-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
dobry na wieczor a ja popilam i pojadlam i latam sobie po dogo ubogiej w avatarki i emotki wrrrrrrrrr
- 78403 replies
-
[quote name='paula_z']Hahaha :] [IMG]http://images2.fotosik.pl/183/9ab603eacf4a0ef4.jpg[/IMG] Jaka zdegustowana mina Dilka :p[/quote] noo wolałby sie sam sie rozpychac:) [quote name='Bodziulka']haha kolorek bardzo gustowny :cool3: przynajmniej Dealera dobrze widać, bo u nas to wszystko brązowe - i łóżka i pies :evil_lol:[/quote] specjalnie pod kolor pokoju w ktorym spi pies hihi [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]wow ale wyrko [/I][/B] [I][B][IMG]http://images2.fotosik.pl/182/1e270dd0e2475632.jpg[/IMG][/B][/I] [I][B]Dili cos niezadowolony;)[/B][/I] [/quote] pewnie mu ciasnawo hehehe [quote name='tygra']śliczna mordulka Diliego, a jaka do Tygry ponobna :)[/quote] :) sie ciesze ze ci sie podoba:)
-
[quote name='evaxon']teraz tak mowisz a wczesniej to sie smialas:obrazic:[/quote] ja sie nie smialam ja sie usmiechalam ...do ciebie moja kochana:)
-
[quote name='evaxon']ale liczylam na to ze powiecie [I]no co ty Ewcia wcale ten nos nie wyglada jak murzynski:razz:[/I] :evil_lol:[/quote] Ewcia ale przeciez twoj nos nie wyglada na murzynski:)
-
[quote name='evaxon']:evil_lol: no ale ty si epewnie bardziej rozpychasz:evil_lol:[/quote] ja sobie wypraszam podobne insynuacje:) ja siem nie rozpycham ...ja po prostu spie w poprzek...:)
-
chyba pojde spac bo mi sie zmarszczki pogłebiaja od czekania na otwarcie sie stron wrrrrrrr..... dobranoc kochani odwiedzacze:loveu:
-
[quote name='evaxon'] :lol: :lol: :lol: :lol: ze ja złosliwiec:lol: :lol: :lol: :lol: a kto mowil ze mam murzynski nos:mad: :evil_lol:[/quote] ty ty ty mówilas ze masz ...:loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='evaxon']haha bo pewnie wasze łózko jest o wiele mniejsze:evil_lol:[/quote] no prawie nasze ma 140 na 200 a Dilskiego 120 na 90:)
-
[quote name='evaxon']:siara: :siara: :siara: a jaka u was pogoda?? bo u nas calkiem ladmnie:cool3: :lol: :cooldevi:[/quote] pogoda pytasz jaka??? jakby zamglone nieco.....[SIZE=1]złosliwcu hihi[/SIZE]
-
oczywiscie my tez sprawdzilismy czy wygodny... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/183/9ab603eacf4a0ef4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/146/205e3df14d658baf.jpg[/IMG][/URL] TZ stwierdzil ze sie przeprowadza do Dilskiego:)
-
[quote name='evaxon']:cool3: no widze ze chcesz sie pochwalic co :D wiec co kupilas:D:D:D[/quote] aaa i sie chwale hihi kupilam TO: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/182/35268294e49dd55e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/182/1e270dd0e2475632.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/191/39c4adc96bed8f1d.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='evaxon']juz nie płakam :p Alu :loveu: toffana jestes:loveu: [SIZE=1][COLOR=lightblue]nie to co te niewdziecznice:evil_lol:[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]innych fot dzis juz nie bedzie:eviltong: bo ni ma :razz: [/COLOR] dobranoc Julia:cool3:[/quote] chcialm powiedziec ze zauwazylam ten napis malym druczkiem....:p
