-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
dzien dobry Bonitka:multi: -
ja juz jestem....pospacerkowo, pije kaff i gotuje papu dla piesa:p
- 78403 replies
-
[quote name='AlKil']Czy mam tylko takie wrażenie, czy to jednak prawda, że nawijacie prawie w każdej galerii?????:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dzień dobry!!! :lol::lol::lol:[/quote] to nie prawda jest...to sa jakies pomowienia:diabloti: dzien dobry:multi: [quote name='Imbir1']cześć z samego rana rozgadane Dealery:multi::multi::multi:[/quote] witam z rana .......:multi: :multi: [quote name='BeaC'][IMG]http://images20.fotosik.pl/399/ad2bd443e7430848.jpg[/IMG] [COLOR=darkred][B]Podobuje mi się:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]a tak wogóle to miałam kilkanascie cytatów...............ale zanim dopełżłam do końca ufffffffffffffff:shake: to[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]nie wiem co chcaiłam powiedzieć[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]wiec wsio wykasowałam a co tam:cool3::cool3::cool3:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]witaj piję trzecią kaff:multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [/quote] witaj moja mila,ja pije pierwsza i pewnie nie ostania...:p
-
czesc stara jedzo:diabloti:
-
czesc kwiatuszku:diabloti: :loveu:
-
siemanko Ewitanko:multi: :diabloti:
-
dzien dobry kobieto burzowa i pracujaca:loveu:
-
dzien dooobryyyyyy:multi:
-
[quote name='groszek83']No i zamilkły.....[/quote] nareszcie:cool1: :diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:może przypomnieć cosik jeszcze:eviltong:...[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]oki spadam spać ....paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]KWM:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] dobranoc moja droga:) ja tu jeszcze chwilkie popilnuje:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:p[COLOR=red][FONT=Arial][B][I]taaaaaaaa.....;)[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]no NTNR do ranka...[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]KCM:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] papatki:loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I];)jak załatwię Ozzulka Kubę i zakupki to zaraz się zamelduję;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] zalatwisz Kube i Ozzulka.................aha......
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red]:evil_lol::evil_lol:sentymentalna jesteś:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/I][/B][/quote] nieeee...mam dobra pamiec po prostu:evil_lol:
-
[quote name='bonita']:loveu: [B]nasza koffana psy jaciółko cieszem się bardzo że jesteś:loveu:[/B][/quote] tiaaa.........nie wiem dlaczego ...zupelnie nie rozumiem....ale tez sie ciesze ze cie spotykam u naszej AlicjiER:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:placz::placz::placz:jak na Klockowym napisałam ze ide spać to mnie nie póściłas a tera mnie wyganiasz:-(:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] bo sie martwie o ciebie moja mila:loveu: :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I];)to ja siem meldnę na skeypiku:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] meldnij sie jak bedziesz miala chec i czas:)
-
idzcie spac......bredzicie moje drogie.....:evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:no co ty ja herod baba jestem ...utrzymam:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] nie spostrzeglas ze edytowalam posta? czy nie chcialas spostrzec:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:....nooooooo coooooo.....:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] zupelnie ze nic, aczkolwiek jakies takies wspomnienie mnie sie kolacza po glowie:evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:razz:[COLOR=red][FONT=Arial][B][I]odpocznij sobie ..wesprzyj siem na mem ramieniu:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] wesparlam sie...nie za ciezko ci tera:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:ta niewinna jako ta biała lilija:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] ty nie zaczynaj .....:evil_lol:
-
[quote name='Vectra']teraz KKKurde będę jej za kare mówić dzień dobry :diabloti: i to bardzo głośno i upierdliwie :diabloti:[/quote] alez Ewcia, to niemozliwe....ty nie bywasz upierdliwa!!! NIGDY:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska']:loveu:[FONT=Arial][COLOR=red][B][I]koffana ty moja ...bladym świtem to ja muszę syna wykopsać z wyra Ozzulka wyprosić z domu na siq......zakupy uczynić ....ze 2 kawy wypić ....potem znów Ozzulka wyprowadzić i dopiero zamiarkuję ruszyć w podróż :diabloti:[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] ufffff...od czytania sie zmeczylam normalnie....:razz:zapomnialas dodac ze te kawy wypijesz ze mna na skejpku moze hmmmm...
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:dobra to se truskawkowe zrobię ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] tez bym wolala cobys sie wstrzymala ale ok.....nie bede sie czepiac:loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:zaminiłam się w linka;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] dobrze ze nie w linijke ......albo lilijke:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'];)[COLOR=red][FONT=Arial][B][I].......KCM:loveu::loveu::loveu:chyba powędruję już do wyrka .....jutro trzeba wstać;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] po co chcesz wstawac??? to bladym sitem juz jedziesz do muska naszego:crazyeye: :diabloti: [quote name='bonita']:loveu: :loveu: :loveu: [B]Jakie miłe przywitanie, zawszę znajdę czas dla Was[/B]:loveu: :loveu: :loveu: :diabloti:[/quote] alez ja wiem moja droga a ja sie zawsze ciesze jak jestes:loveu: [quote name='Vectra']dodaj że przemawiałam do niej w zupełniej jej nie znanym języku :cool1: nie po łacinie :diabloti:[/quote] Droga Ewo, ja jestem przekonana ba!,pewna jestem ze ta pani ktora ma przyjemnosc sadzic cebule na twoim polu, za ktore palci przeciez podatki:diabloti: zostala oczarowana oraz porazona twoja elokwencja:loveu: