-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='niki_ill']Witam wiosennie przed plazowym spacerkiem :evil_lol:[/quote] [B]helol:multi: a my po spacerku ale niestety tylko trawiastym ....nie plazowym:)[/B]
-
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/173/39191445f4455a6c.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Kate I Luka']A dzień dobry, u nas też piknie normalnie :multi: :multi: :multi:[/quote] [B]halo Kate:multi: a ja latam po ogrodku i wyrywam chwasty...tzn. teraz pije kawke....[/B]
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][B]Ale się cieżko wkleja[/B] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/8181/dscn0119ig6.jpg[/IMG] [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/3599/dscn0117ow8.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/9031/dscn0115sb1.jpg[/IMG][/quote] no teraz sa FOTKI:diabloti: -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][B]Cześć Dziewczyny :)[/B] [B]Zaśmiecę trochę bloga fotkami:p[/B] [B][IMG]http://img83.imageshack.us/img83/851/dscn0120ug7.jpg[/IMG][/B][/quote] [B]fotka!! jedna!! nie fotki!!:diabloti: [/B] -
[B]czesc i czolem Hakerki:multi: [/B]
-
[B]dzien dobry:)[/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:oops:nie mam Klocusiowa mi nie zrobiła:shake:[/I][/B][/quote] [B]co za niewatpliwa strata dla swiata:diabloti: [/B]
- 78403 replies
-
[quote name='majoka']do mnie nigdy nie przychodził, jakos tej tradycji w domu nie było. A zajaca pewnie złapał zboczony Leon z galeroii Delerka, podobno poluje na wszystko co sie rusza.[/quote] [B] zapomnialas dodac ze zboczony Leon nic od Dilusia nie dostal:evil_lol: .....siostra dzieki ze mi galaryje lansujesz:loveu: [/B] [B]a u nas byl zajaczek i bedzie nadal i mikolaj i dzieciatko:) jak ja lubie dostawac prezenty:multi: [/B]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[B]dzien dobry Pycholku:) bylam tu:) i wroce pewnie :)[/B] -
[B]potwierdzam swa obecnosc i ze obejrzalam zdjecia dobranocnych psow:)[/B]
-
[quote name='majoka']Heloł siostra, a tu co jakas boruta. Jak Ci krzywdę robia, to daj znac blizniaczki zawsze razem.:evil_lol: Jak Madzia denerwuje, to ją [IMG]http://www.gify.com.pl/albums/bron/t_arma0008.gif[/IMG] My kochana jak rodzina Soprano heheh[/quote] O[B] siostra :loveu: jak milo ze zajrzalas bo Madzia to mnie normalnie do sil nieczystych zaliczyla a ja sie tak ladnie wyszorowalam[/B]:diabloti:
-
[B]Dzien dobry Alicjo Poszukiwaczko Zaginionych Legwanow:evil_lol:[/B]
- 78403 replies
-
[quote name='madzia i medor']Dlaaaaczeego!!!!!!!:placz: :placz: :placz: Odejdź Ty siło nieczysta:diabloti: [/quote] [B]wypraszam sobie, jestem umyta :diabloti: [/B]
- 78403 replies
-
[B]dzien dobry chcialam rzeknac:) [/B] [B]no to ide ale przyde:)[/B]
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[B]czesc:) nie wiem po co to ja tu przyszlam....:diabloti: [/B] -
[B]czesc hodowco muchow:diabloti: [/B]
-
[B]dzien dobry:) potwierdzam przybycie:)[/B]
-
[B]a tak w ogole to dzien dobry w ten piekny wiosenny poranek:)[/B]
-
[quote name='bonita'][B]Dobry :)[/B] [B]A ja tu byłam dziś wogóle :diabloti:[/B][/quote] [B]a po co bys tu miala przychodzic?:evil_lol: [/B]
-
[quote name='madzia i medor']He he zdążyłam:eviltong::diabloti: :eviltong: :diabloti:[/quote] [B]to ci pech no.....:diabloti: [/B]
-
[quote name='evaxon']:mdleje: nie chcesz muchow to nic ni edostaniesz:obrazic:[/quote] [B]phi....[/B] :diabloti:
-
[quote name='Behemot']Cze dijej! Mas kjakejsa? Bo już mną trzącha, od rana kjakejsów nie jadłam :cool1:[/quote] [B] sisko spsiedane:( ja tes na glodzie.....[/B]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Wrzucam po pobycie na dworze przed chwilą i po pewnym odkryciu jeszcze jedna fotke.... Przygotowane do wypchania:diabloti: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/marzec07/26mc192.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/marzec07/26mc192.jpg[/IMG][/URL][/quote] [B] a co odkrylas???[/B] -
[quote name='madzia i medor']Człowiek sobie obiecuje; jeden dzień w roku będzie miły i cu, i kurka wodna dalej źle:shake: :shake: :evil_lol: Mam hurtownie, a cu, zazdraszczasz:razz: :diabloti: :razz:[/quote] [B]no i sie doigralas.... hihi wode ci zakrecaja:diabloti: [/B]