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='mmbbaj']:cool3: [B]co się Szelmie zachciało?[/B] :razz: :razz: :razz: [/quote] poprzytulac:) -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Witajcie dziewczynki :loveu: Na razie lecę do pauli _z bo już mi wstyd :oops: Ale DGM chodzi mi jak stara baba i szlag mnie ostatnio trafia :angryy: Ale najpierw Wam opowiem.... Posadziłam zywopłot. Tzn powsadzałam takie patyczki w ziemie i zadowolona z siebie przez tydzień patrzyłam sobie z daleka jak są wetknięte...Niestety okazało się ze jakaś Zmora albo Szelma albo Zmoroszelma patyczki powyciągała i dla niepoznaki poustawiała na baczność :x TZ mył auto i ciągle znikała mu szczotka spod ręki ;) A ja obserwowałam z okna jak dwie baby bawią się z nim w kotka i myszke :evil_lol: No i oczywiście do sąsiadów przyszli goście a akurat wtedy Szelmie się zachciało i calutki czas nadstawiała się Zmorce ...:razz: Ręce opadają :mad: Oprócz tego oczywiście ścigałam się z nimi kto pierwszy do orzecha bo nie nadąrzam zbierać przed nimi :angryy: Wszystko zjadają :2gunfire: Weszka - Twoje gruszki obgryzły: Zmorka z dołu, Szelma z góry.... Jabłek ni mam już :placz: Ktosie się dowitaminizowały :evil_lol: Siedziałam sobie i myślałam o tych paskudach ;) Czy one aby na pewno są psami?????:crazyeye:[/quote] aja tak sobie kiedys myslalam ze zamiast boksera mogłam chciec jakiegos spokojniejszego piesa taka Zmore własnie..matko jedyna chyba byłam pijana jak tak pomyslalm:) -
[quote name='Imbir1']no to ja ide spać i mówię dobranoc:evil_lol: dogo znowu zaczyna mulić i serwer znowy jest busy:shake:[/quote] dobłanoc...
-
a ja jeszcze cos kupilam dzis hihihi...
-
[INDENT]The server is too busy at the moment. Please try again later. [/INDENT]
-
[quote name='Imbir1']ładne fijołki:lol: nic innego już nie bedzie?:cool3:[/quote] Imbir obawiam sie ze nie.....:)
-
[quote name='Imbir1']dobranoc:lol:[/quote] kororowych snów:)
-
[quote name='evaxon']:-( oojjjj jak mi smutnoooooo ojjjj ojjjjjjj za kare bedziecie tylko kfiotki ogladac:diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/183/70b33da0ee3f5b5f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/182/109d9bd0398a154a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/146/23b9773ba9c54aef.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/183/ca22f51e1ad482f8.jpg[/IMG][/URL][/quote] moga byc i kfiotki:) tylko juz nie płakaj:)
-
[quote name='Maga100'][B]ja wciąż nie mogę uwierzyć w moje szczęście :cool3: [/B] [B]w przyszłym tygodniu podpisuję umowę kredytową, a potem warunkowy akt notarialny, po którym to już dostanę klucze :p [/B] [B]O ile dożyję, bo praca mnie wykańcza :shake: [/B][/quote] oblewam twoje szczescie winkiem bialym półsłodkim:)
-
[quote name='Bodziulka']wredne baby :diabloti: :lol:[/quote] zaraz wredne ...:) szczere hihihi:) no Ewcia usmiechnij siem:)
-
[quote name='evaxon']ojojjj biedaczka:shake: co ze niewychowany polski kleszcz:evil_lol:[/quote] i to jest ta słynna polska goscinnosc...?:)
-
[quote name='Imbir1']a ja widze:evil_lol:, Ewcia ryczy:evil_lol:[/quote] jasna dooopa Ewcia ja przeciez zartowalam wybacz!!!!!!!!!!
-
[quote name='Bodziulka']Nie - na to nigdy ;) [URL="http://www.qnszt.pl"]www.qnszt.pl[/URL] ostatnio była nowa dostawa, więc jest duży wybór ;) Tylko nie popadnij w szał zakupów, no i żeby kupować to trzeba się zarejestrować ;) Mnie?? A co ja takiego zrobiłam/powiedziałam? ;) No to teraz coś dla ludzi o mocnych nerwach lub tych co mają fiku-miku :stupid: Odreagowywanie Sesji :diabloti: No więc normalni ludzie lecą głową w dół, a ja leciałam d... nogami :p w dół (aż się lina nie skończyła i mnie nie sarpnęła ;)) [IMG]http://i10.photobucket.com/albums/a124/bodziulek/c10b1b59.jpg[/IMG] [IMG]http://i10.photobucket.com/albums/a124/bodziulek/c10b1b59-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i10.photobucket.com/albums/a124/bodziulek/7a695b77.jpg[/IMG] Ja latam! :cool3: [IMG]http://i10.photobucket.com/albums/a124/bodziulek/7a695b77-1.jpg[/IMG][/quote] wow!! 3razy wow!!