-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']to sie podrap :diabloti: ano na Pogorii :grins: czy taki czyściutki piaseczek to nie wiem, ale woda całkiem całkiem :lol:[/quote] sie podrapalam ale nie wiele pomoglo:diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ja ogladam i mnie w doopie z zazdrosci swedzi:diabloti: aaaa..czy to na Pogorii taka czysciutka woda i piaseczek?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']buuuahahahaha :roflt: do mnie tysz przemówić nie chcą :shake: Gratki cacuszka :klacz: tylko ta wymiana na początku :shake: CANON :diabloti::evil_lol:[/quote] Nie jestem specjalnie zdziwiona...cokolwiek bym nie chciala ZAWSZE jest cos nie tak....obojetne co by to bylo.... Sytuacja z przedwczoraj: Nie lubie lodow,moze i dziwne ale nie lubie,no ale czasem mnie napada a jak mnie napada to ja CHCE!! A jesli JA CHCE loda to tylko i wylacznie ze znanej i lubianej sieci restauracji pt. McDonald:roll:NO to jedziemy....marudze pol drogi bo ja CHCE!!Podjezdzamy pod okienko,oczyma wyobrazni widze siebie jak pochlaniam porcje a moze nawet dwie lodkow z polewka karmelkowa,prawie czuje juz jak mnie zimne lodziki gryza w zeby,jak slodki karmel lepi sie do nosa,palcow i naturalnie uswinilam juz tapicerke,juz w wyobrazni obgryzam chrupiacy wafelek...gdy nagle ze slodkich marzen wyrywa mnie glos panienki z okienka: -NIE MA.......BRAKLO noz kurtwa jego w morde szarpana!!!JAK moze braknac lodow w makkwaku????? Uprzedzam: nie bylam specjalnie zdziwiona..... Nie dziwi mnie tez juz awaria kasy,kiedy stoje w kilometrowej kolejce i akurat gdy nadchodzi moja kolej -ZONK,nie dziwi mnietez,ze jedyne buty w sklepie,ktore mi sie podobaja i sa DOKLADNIE takie o jakich marzylam skladaja sie z jednej sztuki bo druga zniknela w tajemniczy sposob.... Dlatego bylabym niespokojna,gdyby cudak dzialal bez zarzutu....ale biorac pod uwage,ze tak bardzo go chcialam to jeszcze beda jaja:diabloti:Ja wam to mowie:roll:
-
[quote name='Vectra']nie , nie ja chciałam napisac , że nie wiem czemu , ale te zdjecia do mnie nie przemawiają :diabloti: :hmmmm: pfiii niewychowane jakie , a może niemowy ?[/quote] a ty wiesz ,ze faktycznie....nic nie mowia:cool1: i wogole to takie hmm...albumowe i ten kadr centralny:cool1: PORAZKA :diabloti:
-
BU:diabloti: sprawdzam tylko czy aby na pewno se poszlas:cool1:
-
[quote name='Vectra']U mnie nie ma burzy :diabloti:[/quote] To pojedz mi po aparat:diabloti: Zapomnialas dodac ze COS ci sie nie podoba ...tylko kuna coooooo:hmmmm::evil_lol: AAAAA bylabym zapomniala... te takie co na pierwszym zdjeciu i na ostatnim sa za Dilim,te mniejsze sztuka ok. 3 ojro przy calej palecie ceny do negocjacji ale nie pytaj mnie ile jest na palecie hihi... Zamowic ci????:grins:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Aguś My to już dawno pisalyśmy ale wyszłyśmy na furiatki i podżegaczki :mad:....ale trzeba umieć patrzeć :roll:.....kto chciał to TO widział :cool1:.... przyjedziesz to zobaczysz ....to naprawdę wygląda jeszcze gorzej niż napisane ...chociaż mam nadzieję , że M[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=red][B]agdzie przy naszej pomocy uda się troszkę pozmieniać [/B][/COLOR][/FONT][/quote] A to ja wiem na co wyszlyscie:cool1:ja czytam,ale sie nie odzywam bo nie chce dolaczac do Waszego grona:evil_lol:jam spokojna istota....:evil_lol: Naprawde mysle ze Wam sie uda zrobic z tego miejsca SCHRONISKO...a nie umieralnie,przechowalnie czy jakkkolwiek to jeszcze nazwac.... Boksinku hopaj..
