-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Vectra']nie myśl bo Cię głowa rozboli :diabloti: :diabloti:[/quote] juz mnie boli...zaczelam rano pisac te ksiazke pojazdu....mam juz jedna strone:diabloti: a na niej: marka pojazdu: nr. rejestracyjny: wlasciciel: stan poczatkowy licznika: starczy na dzis..nie mozna sie przemeczac:razz:
-
[quote name='Vectra']no jak bym mogła nie być :diabloti: jak bym mogła cię opuścić :diabloti:[/quote] no wlasnie..jak???...cos wymysle:diabloti:
-
moje miasteczko.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/287/17d30615830ca02e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/342/98bd8d50fde22ea9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/287/dd81de8d6fb6d7fb.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Vectra']dalsza część dialogu ,a raczej mojego monologu to są same miłe rzeczy , romantyczne i bardzo intymne dlatego nie będę się tu aż tak uwewnętrzniać :diabloti: Dijejowa wróciłam :diabloti: :diabloti: :loveu: :loveu: KCM :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!! ona tu jest!!!!!!:diabloti:
-
[quote name='malawaszka']kkkurde czajnika zapasowegi niet ale garnek sie znajdzie :evil_lol: no i właśnie też nie wiem z kim ta kawa :niewiem:[/quote] cho do mnie kjakejsik gratis do kawuchy:diabloti:
-
[quote name='BeaC'].[COLOR=darkred][B]................................kkkurde...............okularki se chyba sprawię, bom niedowidząca już jest:cool1:[/B][/COLOR][/quote] buraczek ci swiat zaslonil:razz:
-
[quote name='malawaszka']cze!!! daj kjakejsa :loveu::loveu::loveu:[/quote] kkkurde masz dwa....bos mi tu serduszkami namigala:diabloti:
-
[quote name='dealer']czesc kobieto nie tanczaca....jak przyjade to ci zmontuje te rure:diabloti:[/quote] o tuuuuu 9:12 dzisiaj:diabloti: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]....................kiedy ty była??? no kiedy[/B][/COLOR] [/quote]
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]ona tam drzemie.........[/B]:loveu:[/quote] dzemie we mnie dzis len.....ponury wielki len....malomowny len....
-
[quote name='malawaszka']hahahahah opowiedzzz :modla: hahahahaha czy dalsza częśc wyglądałaby tak: ***** **** ******* ********** itd... :evil_lol:[/quote] a mnie bys tak moze czule i serdecznie powitala he:razz: :diabloti:
-
bylam tu ....ale to przeciez nie znaczy ze nie moge przyjsc znowu:diabloti:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]to moze wez....kijakersia....czy jakas trawke z parapetu...bo cienko z Toba ...oj jakos tak cieniutko.....:diabloti: [/B][/quote] dobrze....cos znajde...
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc....[/B] [B]co tak cienko...[/B] [B]brałas cos?:diabloti: [/B][/quote] no wlasnie ze nie....
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]nie MU pakuje ino GO pakuje- do kartonika i na poczte....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Pawełku :hmmmm: :niewiem: ja mu tak nigdy nie powiedziałam, ale często mu tak mówią kochanki, i jakoś mu to pasi :cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] w kawalkach mi go tu przyslesz???????kkkurde musze bo jakies narzedzia skoczyc...:razz:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]cześc kochana mła...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]TWÓJ Pawcio jest TWÓJ więc nie interesuje mnie co u niego :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]CIESZE SIE żeś zajrzała do mnie [/COLOR][/FONT][/B]:diabloti:[/quote] uwierze ci ze sie cieszysz...bo ja taka naiwna jestem z natury:diabloti: :loveu:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]no to masz szczęscie:mad:... Pawcia już powoli pakuje, i jak go otzrymasz ode mnie- przestaniesz mnie kochac- uwierz :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a co ty mu tam pakujesz?? a jak on reaguje jak sie do niego Pawelku powie.....:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]że ja sie mam ucieszyć że poszłaś do Ali??? no tys je gupio dziołcha... :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] przeca tys tu jest czesciej niz u siebie....:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a ty co tu robisz... :mad: miałas wrócić jak Ala wróci.... [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a Ala wróci za 3 gadziny i 15 minet :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] tesknota mna szarpala.....:diabloti: myslalam tez ze sie ucieszysz z mojej skromnej obecnosci....:loveu:
- 78403 replies
-
czesc moja mila:loveu: wpadlam zapytnac jak sie miewa MOJ Pawcio:diabloti:
-
[quote name='teqquila']Witanko :diabloti:[/quote] co sie szczerzy he:razz: Witanko a jakze rowniez:evil_lol: [quote name='Kate I Luka']Cześć Dilerkowa Babeczko :evil_lol:[/quote] czesc Gastonkowa:loveu:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]hahah... f.u.c.k.tycznie... macie rejestracje ON coś tam coś tam.... :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dilerkowa... skoro wszystkim tak wyznajesz swoje uczucia.. to chciałam zapitac czy mnie tez kochasz :cool3: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] nieustajaco i bez przerwy Klocuszkowa :loveu: :loveu: :loveu: :diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]i zaś pudło!!![/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ten Pan od tej ręki został oddany pani dilerowej :diabloti: na zawsze tak :p[/COLOR][/FONT][/B][/quote] juz nie moge sie doczekac odbioru towaru:diabloti: halo Ala zas bylam ale wroce jeszcze:loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='AlKil']Dzień dobry! :lol: U nas jakaś taka pogoda bardziej barowa się zrobiła...:cool3:[/quote] witaj:multi: u nas tez jakos szaro buro i do doopy....
-
[quote name='madzia i medor']Po tych słowach muszę stwierdzić, że myślenie nie jest Twoją mocną stroną:diabloti: :diabloti:[/quote] ja cie tez nienawidze:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:ja tu już oki wypłakuje ....piwem zalewam ...a ona w watpliwość poddaje mła tęsknoty:mad:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] wzruszylam sie....jak ja sie wzruszylam....a mla tesknota jest rownie wielka jak tla:loveu: [quote name='Vectra'][SIZE=7][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Dilerowa wychodź z krzaków :diabloti: :diabloti: :diabloti: [/COLOR][/FONT][/SIZE][/quote] nie wyjde dopoki ty tu bedziesz:diabloti: [quote name='paula_z']Siemanko Aga :beerchug:[/quote] sciemnianko Paula:diabloti: [quote name='drzalka']Witamy się !:multi:[/quote] my rowniez:) [quote name='Imbir1']cześć Dealery:multi::multi::multi::multi: boszzz ile tutaj nagadane:cool3:[/quote] czesc Imbiry:multi: ja nie gadam to ONE:diabloti: [quote name='BeaC'].[B][COLOR=darkred]..............a czy ja napisałam tam.słowo bokser???? no[/COLOR][/B] [COLOR=darkred][B]..................czyżby się WAm nasza rejestracja nie podobała.............?????:diabloti:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]................a skąd wiesz że to mleko?????[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]przecież tam nie pisze MLEKO:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]..................ale i tak Cie witam:loveu:[/COLOR][/B][/quote] organoleptycznie sprawdzilam:eviltong: i tez cie witam:loveu:
-
dzien doberek :)