Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='evaxon'] Agus:cool3: fajna no nieeee:cool3: moze bedzie miec 2 z cwiekami :p tylko musze Tzta pogonic zeby poszukal w domku bo ma po swoim ś.p pitku :razz:[/quote] Sliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiicznaaaaaaaaaaaaaaa ja tez taka sprawie mojemu bestiowi:)
  2. a tu jeszcze Dilski z Lunką [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/181/0cdf6617b67720b5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/190/5a0fe502565f92a5.jpg[/IMG][/URL] i buziaczek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/183/1e3f205fe0555592.jpg[/IMG][/URL]
  3. maruda :) to jest miseczka tego siwego pieseczka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/180/481c00074824c91c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/180/38c1f15a5c12af52.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/144/f162188b962b4a2c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/180/b3a2f4faa475d345.jpg[/IMG][/URL]
  4. ja tez nic nie mam buu ale łysa dogomania....
  5. jo ciem pronto!!!! ale Tigra ma obrozeeeeee zajefajną:)
  6. bo to jest miseczka od innego pieska:) ludzie ja rymuje:)
  7. hop hop a co tu tak cicho?:)
  8. hihi tos sie dorobiła znajomosci:)
  9. haluu kobiałki:) jak dzionek? ja ide sobie chyba zara na pifooo bo mnie dogo wpienia i musze odreagowac..
  10. to macie foty :) to Luna nasza koleżanka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/144/acd03e10fb62ea9d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/190/2de2d73e27c507ff.jpg[/IMG][/URL]
  11. aaa i kolega małzowinek dziekuje za zyczenia:)
  12. dzien dobry wieczor:)
  13. [quote name='evaxon']zycie mnie do tego zmusilo :evil_lol:[/quote] lajf is brutals:)
  14. [quote name='Vectra']Cześć Aguś :multi::multi::multi: no to 100 lat dla Bartusia :multi::multi::multi: i czekam na kolejne foteczki :cool3:[/quote] tiaaa na foteczki czekacie a potem nie ogladacie:cool3:
  15. dzien zlosliwca to ma coraz czesciej nasze kochane dogo:):evil_lol:
  16. wrzuce cos potem , teraz jade na wielkie zakupy bo moj Bartus mial wczoraj urodzinki i jutro robimy imprezke:)
  17. [quote name='dbsst']nieeeeeeeeeeeeee wcale nie złośliwa :eviltong: :lol: :lol: :lol: dawaj foty chyba zaczynaja mi sie podobac pregusy na tye że mogłabym mieć w domu takiego w paski psa :cool3:[/quote] debesciaczku jak ty zagladasz to ja sie wstydze dac cokolwiek z mojej nedznej tworczosci:evil_lol:
  18. hop hop Aniu....
  19. [quote name='dbsst']taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ktos tu chyba jest ZŁOŚLIWY :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] sze co? sze ja niby złosliwy...:evil_lol: nieee:) czuje sie zaszczycona twoimi odwiedzinami debe mistrzu:loveu:
  20. chcialam grzecznie powiedziec dzien dobry i ide sobie w cholere bo dogo mnie drazni:angryy:
  21. [quote name='evaxon']dziendoberek :D:D[/quote] cześć Ewcia:loveu: a co ty tak wcześnie?:)
  22. [quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/181/4a48f3f5a5590c82.jpg[/IMG][/URL] Fajny braciszek :loveu:[/quote] noo fajny:loveu: a Dili to co ?? nie fajny:cool3: :evil_lol: ?
  23. [quote name='malawaszka']uhhh udało się wejść :multi: dealer klnij klnij :modla:[/quote] klne klne:angryy: bede sie w piekle smazyc za te wiązanki:evil_lol:
  24. [quote name='madzia i medor']:mdleje: :mdleje: :mdleje: wymiękam :klacz: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/190/8be58ecbdfcc7d0e.jpg[/IMG][/URL][/quote] :oops::oops:
  25. [quote name='PIKA']O ktoś wrocil do domku :razz:[/quote] kto wrocił no kto??:loveu: powiedz:evil_lol:
×
×
  • Create New...