-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:o masz ...a jak do tego czasu zgłodnieje na rogaliki to co ....to nie piec:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Ale czakam na TE DATE ;)[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] nie piec!! czekac na znak sygnal:diabloti: a tera to se sernika zrob albo Ewciowe ciasto:evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:o bo już siem zlinkłam:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] znaczy ze co?? potraktowalas sie linka:crazyeye: :diabloti: :loveu:
-
[quote name='Vectra']cześć moja kochana :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] czesc kobieto napastujaca sasiadki psami bez kagancow:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:multi::multi::multi:dobra to JA ALICJA eR:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] eeee...ki diabel:diabloti: KCM:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I];)od pastowania jest Nasza Dilerka:loveu:;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] no juz myslalam ze zrymujesz....dilerka polerka:diabloti: [quote name='Vectra']sunsiadke zaprzegniem , ona ryja ma rozdartego to zabronuje jak się patrzy :diabloti: dziś miałam z nią wojnę :loveu: :diabloti:[/quote] eeee tam wojne....wojenke tylko maciupka.....:loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:kkkurde ale nie wyemigrują mi chyba moje komóreczki .......:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] nooooo....ba......chyba ze nie.....:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I];)pod koniec czerwca będę piekła:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] podam ci date dokladna kiedy bedziesz piekla:diabloti:
-
[quote name='paula_z']Ostał się jeszcze jeden, z nutellą :razz:[/quote] prosze mnie go tu przeslac...poczta ekspresowa:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:loveu::loveu::loveu:jednak jeszcze cząstki mózga działaja ....aczkolwiek ...trzeba by je za jakiś czas umowić na spotkanko:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] ten czas nadejdzie...spoko:diabloti:
-
[quote name='Lemoniada']Do galerii nie mam czasu zaglądać - w tym sęk. Włosy mam długie, aż za bardzo, za pępek mi sięgają, chyba będzie mi się ten kok rozwalał, ale pomysł świetny!! Co do okularów to nie znam nikogo, kto nosiłby zerówki, a szkoda, to też jest ekstra pomysł. Tusz na rzęsach - obowiązkowy na co dzień. Spodnie nie dżinsy - mam czarne materiałowe, ale to mi już właśnie pod galowość podpada:roll: A o obcasiku to i ja myślałam, mam 177cm wzrostu, na obcasie to i 183 stuknie, chociaż tak dodam sobie powagi. Zmarszczki - hehe, odpadają.[/quote] kkkkkurde tych wlosow to ci normalnie zazdroszcze:crazyeye:
-
przylazlam se...tak bez powodu.....:razz: sa jeszcze rogalicki?:loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:oj zwolnij troszkę...;)[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Nasza Ty Składowa:loveu::loveu::loveu:piękne fotaski:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][IMG]http://images20.fotosik.pl/399/6aa4c89eced059a1.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]siemka to ja Dili;)[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] siemka..a ja myslala ze ty Ala:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I];)lufcik.................:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Pilnuję nadal Blożka :p[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] musk mnie dal znaka ze tu bylas i tez przypedzilam:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol:a jaką pastka ....cieszkam :loveu::loveu::loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] pastka do blyscenia..bedzies sie blyskac ze hoho:loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100'][B]buhahahah, są oczywiście, z drugiej strony deseczki :evil_lol: [/B] [B]mają wiele zer , więc nie chcę was stresować :evil_lol: [/B][/quote] nie no nie przejmuj sie tak nami...podaj ceny :diabloti: jak sie zestresuje to se pojde zapalic...poczestujesz mietuskiem:razz:
