Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='evaxon'][COLOR=green][B]Pysia Tigra trzymala lapka bo kolezanka chciala jej zabrac butle:evil_lol: [/B][/COLOR] [COLOR=green][B]Agnieszko :crazyeye: kto ci kijem grozi:evil_lol: [/B][/COLOR] [COLOR=green][B]oj Cimi mnie rozgryzla:oops:[/B][/COLOR][/quote] no kto?? ja sie pytam kto??:) uwaga cytat: [B][COLOR=#0000ff]Agnieszko nie narzekaj :mad: :evil_lol:[/COLOR][/B] nio i cio???:)
  2. [quote name='Cimi']Ewka robi się w kibola z pałą :lol: :evil_lol:.[/quote] noooo zaczynam sie bać ...chyba anonimowo bede wpadac tu:)
  3. Piotrusiu no ja sie grzecznie pytam gdzie ty jesteś??? to ja przyjeżdżam a Ciebie ani widu ani słychu ??:) znowu nie zdążysz...:)
  4. Witam cipelutko w ten chłodny wieczór:) Aniu piękne zdjęcia , Basco jak zwykle uroczy :) ale chodzi mi ten artyzm.......mmmmmmmm:)
  5. [quote name='evaxon'][B][COLOR=blue]dziendoberek wszystkim :cool3: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]Kinga milo ze wpadlas :multi: zapraszamy czesciej :cool3: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]Patka nie dosc ze najlepsza zabawka pod sloncem to jaka tania:cool3: :lol: [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Asiu :lol: tak to ta sama buteleczka:lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Agnieszko nie narzekaj :mad: :evil_lol:[/COLOR][/B] [COLOR=blue][B]Madzia :D obróżka bardzo ładna:cool3: [/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]osobiscie wolala bym delikatniejsza jak dla Tigry:razz: [/B][/COLOR] [B][COLOR=#0000ff]Cimi ...oj tam zaraz obrzydliwa:eviltong: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]Alu :evil_lol: bez płakusiania mi w galerii:evil_lol: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]zdięc nie bedzie gdyz sie skonczyly:roll: no znaczy sa tam jakies takie ni eudane to powlepiam pozniej troszke:evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] chciałam zauważyc ze mi tutaj grożono kijem:evil_lol:
  6. [quote name='Vectra'][IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/205397.jpg[/IMG] bardzo agresywny bokser :evil_lol: :evil_lol: czyli jednak są psy których Dili nie ma ochoty zjeść ?? Super foty moja mama szaleje za bokserkami :loveu: :loveu: dawno dawno temu byłam szczęśliwą posiadaczką boksia wabił się Mateusz[/quote] tak z braciszkiem walczyli by jakby mogli cała dobę:) poza tym Dilski ma mnóstwo kolegów i koleżanek ale w Rossdorfie.. ale zapracowanie sobie na nich kosztowało nas duuuużo czasu:) tutaj nie poznał nikogo oprócz suni mojej tesciowej Tiny której foty tez sa w galerii ...
  7. nie ma wiecej fotków????:(
  8. obiecałam Wam kochani ze dorwe jakos aparat i dzis dorwałam na chwilkę oto efekty:) Dili z braciszkiem [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/205408.jpg[/img] na pierwszym planie Szafir w tle Dili [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/205419.jpg[/img] psy stróżujace:) [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/205397.jpg[/img] wąchanie kwiatków [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/205403.jpg[/img]
  9. [quote name='Vectra']hahahaha tym tępym nażedziem zbrodni które leży w mojej łazience bez glazury? prędzej Dili spokornieje niż uda ci się skaleczyć siekierką :eviltong: :eviltong: Ale wpadnij :cool3: :cool3: zrobimy Lalo terapie .Jakoś tak zawsze jest że spotykamy sporo bokserów i wszystkie chcą Lale zjeść , a ona im się tylko przygląda.[/quote] :evil_lol:
  10. dla odmiany [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/205394.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/205409.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/205410.jpg[/img]
  11. [quote name='Vectra']nie ma innej możliwości musi się udać , a Diluś to mądry chłopiec i mu ta agresja przejdzie :lol:[/quote] no mam nadzieje bo jak nie to przyjade do Ciebie po siekierę i popełnie rytualne samobójstwo:):evil_lol:
