Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. nie bijcie mnie on sie naprawde tak zachowywał :( bede was odwiedzac od czasu do czasu i dzielic sie przezyciami z bąkersem i prosic nie raz o pomoc i wsparcie duchowe:)
  2. tak więc zaczynam kolejna długa historie:) pojechalismy dzis do znajomych, którzy maja dwa psy -kundelka i rotke. Dili spotkał sie z nimi kiedys dawno jak był malutki i głupiutki.:) rotka -Luna , 3 tygodnie temu została mamusia slicznych 6 szczeniaczków. za wyraźnym pozoleniem kolegi Dili poszedł z nami. wpadł jak szalony, zaczął zaczepiać Lunisko, ktore szczekało jak oszalałe ale on nic sobie z tego nie robił tylko chciał sie bawić:) kundelek jest dziki wiec był zamkniety w pokoju ale na dzien dobry chciał dilika zjesc a ten odwrócił sie i poszedł. nastepnie zajrzał do kojca maluszków - dupka mu latała jak szalona:)maluszek jeden lizał go po paszczy a dilski mu sie odwzajemnił. potem jeden mały uciekł z kojca i dili go noskiem tracał, i próbował sie bawić :) a jak który zapiszczał w kojcu to Dili był pierwszy i sprawdzał co sie dzieje:) maluchy sa cudowne i mój piesek tez:) miłego wieczoru kochani. musze sie wyspać bo przede mna jutro 1000 km. ponad buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:(
  3. pewnie ze fajnie ze jest dogo i sa dogomaniacy:) a szkolenie w moim przypadku zrobiło tyle ze zepsułam mojemu psu opinie bo jakos poza placem szkoleniowym mój pies okazal sie normalny , czyli np. na wczorajszym spotkaniu , tylko tam z niego diabeł wyłaził. chciał mi moze pokazac ze cos mu nie pasi a ja głupia nie widziałam i szukałam czegos czego chyba nie ma..... dlatego rezygnuje i nie dokoncze tam szkolenia. a w niemczech trafiłam na podobny styl szkolenia i dziekuję , a niestety w mojej okolicy jest tylko jedna szkółka. wolę sama go uczyc - moze dłuzej , moze nie profesjonalnie ale bez stresów :) zaraz opisze wam dzien dzisiejszy tylko ochłone:)
  4. o ile autko sie naprawi to niestety jutro:( ale..moze sie nie naprawi....
  5. [quote name='Godelaine']Gratuluję decyzji. Tzn ja bym nie rezygnowała w ogóle z pomocy trenerów jako takich. Ale w takiej sytuacji lepiej podziękować. Po co młodego psa psuć? Dili jest naprawdę świetny. I wczoraj aż nie wierzyłam, jak mi mówili, że to niby taki pies morderca :diabloti: Potwierdzeniem była min. ta akcja z Desti, o której wspomniałaś. Mysza przeskakując mi przez nogę centralnie wylądowala na leżącym sobie spokojnie boksiu. A ten co? Nic. Spojrzał zdziwiony, otrzepał się. I se poszedł :)[/quote] dzięki:) ja tez wolałabym nie rezygnować z pomocy madzrejszych ode mnie ale jestem chwilowo zmuszona.na pewno jak bede w Polsce bede molestowac Jacka:) zreszta wczoraj go zasypałam pytaniami na "zapas":)
  6. [quote name='marmara_19']Dealer jest cudowny:)))) fajny taki boksiowaty:)))) hehe ja wlasnie nie chcialam boksia dlatego, ze sa to peisy strasznie zabawowe i towarzyskie wzgledem obcych... sama lubie takie pieski:))) ale nie chcialabym takiego miec:PPP[/quote] mój pies jest nieufny w stosunku do obcych ale jak juz pozna kogos to hoho , a juz jak ten ktos da mu cos pysznego to pies sprzedany:) i co dziwne Dilski szczeka na osoby które zblizaja sie do nas - o ile jest bez smyczy - bo na smyczy nie szczeka , ale jeśli idzie ludź z psem to nie szczeka cieszy sie:) wie chłopak ze kto z psem to na pewno ma cos dobrego w kieszeni hihihihi:)
  7. no tak a ja niebawem wyjeżdzam , znowu bede od czasu do czasu zagladac i nawet na pozegnanie Tigrulki nie uwidzem:)
  8. zdjęcia dzieki uprzejmości Aneek uwaga bestia:) [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210846.jpg[/img] jak tylko Aneek przykucnęła zeby zrobic zdjęcia Dili pedził ja"atakować" [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210847.jpg[/img] ataku ciag dalszy:) [img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210848.jpg[/img] cdn.