-
No to macie jak chcecie jeszcze wczorajsze probne:cool1: Dalej cwicze silna wole i nie pojechalam...... i ta burza z piorunami nie ma nic do tego:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/317/ea30b602d8e4e5b9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/244/33472b222b27a125.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/244/a75d890e161ef4c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/317/017af6720b48fb2e.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Rinuś'][/i][/b] [B][I]widzę, że jesteś w gorącej wodzie kąpana tak jak ja :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B] [COLOR=lemonchiffon]jedź.... :grins:[/COLOR][/quote] nie chce mi sie:cool1:bede cwiczyc silna wole:evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]najgorsze jest to że tam jest paskudnie ...żeby psiaka po zabiegu gdzieś położyć :shake:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]cały czas rozpuszczamy wici o psiaku szukając potencjalnego dobrego domku i tylko jemu szukamy , ale w tym wypadku mamy świadomosć że on i ast są narażone na pseudohodowle :angryy:i dlatego Magda pilotuje w schronie ich adopcje [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][SIZE=1]...nie wiem jak tyle lat mogło to tak funkcjonować ...bo to co teraz jest trwa latami ...ale jak pisałam kiedyś o tym by razem z Magdą walczyć o poprawę bytu dla wszystkich psów to panie z Jebia wzięły mnie za furiatkę ... tylko ze mam troszkę pojęcia o tym a one w tym roku 1szy raz schronisko na oczy zobaczyły ... [/SIZE][/COLOR][/FONT][/B][/quote] ech..jak czytam co Magda pisze to mi wlosy deba staja:shake:
-
Halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo....:cool1:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No i tu lux - kolorowy miękki welwet:evil_lol: nie jakiś tam zwykły szaruch:eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] alez absolutnie sie z toba zgadzam moja droga:loveu: [quote name='Rinuś'][B][I]taaaaa :cool1:[/I][/B] [B][I]ja piszę dobranoc a Ty piszesz doberek :diabloti:[/I][/B][/quote] To ty nie wiedzialas ze miedzy Rybnikiem a Toruniem jest roznica czasu:crazyeye::evil_lol:toc to inna strefa czasowa calkiem:diabloti: Dobranoc Alu:hand::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]może przytrzymać do sierpnia :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Och..Alunia....ty wiesz,ze jak ja bym mogla to ja bym juz u siebie miala polowe boksiow ze schronisk..ale nie moge.... Jesli moge pomoc jakos inaczej to..jestem. Moze zorganizowac jakas zborke na kastracje albo co?O ile to w czyms pomoze...jak patrze w te jego oczka to.....:-(
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
agbar replied to Selket's topic in Foto Blogi
HUHU:evil_lol::multi: -
[quote name='Medorowa']No pa pa:hand::loveu:[/quote] PAAAAAA:hand:..idz juz....nie zatrzymuje cie:diabloti:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Witaj spontaniczny Zonkilku:multi: -
[quote name='lolka75']:loveu:Aguniu!!! Gratulki dawa te foty!!!!![/quote] poszukam czy cos nadaje sie do publikacji jeszcze:razz: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Witaj Aguś...poka co tam masz w rekach[/B][/COLOR][/FONT][/quote] kawe akurat mam....:cool1: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]widziałam 2 fotki [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]dlaczemu popsułaś cudaczka [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]oć do Nas focić...no oć [/COLOR][/FONT][/B][/quote] dlaczemu 2 fotki?? dalam 4:roll: [quote name='Rinuś'][B][I]chiiiba nie było tak źle co ?[/I][/B] [B][I]też się zastanawiałam nad 450D ale 400D wygrało [/I][/B][/quote] na szczescie mnie zignorowano:evil_lol: Dzwonil B. Juz wymienil na nowego cudaka...wlaczali go i wlaczali i na razie nie ma problema.....Jak ja dozyje do wieczora nie wiem:evil_lol: Chyba zaraz wsiade w autko i pojade po niego:evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Aguś , On po 1.sze to ten typ co Dili :evil_lol:....w sekundzie w 100 miejscach ....po 2 ciężko ma z załatwiniem sie w kojcu ....Nefuś tak samo ....spanielek też :shake:....ale cieczki sa na 100% ...suki nie wysterylizowane są :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No jak ten typ co Dili to juz mnie nic nie zdziwi....:roll:
-
czesc zajebista:grins:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=seagreen][B]W przeciwieństwie do mojej przedmówczyni rozwinę się bardziej:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=seagreen]WITAJ ALUNIA:loveu::multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nooooo tos sie rozwinela...prawie jak papiur toaletowy:diabloti:
- 78403 replies
-
A ze tak naiwnie zapytam:oops:On tak ucieka bo lubi ten sport czy np.jakas sunia cieczkuje i natura go wzywa?
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A jak bardzo ten dzień dober?:diabloti::razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] srednio na jeza:grins:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]nie kracz... boje sie że może przyjść dzień że ucieknie i już go nie znajdziemy[/B][/COLOR][/FONT] :-([/quote] splunelam przez lewe ramie...... umyjesz mi sciane?:diabloti:
-
Czesc Effffff:loveu: