-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Madzika']szkoda tylko ze o tej porze "10latki" juz spia w tym przypadku razem z ladna krowka w jednym lozku bo przeciez piesek z kanapy nie schodzi:p:p:p[/quote] biedny piesek...tfu krówka chciałam powiedziec:)
-
[quote name='Madzia_19']no cóż :) macie racje :) poczekamy na rozwój sytuacji :) :) :) szkoda tylko, żeby jej rodzice się zgodzili, a psiak biedny się zmarnował lub za pół roku się znudził i poszedł w odstawkę.... w końcu pies to nie zabawka, nie odstawisz na półkę jak Ci się znudzi zabawa... ach... szkoda, że są jeszcze ludzie, którzy tego nie rozumieją....[/quote] byli są i niestety bedą.....
-
[quote name='Madzika']Madzia troche wiary w "10" latke:cool3::cool3::cool3::cool3:, Jak nie zajzy jako ozuza to jako inny swoj klon ja w Nia wierze:razz::razz:[/quote] madzika jak nie tam to tu no nie?? ...atakuja klony beda nas miliony:)
-
[quote name='Cimi']wziełaś do domu :razz: :evil_lol: ?[/quote] nie bo tylko jeden a ja mam dwie nogi:evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Cola']:roflt: :roflt: czego to ludzie nie zgubią :lol: słonika z trąbką :lol: ..a ta gąbeczka, to chyba nie miała zbytnio dobrego smaku, bo Ozzulec jakiś taki skwaszony :evil_lol:[/quote] no bywają tez słoniki bez...szczególnie te pluszowe które dopada Dilski:)
- 78403 replies
-
hahahaha swietne minki:) a siedzi jak pieknie:)
-
i takie to dziwne rzeczy zalegaja na łakach i w lasach ...my ostanio znaleźliśmy kapeć całkiem jak nowy w kaształcie słonika ztrąbą:)
- 78403 replies
-
ja tu wpadam:) ale nie zawsze sie udzielam:) ucz sie ucz bo...cos tam z tego wynika:) a dla Fionki jutro życzonka:)
-
[quote name='evaxon'][COLOR=darkgreen][B]haha masz na mysli Diliego ??:lol:[/B][/COLOR][/quote] Dili??? jaki Dili????:sg168: :siara:
-
[quote name='Cimi']Aga.. może bardziej kaloryczna karma ?[/quote] pożera RC dla psów aktywnych i mnóstwo innych rzeczy....( az wstyd ) i nic ale podobno jaki pan taki pies:) mój TZ tez tak ma je jak smok a chudyyyyyy:)...
-
[quote name='evaxon'][B][COLOR=darkgreen]Tomuś a czy ja mam ci przypominac ze weekend mija a fot u ciebiejak nie bylo tak nie ma??:angryy: :mad: :razz: [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]Agnieszko :lol: w sumie kopytka i raciczki podobne do siebie;)[/COLOR][/B][/quote] hihi w sumie tak:) zreszta ja sie znam na łapach, krowów ani świnków nie posiadam:)..chociaz z ta swinka to bym sie musiała zastanowic:evil_lol:
-
mój to dopiero chudzinka:) chyba ma za duzo ruchu....hihihi ma 60 cm i wazy 30kg. zeberka na wierzchu ale juz poleciałam do weta zrobic badnia( panikara jedna) i jest ok:) taka jego uroda:) a "znawców" nie ma co słuchac:)
-
[quote name='PIKA']Hej wpadlam do was ;) Dealer robisz wszystko dobrze, świetnie że chodzisz na szkolenie i raczej nie ma tu nic do dodania ;) Komenda "fe" jak się rzuca, jak reakcja jest pozytywna to smakolyk,jak sie uspokoi na Twoje skarcenie to tez cos w pysk ;) Możesz jeszcze jak mijacie innego psa posadzić swojego i futrowac go smakolykami tak żeby byl zainteresowany toba a obcy pies kojarzyl mu się z czyms dobrym - żarcie. poza tym ja jak mijałam innego psa (i nadal to robie) to mowilam milym glosikiem, "o zobacz jaki fajny kolega, sliczny jest" i taie tam podobne *******y ;) I co wazne pamiętaj, ze nie od razu Krakow zbudowano ;), więc pies nie zmieni Ci się z dnia na dzień i czeka Cie sporo, dlugiej żmudnej pracy nad psem, ale warto, chociaz "oczy dookola glowy" bedziesz musiala miec do Konca zycia, niestety ;) I bezwględne posluszeństwo, szczegolnie komendy "nie rusz" zostaw" (czy jakoś tak) tak żebys nawet w czasie ewentualnego ataku mogla go odwolac[/quote] Pika jestem ci bardzo wdzieczna za Twoje słowa:) napisałas to tak spokojnie i normalnie ze prawie uwierzyałm ze z mojego potwora bedzie jeszcze pies:) praktycznie robie wszystko to co napisałas tylko własnie ...nie od razu Kraków zbudowano a mnie sie wydaje ze nic sie na razie nie zmienia... staram sie nie denerwować widząc innego psa ale jednak mam obawy - to chyba normalne:)? nie chce tez zeby cały czas był na smyczy - bo to chyba tez nie dobrze? byłam własnie na spacerze i zrobiłam cos - nie wiem czy dobrze -mianowicie przechodząc koło domów z psami za płotami, komenda siad i kiedy tamte sie darły ja pakowałam mojemu smakołyczki do paszczy:)- szczeknął pare razy ale nawet nie było tak źle, zaznaczam ze prowadziłam go w halti- moze to tez ma jakies znaczenie....
