-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Medorowa']Nie mogę, to jest silniejsze ode mnie... SIOSTRO:loveu::loveu:[/quote] jak nie mozesz to..popusc:diabloti:
-
[quote name='Medorowa']Jakkolwiek:loveu::diabloti:[/quote] tylko zadnych szczegolow..prosze:cool1:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] pokazywałam jak byłam mała , teraz sie wstydzę :eviltong:[/quote] a tos mnie rozbawila:diabloti: -
[quote name='Vectra']Medorowa , idź z psami na spacer :diabloti: albo pohopsaj wąti , a nie tu marudzisz :evilbat: cześc dziecinko , cieszysz się , że jestem PRAWDA :mad:[/quote] praaaawdaaa:roll: [quote name='Medorowa'] Na dupę:roll:[/quote] jak lubisz...:diabloti:
-
[quote name='Medorowa']Ja też:cool1:Widzisz jakie my zgdone:loveu::loveu::diabloti:[/quote] opanuj sie kobieto:diabloti:
-
[quote name='Medorowa']No już dobrze, dobrze, w harcerzyka się chciałam zabawić:evil_lol::evil_lol::evil_lol: KCM:loveu:[/quote] to kurfa spocznij!!!!:diabloti: [quote name='Medorowa']Nie wyjmę, bo wszyscy się cieszą... że mniej gadam:roll::roll:[/quote] rozumiem:cool1:
-
[quote name='Alicja']:multi:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi:a ja widziałam fotaski Pragi nocą i z konzertosa :multi::multi::multi:super:loveu:................no i nie wytrzymałam ...pochwaliłam się :oops::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to dobrze ze tylko tak sie objawia u ciebie nie wytrzymywanie:diabloti:
-
a jeszcze ci Medorowa powiem: idz wyjmij tego kolczyka bos okrutnie marudna,O!:diabloti:
-
[quote name='Medorowa']Na razie nie, ale kiedyś nie wiadmo, po co z nim chodzisz w takie miejsca, hęę:roll::roll: Bardzo nieprzemyślane:shake: Krokietów też by Ci nie zeżarł, gdybyś mu jedzonko odpowiednia dawała, O:roll:[/quote] o wypraszam sobie...ja z nim nie chodze w takie miejsca,sam se chodzi...a jakby se tam sarenki nie stali to moze by se nie chodzil,a tak w ogole to cholera tak to jest jak sie mieszka na wsi i dokola pola:diabloti:
-
[quote name='Medorowa']Do "musku" nie dotarli... nic dziwnego, nie ma, to nie dotarli:roll:[/quote] wcale nie jestem zdziwiona:diabloti:
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]uniosłam głowę i poznałam Cię po ....................kapciach :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to nie ja,ja smigam na boso.....chcesz mi powiedziec ze ktos chadza w moich kapciochach:crazyeye::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Medorowa']Czego:diabloti:[/quote] sprawdzam reakcje tylko...kto wie jak gleboko ci tego kolczyka wkluli:diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Poka nowe porwane spodenki:razz::diabloti: -
Maaaaaadziaaaaaaa:diabloti:
-
hop hop.....jest tu ktoooooo??
-
i takie tam pstryki....:cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1/7dbd58a5c181faf2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/265/62328097c2dec108.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1/1898f588f90f4e69.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/1/199e911a37b4a59c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/264/a79598f8dc561b06.jpg[/IMG][/URL]
-
biedny nazarty piesek....w czesciach:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1/89256e5e286224b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/346/60e613fd4248c382.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Medorowa']Ojj se biedny pieseczek łapeczki porani :shake::shake:[/quote] na razie se biedny nie poranil...na razie zezarl mi krokiety:angryy:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Czesc kobieto ze stanem przedzawalowym:diabloti: Mnie mamunia wczoraj poinformowala ze Mbank przyslal do mnie list, w ktorym pytaja czy w dalszym ciagu jestem zainteresowana otwarciem konta,poniewaz zlozylam wniosek.....w 2003 roku:evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Jak to nie ma wiecej???JA CHCEEEEEE:placz:
-
Dilski na sciernisku:cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/345/88b171d34d359168.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/266/b5c037d3b3a7e19e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1/3090ebfec2f2746e.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]lecę bo chcę...[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL="http://images33"].[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] gdzie lecisz?:diabloti: [quote name='Vectra']Szkoda , że już nareszcie sobie poszłaś :diabloti:[/quote] niestety znowu przyszlam ale na szczescie zaraz sobie ide:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]la gazella [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images33.fotosik.pl/353/9f3ab541c7388c60.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ufffffffffffff żyjesz :multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie wiem czy ufff ale zyje:loveu: [quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Witaj zaginiona:multi:.....dobrze żeś sie odnalazła bo już chciałam poszukiwania wszczynać[/COLOR][/FONT][/B][/quote] sie wzruszylam normalnie:cool1: [quote name='BeaC'][U][URL]http://images33.fotosik.pl/353/9f3ab541c7388c60.jpg[/URL][/U] [COLOR=darkred][B]ale Ci fota wyszła[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]boska[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]ale to przez przypadek??[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]prawda???:diabloti:[/COLOR][/B][/quote] prawda:grins: [quote name='Selket']Cześć Widziałam pięknego Dilerka gnającego przez ściernisko ;)[/quote] czesc..ja tez go widzialam:multi: [quote name='lolka75'][URL]http://images33.fotosik.pl/353/9f3ab541c7388c60.jpg[/URL] szybujacy nad scierniskiem Czesc Agusiu.... nie gniewaj sie na mnie ze obiecywalam i niedotrzymalam juz niedlugo okaze sie ze i w wielu innych wypadkach tez nie dotrzymuje obietnic.... smutne....chyba jestem paskudnym czlowiekiem[/quote] sie nie gniewam gdyz jestem wspanialomyslna...ale nie gadaj glupot:mad: [quote name='malawaszka'] Aga Dili tak bez niczego po ściernisku śmiga? :-o[/quote] nooo..a co?:razz: [quote name='lolka75']juz niedlugo opowiem co narobilam....na razie jeszcze nie jestem pewna[/quote] do spowiedzi przystap:diabloti:sluchamy....
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
po pierwsze primo: foty Matylda and Franek miodzio:loveu: po drugie primo: przyjmij prosze matenko zyczenia najlepsiejsze od nas ..spoznione ale wiesz ze szczere:p -
[quote name='Maga100'][B]o mamo, Waszko, przybylaś i od razu ze szlochem :shake:[/B] [B]Ewunia ma rację, tym bardziej, że sama masz chatę i teren kilkakrotnie większy, więc to JA powinnam umierać :diabloti:[/B] [B]Ale że te niskie uczucia są mi obce, więc zawsze szczerze cieszę się ze szczęścia bliźniego swego :diabloti:[/B][/quote] ament:roll::diabloti: