Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. czesc dziołchy:) dawaj fotki muze sie napatrzec bo jutro wyjezdzamy buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ja nie chceeeeeeeeeeeeeeee:-(
  2. cześć Pysia:) hihi ty to masz wesoło....ja ja lubie czytac te hisorie o Zmorach i Szelmach:evil_lol:
  3. haaa jaki cudny banerek:) dzien dobry:)
  4. jaka piekna nagroda za twoja nieobecnosc:evil_lol: swietne fotki
  5. [quote name='Pysia']Oj poprawiłaś humorek :evil_lol:Niesamowite jakie boksie potrafią robić miny :crazyeye: Przy czym miny minami ale trzeba umieć to uchwycić ;) W tym jesteś swietna :multi: Te fruwające żyjące własnym zyciem fafle - SUPER :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Będę przychodzić teraz regularnie :p[/quote] Pysia zawstydzasz mnie:oops: ...
  6. masz racje , nie trzeba nic dodawać:loveu:
  7. a tak w ogóle to wszystkim hurtem i kazdemu z osobna "dzien dobry":)
  8. [quote name='Pysia']Cześć fafluny ;) Sobie przyszłam i się posmiałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Szkoda ze DGM wczoraj mi nie działało bo miałam ochotę pobyć dłużej :angryy:[/quote] Pysiunia ciesze sie ze mogłam ci poprawic humorek:) zapraszam czesciej:)
  9. [quote name='leemonca']cholewcia! jakiś duży ten zając :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: śliczne fotki winorośli :lol:[/quote] tak jakos sie upasł ten zajac:) dziekuje za konplementa:)
  10. [quote name='Maga100'][B]ja nic nie powiem, bo się nie narzucam :obrazic:[/B][/quote] :-( :-( .. ja cie proszem narzucaj sie narzucaj plissssssssssssssss
  11. [quote name='Bodziulka']ten uśmiech powinien reklmować pastę do zębów :evil_lol:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: jakby mnie ktos podgryzał po tyłku to tez bym tak zeby szczerzyła:diabloti:
  12. [quote name='paula_z']Hahaha :D Super :multi:[/quote] cieszkam sie ze sie podoba i ze nas nawiedzasz:loveu:
  13. [quote name='chicken'] Pies jest dziwny: zaden normalny pies nie powinien zaatakowac szczeniaka!! A po drugie to przeciez PIES a Kesi to SUCZKA :/[/quote] ja do dzis niestety mam problemy z moim Dealerem , po tym jak pogryzł go pies a miał wtedy niecałe 4 miesiace ..i tez właścicelka psa nie zareagowała, wrecz powiedziała " on sie tylko tak bawi":crazyeye: :crazyeye: :angryy:
  14. tak dla przypomnienia Diler kiler:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/184/86e36bab47ced725.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/184/ae813854013e8366.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/184/9104c93aaee4f357.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/146/253cf3b1a4f7efb0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/180/8b3253c6a7885787.jpg[/IMG][/URL]
  15. :loveu: ufff Aneczko jestes:)
  16. a mnie dogo dzis śmiiiga jak dziki dzik...tfu tfu odpukac:)
  17. helou:) jakby Tygra miała bardziej czarna maske to prawie jak siostra bliźniaczka:cool3:
  18. psssttttt..psttttt... ni ma nikto w doma??:)
  19. halo dzieweczki?? co tu tak pusto?? no tak zapomnialam ze sie ostatnio nawrzucałas i groziłas ze bedzie spokoj z fotami....ale chyba nie na długo?:evil_lol:
  20. a teraz prosze podziwiac ogladac i słowa nie chce słyszec ze mało:evil_lol:
  21. a to mój kotecek:) Mafia i Dealer [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/185/7dffa725638e9fcb.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/186/9cc7c760ef9fec22.jpg[/IMG][/URL]
  23. przecież mówiłem ze mam w rodzinie zająca:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/184/8a13f3d467adcede.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/149/9f41b441189da61e.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...