  9. zaczęłam Alu intensywnie mysleć po wczorajszym spotkaniu i doszłam do wniosku ze rezygnuje ze szkolenia. pomijam fakt ze znowu wyjeżdzamy ale nie pójde go dokonczyc.wole go uczyc sama , miec z tego przyjemnosc i komfort psychiczny dla siebie i piesa:) moze to bedzie dłuzej trwało i nie bedzie suuuuper efektów ale pies jest dla mnie i takiego go kocham. dziwne to ze na szkoleniu szaleje, atakuje psy a tu nagle w towarzystwie tak wielu , tak róznych psów był oazą spokoju , opanowania i kultury:) jeden raz zarobił w doobsko od Bu ale nawet sie nie odgryzł po prostu sobie poszedł, potem skoczyła na niego Desti prawie go zabijając a on nic - pozbierał sie, poszedł...więc cos tu chyba nie tak???chyba mu atmosfera na szkoleniu nie odpowiadała. wiem ze nie od razu Kraków zbudowano więc nie licze na to ze nagle zaprzyjaźni sie z wszystkim psami ale wczorajszy dzien był pewnym sprawdzianem, który Dilski zdał - moim zdaniem- śpiewajaco:)
  10. ja tez odwiedzam i podziwiam stfory:) ale sie nie udzielam- nie udzialałam - juz bede sie udzielac zeby ci smutno nie było:)
  11. Locersik gdzie pana zgubiłeś? alez ty masz chłopie dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudie nogi:loveu:
  12. bije pokłon:) piekne ujęcia:)
  13. no jak sie starsz jak mozesz to chyba nie mozesz:eviltong: :evil_lol: :loveu:
  14. jak ja tu lubie bywac:) dzie sie zgubiliscie??
  15. oto kilka fotek z wczorajszego spaceru:) ( zdjęcia dzieki uprzejmości Aneek ) [IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210843.jpg[/IMG] [IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210844.jpg[/IMG] [IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210845.jpg[/IMG] cdn.:)
  16. [quote name='Cimi']Są [URL="http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=6789&PN=1&TPN=29"]o tu[/URL] , oraz później będą zdjęcia robione lustrzanką cyfrową, na które również czekam :lol:. Hmm.. dodam, że ja też miałam aparat, ale nawet go nie wyciągnełam :lol:. Aha.. jeszcze coś Dealerowi spodobało się bardzo frisbee, więc może warto spróbować z frisbee :lol: ?[/quote] Agatko juz zaplanowałam zakup co by więcej nie kradł innym psom:)
  17. [quote name='dbsst']no to mi ulżyło masz SCeńście ;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a czy ten "emil" to taki jak mój "emil" ????????:cool1:[/quote] Emil to u mojej babci imejl:):) lub jak kto woli e- mail:)
  18. [quote name='dbsst']z przyjemnoscia tu zagladam szczegolnie jak sa FOTY ;) a jakies foty ze spacerku ??? moze mial ktos aparacik ???[/quote] beda tylko czekam na "emila":) i wstawie na pewno:)
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:multi::multi::multi:hurrra brawo Dili ;)[/B][/I][/quote] nawet nie wiesz jakie brzemie mi spadło z karku i głaz z serca:)
  20. [quote name='dbsst'][IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/205400.jpg[/IMG] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: cuuuuuuuuuuuuuuuuuudddo tylko tych fot cos mało :placz: :placz: :placz: a tak w ogole to CZEŚĆ ;) nie cztałam jak zapowiedziałam :lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] no mało bo aparacik zrobił "kaput" i tak czasem zebrzemy po znajomych:) dziekujemy ze znalazłas dla nas chwilke:)
  21. [quote name='Cimi'] Wydaje mi się, że jest dużo też psów odważnych na smyczy albo z dlaszej odległości co mogę poobserwować u mnie na podwórku.[/quote] no chyba ten mój to taki własnie "kozak":)
×
×
  • Create New...