  12. [quote name='niki_ill']Witam Dealer, nie ma co sie lamac. Te zachowanai da sie unicestwic. Moja sucz za szczeniaka pogryzl ON-ek i raz Belg. Od tamtej pory na widok Owczarka lub czegos podobnego do niego, sucza stawala sie poddenerwowana, najezona i gotowa do walki. Jednak teraz cwiczymy z 2 onkami na placu i problemu nie ma. Grunt to dobry szkoleniowiec i duzo cierpliwosci!!!:razz: Jednym slowem ponowna socjalizacja :) Powodzenia i pozdrawiam :)[/quote] dzieki za słowa wsparcia :) jesli innym sie udało to mnie chyba też?:)
  13. [quote name='Cimi']A.. coś czytałam o nim kiedyś :cool3:. A nie myślałaś o obozie szkoleniowym z pozorantami ? To by była dla niego odskocznia .[/quote] myslec myslałam ale na razie nie ma takiej mozliwosci- ciezka sytuacja rodzinna:(
  14. [quote name='Cimi']A gdzie chodzicie na szkolenie w katowicach do jakiej szkółki :cool3: ?[/quote] do Marka Fryca na Muchowcu
  15. [quote name='an3czka'][I][B]Zdradzisz?[/B][/I]:cool3:[/quote] wolę nie bo by mnie gromy i przekleństwa wielbicieli stworów takich dopadły....ale szeptem dodam ze w gre wchodzi ogień, woda, i kapeć:):evil_lol:
  16. [quote name='Vectra']to zaproponuje Ci moją metode na stresa:evil_lol: :evil_lol: śpiewaj :diabloti: :diabloti: moje koondle strasznie się cieszą jak zaczynam śpiewać troche się czasem ludziska na mnie patrzyli dziwnie jak np mój Kano chciał zjeść psa a ja ze stoickim spokojem robiłam w tył zwrot i zaczynałam śpieać ma to drugą zalete opiekun napotkanego psa również przeważnie wpadał w dobry nastrój (śmiech z mojego dziwnego zachowania)i jego pupil odpuszczał.[/quote] dzień dobry:) co do spiewania to juz to odkryłam:) nawet pisałam ze nuce pod nosem albo głosno spiewam jak ide z psem:) działało ale teraz na razie nie działa...akurat to czy ludzie patrzą mnie nie wzrusza, inteligentny człowiek zrozumie a reszta..phi:)
  17. [quote name='Vectra']To wpadaj do wawy moja Lala jest odporna na wrzaski bokserów:evil_lol: :evil_lol: i nie poddawaj się , głowa do góry dziś masz gorszy dzień ,ale od jutra samoptymizm ma zagościć u Ciebie.Pamiętaj że Twój zły nastrój udziela się Dilkowi.[/quote] gdyby było blizej zaraz bym tam była:) staram sie pamietac o tym że mój nastrój ma wpływ na jego zachowania ale jestem tylko czoowiekiem i czasem mi nerwy puszczają..:)dlatego dzis z kolezankami poszłysmy do knajpki i odreagowałam:) hihi chyba za bardzo bo mam problem z pisaniem:)
  18. dziekuję za rady..staram sie do nich stosować -tym bardziej ze juz raz zadziałało -ale dzis akurat jestem po szkoleniu i .......szkoda słów...horror.mój pies jako jedyny szczekał warczał rzucał sie na wszystkich którzy byli za blisko nas. szkoleniowiec po zapoznaniu sie z sytuacją na razie kazał nam pracowac troche dalej niz reszta grupy . a z kazdymi zajeciami mamy sie przyblizac do innych psów..juz sie boje . po dzisiejszym szkoleniu jetsem wykonczona..mój biedny piesek pewnie tez:)
  19. bardzo wam kochane dziekuje za pocieszenie i za rady...dzisiaj na szkoleniu była krótko mówiac masakra...od wejscia szczekanie i próba rzucania sie na kazdego psa...horror. rece mam jak goryl - takie długie - od trzymania go i ogłuchłam od tego szczekania...i po prostu złapałam doła....patrzałam na inne takie spokojne psy i zastanawiałam sie "dlaczego ja"...mam dosc....ale postaram sie nie poddac ..potrzebuje pomocy psów na ktorych takie wrzaski nie robia wrazenia.(.chodzi mi o wrzaski Dilera:) )i wyrozumiałych ludzi...musze byc twarda...:)
  20. [quote name='*luthien*']a czy ja powiedziałam że nie lubie:lol: ja uwielbiam :wink:[/quote] a ja nie mówie ze powiedziałaś:) wbrew temu wszystkiemu co sie mówi o tych "mordercach" ja lubie i bede je lubic:) zreszta chyba wsród ludzi jest wiecej morderców ....i nie patrze na każdego jak na potencjalnego zabójcę a moze czasami powinnam??:)
  21. [quote name='an3czka'][I][B]Ja też nie lubię, no ale są wśród nas, co zrobić:evil_lol: [/B][/I][/quote] ja tam pomysła mam ale mało humanitarnego:):evil_lol:
×
×
  • Create New...