-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[B]ciag dalszy spacerku porannego:)[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/162/f354ebc9b4e7222e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/113/db3dcb291c564da5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/162/5e72c0c8fd7145ea.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='leemonca']Dilowaty szaleje, a TZ ma dosyć :diabloti:[/quote] [B]dzis pies pierwszy sie poddal:)[/B]
-
[quote name='paula_z']Bo to nie wilk ;) Ale za to [COLOR=red]wyslimtal[/COLOR] po uszach :p[/quote] [B]bo to nie wilk tylko slimak:evil_lol:[/B]
-
[B]reszta fotkow moze potem....[/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/113/75faa88d6753221d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/113/2534b06272202290.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/113/ba71c36efbe72cae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/162/26d405596216a506.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/162/844cedd7a8aef27b.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]dlugoucha bestia....[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/66/3e18864400c54939.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/162/122213d9859368e9.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]Dilowaty szaleje z TZem ...albo na odwrot:)[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/66/402fe8740cc5274b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/162/2fce3d8824872caa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/113/c4c3259aae8383bf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/113/898c5493fc233f93.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/113/5d87fe66b32618ee.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/113/e1ac3d639fbd04ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/113/e7910deeb8f3b516.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]sztuk kilka fotkow Dilka:)[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/113/a7159e9b4052315c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/113/d37577e762dc303b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/66/20cb02e130c8d922.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]tak sobie moja babcie panikare wlasnie wyobrazilam i poplulam monitor...[/B] [B]Max jest the best:)[/B]
-
[B]a ja bede wyjatkowo rozgadana i powiem: WOW![/B]
-
[B]ooo banerek siakis taki nowy....[/B] [B]bryyy:)[/B]
-
[B]czesc hodowco gabek:):loveu: [/B]
-
[B]eeeee..czy ja tu dzis bylam? bo nie wiem..zacmienie posiadam umyslowe.....[/B]
- 78403 replies
-
[B]hej hej:) bylam , zajrzalam i ide dalej:)[/B]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[B]halo Pysiu szczesliwa jak nie wiem co:) ja tez jestem szczesliwa bo Pan Maz sobie gdzies pojechal i mi sie nie placze pod nogami....i sobie robie nic...pije kawke i mi tak blogoooo....[/B] -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[B]halo halo :) i co slychac w waszej wesolej gromadce?[/B] -
[B]witam cieplutko i slonecznie:)[/B]
-
[B]wczorajsze wygibasy poranne:)[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/159/f83cf5f5cb2d41ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/109/631f87fe39d5a85d.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='bonita'][B]Wrzucaj, obglądniemy z przyjemnością :D[/B][/quote] [B]takie bohomazy to raczej bez przyjemnosci:)[/B] [quote name='goldenka245']Helouł Dilerku :D:loveu: Jak tam u psiakaaaaa?[/quote] [B]pytalam , mowi ze ok:)[/B]
-
[quote name='bonita'][B]Heloł Dealerki szkodniczki[/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/109/646d9482ea3fc094.jpg[/IMG][/URL] [B]A na takie niewiniątko wygląda :loveu:[/B][/quote] [B]halo halo Bonitka:)[/B] [B]no coz ....wytrymuje i wypcham moje niewiniatko!!:evil_lol: [/B] [B]bylismy na spacerku pileczkowym i jak mi sie zachce to moze wrzuce ze 120 fotek:eviltong: [/B]
-
[B]a tak w ogole to dzien dobry:)[/B]
-
[quote name='paula_z']Czesc Dilerki :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/109/fabfc5ff40da1416.jpg[/IMG][/URL] Ale fajny, niepowtarzalny kubek :cool3: [B][COLOR=red]Ano niepowtarzalny i ukochany ci on moj:)[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/109/646d9482ea3fc094.jpg[/IMG][/URL] Haha :D Swietne :loveu: Hahahahaha :roflt:[/quote] [B]hahaha wiem:)[/B] [quote name='madzia i medor']Super kubeczek:loveu: :loveu: :loveu: A kapeć... masz małego szewca w domku :evil_lol:[/quote] [B]oddam ci go gratis chcesz?:eviltong:[/B] [quote name='PIKA']Matko, czym Wy tego biednego psa karmicie? :crazyeye::evil_lol:[/quote] [B]skora naturalna moja droga Agnieszko[/B]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]TO JA LECE DO DOMU BO WŁAŚNIE DOSTAŁAM ESESMANKA OD PAWCIA...cytuje:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][I]jestem juz w domu- [SIZE=3]legwan ci właśnie zmienia firanki[/SIZE] ;)[/I][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][SIZE=3][COLOR=red]WYPCHAM!!!! [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B]ojejku:multi: jakie to pozyteczne zwierzatko taki legwanik:loveu: [/B]
-
[quote name='ß@$!@']:crazyeye:wow! trafilam do takiego ślicznego boksera!! :loveu::loveu::loveu:cudny dealerek!! :buzi: mizi dla Dealerka :evil_lol::loveu: :wink: hahah, a ten kapeć to teraz tylko półbut :evil_lol:[/quote] [B]Helol witam u nas:) taaa to jest kapec dla moich gosci o malych, bardzo malych nozkach:diabloti: [/B]