Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Vectra']a ilu letnie :cool3: czerwone czy białe to winogronko :cool3:[/quote] [B]a kwasne:eviltong: od wczoraj:)[/B]
  2. [quote name='Vectra']moja droga prawda będzie brutalna :diabloti: oszukali Cię i wcisneli ci jorczka tylko gładkowłosego :eviltong: :cool3: chcesz krakersa ? :loveu:[/quote] [B]chcesz winogronko?:loveu: [/B]
  3. [quote name='dealer'][B][SIZE=3][COLOR=red]WYPCHAM!!!![/COLOR][/SIZE][/B][/quote] [B]chyba uznal ze byly za duze TZ- kowi[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/65/62b0181343b47419.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/109/360f10c198ca3ebd.jpg[/IMG][/URL]
  4. [B][SIZE=3][COLOR=red]WYPCHAM!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
  5. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]przecież wiem :evil_lol: ja tak zapobiegawczo... żeby groszkowa nie smutkowała też[/B][/COLOR][/FONT] :eviltong: [FONT=Arial][COLOR=red][B]witam w klubie :oops: też mam zaniżone poczucie TWOJEJ wartości :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]HELL o!!!! :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]kompek mi dziś zachorował- przyjechał lekarz, reanimował, zrobił przeszczep czegoś tam...ufffffff.... KOMPEK URATOWANY!!!! :multi::multi::multi:bo już miałam czarne myśli... że... moje życie straciło sens... z Alą sie nawet pożegnałam :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B]bardzo ci dziekuje moja droga ze jestes ze mna w tych trudnych dla mnie chwilach....[/B]
  6. [quote name='Vectra']niewiem czy nie zabrzmi to niedelikatnie ,ale co mi tam :diabloti: ten Twój jamniczek to przepraszam czemu on taki wysoki ??? żarcie mu za wysoko stawiacie czy co :crazyeye:[/quote] [B]jestes bardzo niedelikatna....a ja taka wrazliwa i sie pochlastam i bedziesz miala wyrzuty sumienia.....:diabloti: [/B] [B]on jest bardzo wymiarowy z kazdej strony bo on jest czystej rasy i ze hodowli tez jest slynnej takiej co nie pamietam jak sie nazywa ale cos jakby 'niskopodlogowce tanio sprzedam '...[/B]
  7. [quote name='Vectra']cześć Aga :loveu: a ja nie mam takiego kocyka :-( ani kubeczka :-( ani takiego pieska :-( ale za to mam słoneczko i piękną pogode :eviltong: :diabloti:[/quote] [B]czesc :loveu: [/B] [B]widzialas fotki mojego jamniczka w moim blogasku? i moj kubeczek taki sliczny -sfotografowalam aparatem od siostry.....:diabloti: [/B]
  8. [B]juz jestesmy cichoooo[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/109/27082741dad34786.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='goldenka245']hahahahaha a ja sprzątam ;P Pa:*[/quote] [B]gdzie sprzatasz? chyba na dogo bo caly czas cie tu widze:)[/B]
  10. [quote name='goldenka245']To ja ci dam nową bluze:cool3:[/quote] [B]powalila mnie twoja dobroc....:)[/B] [B]kawe mi ktos wypil musze nowa zrobic....[/B]
  11. [quote name='goldenka245']Chcesz chusteczke? :)[/quote] [B]dziekuje..nasmarkalam sobie w rekaw :)[/B]
  12. [quote name='goldenka245']Nie odzywam sie do Ciebie! Jak widać na załączonym obrazku:cool3:[/quote] [B]zauwazylam..chlip chlip:-( [/B]
  13. [quote name='goldenka245']I kto sie podlizuje?:diabloti:[/quote] [B]smiesz cos sugerowac ....?:eviltong: [/B]
  14. [quote name='goldenka245']Pfff...to ja mam na ciebie focha.............[/quote] [B]nie obiecuj nie obiecuj :evil_lol: [/B]
  15. [quote name='goldenka245']Te zdjęcia są swietne:loveu:[/quote] [B]nie podlizuj siem:evil_lol: [/B] [B]bonitko jak ty to robisz ?? takie piekne foty....napatrzec sie nie moge:loveu: [/B]
  16. [quote name='goldenka245']A pożyczysz mi kiedyś kubeczka? :loveu:[/quote] [B]a kysz bo psami poszczuje albo koniami...[IMG]http://www.elendili.pl/images/smiles/konnica.gif[/IMG][/B]
  17. [B]a ty wiesz ze walki psow sa nielegalne?? a ja jestem praworzadna i uczciwa ......i mila i mila i cie moze nie podkabluje.....:evil_lol: [/B]
  18. [quote name='goldenka245']Bo mi sie coś z usb stało:placz: A kocyk jak zawsze mam super ;P Wszystko mam super :D A pożyczysz kubeczka?[/quote] [B]nie ma mowy:eviltong: jeszcze zrobisz kopie:evil_lol: [/B]
  19. [B]bylam tu:) chcialam sobie zdjecia poogladac ale jakos tu ubogo....ale za to masz fajny kocyk:diabloti: [/B]
  20. [quote name='goldenka245']Ja nie mam, ale teraz już na prawdę na pocieszenie mówie, że moje dwie koleżanki takie mają i ja też. Najpier kupiła go koleżanka z naprzeciwka potem ja a potem oleżanka z klasy:evil_lol:[/quote] [B]dajcie mi zyletkeeeee....ide sobie zrobic kawusie do mojego slicznego cudnego i [SIZE=3]jedynego w swoim rodzaju kubeczka!![/SIZE][SIZE=2] takiego kubeczka nie ma nikt haaaa:evil_lol: [/SIZE][/B]
  21. [quote name='goldenka245']To dla pocieszenia powiem, że moja koleżanka też ma taki:evil_lol:[/quote] [B]noooo ales mnie pocieszyla.....kto ma zyletki??[/B] :evil_lol: :evil_lol:
  22. [quote name='goldenka245']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: A wiesz co? :D Ja mam taki sam kocyk :>[/quote] [B]jasna cholercia wszyscy maja taki kocyk...a ja myslalam ze unikata se kupilam:)[/B]
  23. [B]dzien dobry gromadko:)[/B]
  24. [B]odkrylam tez ze mam bestie w domu:)[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/65/053c89628cbf2035.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/159/3968abdf6ac0af8a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/109/646d9482ea3fc094.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...