewnym forum i sie zre jak jakas zolza. Popsulam sobie humora tak to talnie ze sie poryczalam.... Czy ja juz jestem calkiem nienormalna czy to swiat zaczyna wariowac:shake:[/quote] Swiat nie zaczyna wariowac...on zawsze byl jest i bedzie zwariowany:roll: a co to za forum:razz::razz:
  16. :loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Melduję że tez tu jestem:multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Meldunek przyjety:cool1: [quote name='majoka']To my z Kaną chyba się nie nadajemy do tak arytokartycznej rodziny:placz: My takie pospólstwo.... A może Kochana odkryłaś cos w papierach i też awansowałyśmy społecznie:evil_lol: A co do pogody, to faktycznie dupa, choc dla mnie lepsze to niż upały. We wtorek ma byc u nas 15 stopni, więc super. Idę własnie wstawic pranie (dopóki nie pada mozna na dwór wywiesic). papapa arystokraci:)[/quote] 15 stopni:crazyeye::crazyeye:o kutfa zima wraca.... [quote name='AlKil']zgłoś się do niej na korepetycje...:cool3:[/quote] takoz uczynie:razz:
  18. Boshhhh..ty sie zepsulas:placz:nie chcialas piwa :crazyeye:i nie chcialas spiewac:crazyeye: LEKARZA!!!!!!!!!!!!!!!!! :diabloti:
  19. [quote name='lolka75']Dzielna Magdo!! Wez przyklad z Klocusia i olej cieplym moczem baty dogomaniaczek. Jestes wspaniala i wytrzymasz....bo kto wytrzyma jak nie Ty. Zawsze jak za cos sie bralas to walczylas do konca.... Jak to biedy straca Ciebie to staca wielka szanse na lepsze chocby chwile kiedy nawet w przelocie mizniesz ten pychol wystawiony przez kraty. Magda zycze Ci sily i odrobiny pogrubienia skory zeby kolejne baty dogomaniaczek spywaly jak po kaczce. Najwazniejsze czuc sie dobrze z soba i wierzyc ze mozna zrobic cos dobrego [SIZE=1]ale sie wymadrzylam:shake:[/SIZE] No to jak chata wolna to bedzie bal!!!!:diabloti:[/quote] [quote name='chalimala'][B][COLOR=red]Magda wal to co pisza inni! jak im sie cos nie podoba to tyryt z placu! patrzec swojego nosa! robisz coś co nie jedna z nich nigdy nie zrobila nawet w 1/48! malo komu brakuje odwagi żeby poświęcić tyle obcym pieskom! a jak ktos ma problem to niech prosto w twarz walnie a nie na forum 400 km od ciebie! miej to w du**e!robisz zajefajną robotę! i chwala Ci za to!!!!! glowa do góry, klata do przodu, a paskudom które mają jakiś problem, bo maja za duzo wolnego czasu mówimy NIE! jak maja go tyle niech ruszą żyć i pomagać! zobaczą jakie to proste... buziole :*[/COLOR][/B][/quote] Musialabym sie powtorzyc wiec zacytuje po prostu,bo sie zgadzam z przedmowczyniami w 1000000000000000%... Madzia masz miekkie serce,musisz miec twarda doope-niech inni kopia- tylko sobie kulasy polamia a ty rob swoje!!!!
  20. Ty to masz z tym netem:shake: Japkowa w Rybniku chyba UPC nie dziala-przynajmniej jak ja pracowalam w UPC to nie mieli tam okablowania...
  21. [quote name='AlKil']kłamstwo się szerzy na dogo... zaraziłaś się od Waszki??? Dzień dobry po raz drugi!:evil_lol:[/quote] Waszka to profesjonalnie..wiesz niufy,karety ..ja sie dopiero ucze:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]przyszłam powiedzieć że jestem w domku :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]....dobereczek :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ALUNIA:multi::multi::multi::loveu: a ja myslalam ze ty juz mnie nie kofasz....:oops:
  22. witanie czynie niniejszym:p Moj pies mial w sobie wczoraj gniazdo bakow:cool1:Potwierdzam co napisala Ewcia-nie gryzly tylko smierdzialy:diabloti:
  23. Uffffffffff..... :multi::multi:
×
×
  • Create New...