-
[quote name='bonita'][B]jezdem:cool3:[/B]:cool3::cool3: [IMG]http://images20.fotosik.pl/399/ad2bd443e7430848.jpg[/IMG] :megagrin::megagrin::megagrin:[/quote] ciesze sie ze znalazlas dla nas czas:razz:
-
[quote name='Lemoniada']Coś jeszcze się komuś przypomina? Szybciutko, szybciutko, jutro idę! I mam jeszcze jedną prośbę, tym razem o poradę. Smutna prawda jest taka, jaka jest, a mianowicie - wyglądam jakbym sama ledwie co opuściła progi gimnazjum. W jaki sposób do jutra przeistoczyć się w osobę wyglądającą dorośle i poważnie (ale nie oficjalnie czy galowo) nie mając środków ani zdolności w dziedzinie stylizacji? Na kosmetyczkę nie mam, a szkoda, zrobiłabym sobie leciutki makijaż chociaż. Spróbuję siostrę zmolestować, ale nie wiem czy się zgodzi, ma urwanie głowy. Chyba jestem na straconej pozycji, boję się, że przez mój wygląd nie wezmą mnie "na serio":shake:[/quote] Lemoniada po pierwsze jesli masz chwilke zajrzyj do galerii Kamci, sporo sie dowiesz o niej...po drugie kwestia twojego wygladu...hmmm..nie wiem jakie masz wlosy ale jesli nieco dluzsze to zepnij w jakis kok, malnij chociaz rzesy tuszem ( to chyba potrafisz :) ), jakis blyszczyk na usta, jesli nosisz okulary to zaloz a jesli nie to moze na te chwilke pozycz :evil_lol: co tam jeszcze?? ubranie?..hmmm.....racja na galowo to nie ale moze jakies spodnie nie dzinsy, bucik na obcasie.....i.... glowa do gory:) a tak naprawde to nie zazdroszcze tego spotkania....bede trzymac kciuki:p
-
[IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/5-27-9.jpg[/IMG] widzialam znowu....i tak sie gapilam ze dostrzeglam papierochy i ide zapalic :diabloti: aaaaa dobry ze wieczor:)
-
[quote name='paula_z']A tu jak zwykle nagadane :roll: Cześć Aga :multi: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/344/f38a088f8c4e1c03.jpg[/IMG][/URL] :turn-l: Jakie łoko :D Czemu psa straszysz ;)[/quote] on sie juz taki wystraszony urodzil:diabloti:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/399/b7044cb52ec51a6e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/344/f38a088f8c4e1c03.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/344/ac442686dca9f59b.jpg[/IMG][/URL] kuniec meczarni:diabloti:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/399/ad2bd443e7430848.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/112/e224e61d034f822d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/399/71dbcdb7e4387272.jpg[/IMG][/URL]
-
foty bedom....pies zaprasza do ogladania nudnych fot [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/399/6aa4c89eced059a1.jpg[/IMG][/URL] znowu pies ze sznurkiem..nudyyyy:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/112/0da84e11dbf5ec45.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/112/48a308ada2193789.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/344/96cb69400aeba9da.jpg[/IMG][/URL]
-
ale fajnie ze masz wolne...bede cie od ranka napastowac:loveu: :loveu: :loveu:
- 78403 replies
-
gratuluje woza bojowego:evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']Dzień Gorący, duszny, masakryczny - nic się nie da robić, mam gorączkę :-o usycham z tęsknoty i już znowu muszę być grzeczną dziewczynką :placz::placz::placz: niech mnie ktoś psituuliiii :placz:[/quote] choooo tuuuuu cie psytule:loveu: sie szybko poszlam wyprysznicowac cobys alergii nie dostala na klaki psie:diabloti: widzisz jak ja cie kofam:evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Lemoniada']Ale macie 100% pewności, że ta przeprowadzka koło Wawy to był tylko jej wymysł? Bo nie wyglądała na dziecię z ubogiej rodziny więc żebym na głupią nie wyszła.[/quote] najpierw byla Wawa, potem jesli dobrze pamietam okolice Zywca, potem chyba Dabrowa Gornicza...i jeszcze cos....polecam ci lekture -choc na szybko -Kamciowej galerii...... aaa jeszcze mial tez u nich byc bokser ze schroniska,pisala o tym mniej wiecej w lutym...