-
[quote name='Cimi']Ja w ten weekend nie mogę, a wręcz nie chcę ;). Ale napewno ktoś będzie chętny. Mi się kończy powoli rok szkolny i gdzieś do dwóch tygodni powinnam mieć wystawione oceny dlatego wole narazie odpuścić sobie grupowe spacerki :lol:.[/quote] a to sie ucz Agatko:) dogadamy sie na pewno jakos:) dziękuję Ci bardzo za chęć pomocy:)
-
nawet nie wiesz jak miło mi sie patrzy na takie zdjęcia:)
-
[quote name='puli']A może Komisja Do Spraw Etyki Na Dogomanii sprawdza poziom naszego poziomu oburzenia?:gent:[/quote] hihihi :evil_lol:
-
[quote name='Cimi']Kaja to pies autystyczny :cool1:, który nie bawi się z psami :lol:. Ja proponuję 9 czerwiec- sobota, 10 czerwca to wystawa w Raciborzu więc może będę jechać. A co do psów myślę, że na wątku w Spotkaniach w temacie gliwickim można się spytać kto chętny. Ja robiłam tak jeśli coś mi się nie podobało, tak jak ostatnio w czasie cieczki zaczęła mi się kłaść na ziemi, bo widziała psa za obroże i do góry podciągnięcie.[/quote] a nastepna sobota? bo wtedy prawdopodobnie bedzie mój mąz a z nim samochód:) na autobus z bestia nie mam siły:)
-
:lol: [quote name='evaxon'][/color][/b] [B][COLOR=darkgreen]hehe spokojna głowa:cool3: krowy maja kopytka:lol: raciczki u świnek :D a świnka nadal cała:evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] ano tak faktycznie cos mi sie pokopytkowało z tymi raciczkami......
-
ja absolutnie nie twierdze ze tak musi byc:) byc moze nasza kolezanka siedzi i czyta co tu napisano ale woli juz nic nie dodawac...:) :evil_lol:
-
a mnie to "pachnie" prowokacją:)
-
[quote name='olekg18']Poznali sie poznali :D i sie nie zjedli :D[/quote] bo Kaja jest indywidualistką jesli dobrze pamietam:) i żadne tam popaprańce jej nie interesuja:) A pamietasz jak dili chciał zjesc biedna dobke a później sie zakochał i cały swiat dla nich przestał istniec:) hihi
-
ide na spcer z potworem..ufffffffffff:)
-
nooooo, przeciez wiemy:evil_lol:
-
ja przejeżdżam bardzo czesto Polska -Niemcy i chyba mam pecha bo prawie za kazdym razem sprawdzają psi paszport..teraz jak jechałam do Polski to mi nawet niemiecki celnik przypomniał (?:) )ze w czerwcu musze psa zaszczepic:) tak wiec róznie to bywa z tymi kontrolami. ja przewoziłam Diliego jak miał 9tygodni i była kłótnia na granicy -bo jeden celni nie chciał nas wpuscic, twierdzac ze dopiero pies powyzej 3-go miesiaca zycia moze jechac , a drugi ze moze jechac nawet taki młody a zaszczepiony nie jest bo za młody...ufff przepuscili na w koncu ale co przezyłam to moje. Lepiej sie zorientowac konkretnie w przepisach i dla swietego spokoju ich przestrzegac:)
-
[quote name='Maga100'][B]haha, już widzę spotkanie Leona i Dilka :lol: :lol: :lol: [/B] [B]ciekawe, kóra pierwsza dobiegłaby do weta :lol: [/B][/quote] :evil_lol: :evil_lol: