-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Gonitwa']Kolczatka- samo [B]ZUOOO...[/B][/quote] Gonitwa Vektra jest troszkie nawiedzona bo ona ma pitbula i chyba ja musial zaatakowac....a jakby mu zalozyla OE albo porzadna kolczate to by nie bylo nieszczescia:diabloti:
-
[quote name='Vectra']to chyba za mało cię ten chłop okłada bo rozumek to masz króciutki jak obcięty ogon Twojego psa :shake: barbarzyńco :angryy: OE dla pieska :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: czyś Ty oszalała :placz: przeciez to go boli ,całą sierść mu wypali - serca nie masz musku zresztą też nie :shake:[/quote] zaraz wypali, ze pare razy podrygiwal jak stanal na mokrej trawie to mu chyba nic nie bedzie..pies ma qrwa sluchac i koniec ..jam jest alfa:diabloti: [quote name='Gonitwa']Bardzo fotogeniczny pies!:p[/quote] a jaki ma piekny kopiowany ogonek:diabloti: [quote name='Vectra']cały urok zdjecia psuje kolczatka :-( :-( :-( biedny piesek , takie ma smutne oczka :-([/quote] tia....:mad: tak se jeszcze pomyslalam ze mu uszy dam nieco obciac...bedzie mial taki agresywny wyglad...:diabloti:
-
[quote name='Vectra']wiesz co :shake: zawiodłam się na tobie , okrutna jesteś , zero człowieczeństwa w Tobie :shake: psu taką ogromną kolczatke założyć :angryy: weź no se załóż drut kolczasty i niech Cię TZ poszarpie - zobaczysz jak to miło :cool1: ]biedny piesek idę pisać skargę do TOZu :diabloti:[/quote] Vektra:diabloti: nie wtracaj sie do mojego psa....:mad: mial jeszcze OE ale do zdjec zdjelam i co??????????? a TZ mnie codziennie szarpie, tlucze i leje i kocham go i szanuje:loveu:
-
[quote name='evaxon']:cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:[/quote] nooooo...juz nie przezywaj:loveu: dostaniesz fotke bo cie lubie:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/348/8687adbfcf8d18fe.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:pisze się W gie:eviltong:....dobra uciokam potem się zamelduję ...;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] a to wlazuj mi w gie:eviltong: milego szkolonka
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:czy jak wrócę ze szkolonka mogę zaklikać na Gie??[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] a dlaczego pytasz o takie oczywiste rzeczy:razz: zawsze mi mozesz wejsc...na gie:diabloti:
-
bylam tu....widzialam..czytalam..:cool1:
-
[quote name='Vectra']oczywiście :loveu: :loveu: Dilerowa zapomniałaś o reformach :diabloti:[/quote] skleroza jeszcze i do tego...pojde se jeszcze raz pierdyknac z prada:cool1:
-
w sumie to nie wiem po co ja tu przyszlam....przecie nie fotki ogladac...:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:loveu:z nami napewno by ci się polepszyło ........a pobudka ......no tak se ...a co ja mam tu sama siedzieć od rana ...:cool1:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [/quote] ano racja...to wstane:) Alu zrobilam zdjecia...duzo seksownych kikutkow mi wyszlo bo mi jakos dzis cos nawet fotografowanie nie wychodzi....:cool1:
-
[quote name='malawaszka']A HOOOJ TAM NA LENIWEJ TRATWIE :diabloti:[/quote] ahoooojjj tam w bocianim gniezdzie:diabloti: :loveu:
-
[quote name='evaxon']a ty musisz byc tak z rana nie mila:-( musisz od majtkow wyzywac mnie?:-( smutno mi teraz bedzie:-([/quote] patrzcie ja jaka wrazliwa....no juz nie plakaj moj majtasku, moj barchanku i moj stringielku:loveu: [quote name='Vectra']ciesz się że od majtków ,a nie od barchanów :diabloti:[/quote] dobrze ze mi podpowiedzialas:) [quote name='evaxon']:loveu: Ewo ty to zawsze potrafisz pocieszyc:loveu:[/quote] :cool1: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:razz:ma dwa uchi bedziem miziać wespół w zespół...;)[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Dilerówna jutro masz pobudkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] miziajcie miziajcie....moze mi sie polepszy..... a za co ta pobudka?? co ja zrobilam?:diabloti:
-
[quote name='madzia i medor']A zrobisz se fotecke, jak już ciem byndzie prund pieścił:diabloti:[/quote] za pozno...nie zdazylam...ale zrobilam Dilskiemu:diabloti: [quote name='malawaszka']oooo małe boksie :loveu::loveu::loveu: na małe nie mam alergii - dawaj wiecej :loveu::loveu::loveu:[/quote] nie mam to znaczy mam ale nie chce mi sie skanowac:razz: [quote name='BeaC'].[COLOR=darkred][B]...........ciagle mam przerwę..................:angryy::angryy::angryy:[/B][/COLOR][/quote] nie ziej mnie tu ogniem bo i tak mi cieplo:diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]prosze cie przestań gadać goopoty :diabloti: diluś jest ładny i kochany i superowy..... [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff][/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]ja też chciałabym tu bywać co chwilke ale nie daje rady :placz:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]ja też cie chce pomiziać za uszkiem :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Dilus jest dokladnie taki jak ja:loveu: tylko ja jeszcze madra jestem do tego:razz: [quote name='evaxon']ahoj kapitanie:diabloti:[/quote] ahoj zalogo:evil_lol:
-
[quote name='Vectra']widzisz , i co Ty byś bez MŁA zrobiła :loveu: :loveu: :diabloti:[/quote] pochlastalabym sie ...a tak to sie pradem potraktuje....
-
[quote name='Vectra']przyniosłam ci trochę prądu na poprawę humora :diabloti: [IMG]http://www.zielonemigdaly.pl/img/static.jpg[/IMG][/quote] niech sie podlacze.....o! to jest dobra mysl:diabloti:
-
[quote name='Vectra']nic nie chcę , wpadałam cię pognębić [FONT=Arial][COLOR=blue][B]:diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] [/quote] hura......
-
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]ja dzisiaj nawet częsciej niż myślicie:diabloti:[/B][/COLOR][/quote] ciagle masz przerwe?:evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska']:loveu:[COLOR=red][FONT=Arial][B][I]oć cię utulkam .......:calus:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] dziekuje ci moja dobra Alu:loveu:
-
[quote name='Vectra']ja też tu jestem [FONT=Arial][COLOR=blue][B]:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] widze....a co chcesz?:loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:dlaczego taka smutna minka[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] aaa bo mi tak jakos....
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:cool3:tylko czemu za mna leciały jak szłam do wracza.......hmmmmm[/I][/B][/FONT][/COLOR] [/quote] pewnie sie chcialy upewnic ze nie wrocisz:diabloti: KCM:loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:multi:jestem tutaj co chwilkę ......:razz:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] ja tez tu bywam czasem....:cool1:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]czyli ten najpiękniejszy... wiedziałam :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tiaaa..jaka pani taki pies:diabloti: [quote name='Gonitwa']O jakie cudaki :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] cudaki z jednej paki:) witam u nas:multi:
-
[quote name='madzia i medor']Siuper:multi::multi::multi:OD razu lepiej:diabloti:[/quote] czesc jedzo:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][I][B]:razz:czy kjakersik pasowuje do piwa z soczkiem ...lecze moje zapalenie krtani:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] kjakejsik owszem pasuje ale tylko z mniodem:diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]piękny Dili, piękny... a który to ON??? :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ON to on ten z tymi uchami jak slon:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol:ten pośrodku:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] o! ta pani wie:) [quote name='Vectra']cześć słoneczko [FONT=Arial][COLOR=blue][B]:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] czesc gwiazdeczko:loveu:
-
[quote name='bonita'][B]O jak się Dilerek skurcył kkkurde :loveu:[/B] [IMG]http://images22.fotosik.pl/114/454edfa798944c32.jpg[/IMG][/quote] wypralam go w za wysokiej temperaturze..i sie skurcyl:diabloti: [quote name='paula_z']Aaaaa :mdleje: jakie maluski cudne :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/114/62c69f6b4ef5d49e.jpg[/IMG][/URL] Portretowy Dili tyż cudny :razz: Bry wieczór :p[/quote] bry dzien:lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:loveu::loveu:Nasza koffana Dilerko......jestem .....zamelduję sie po powrocie z pracy:razz:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] dobrze Alu:loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]Nasza koffana Dilerko melduję się przed pracą:razz:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] meldunek przyjety:) [quote name='Imbir1'][IMG]http://images22.fotosik.pl/114/7eeb8d4c103d6153.jpg[/IMG] przyznaj się, czym mu machałaś przed nosem, że się tak w to wpatruje?:diabloti:;) słodziak :loveu::loveu::loveu: a tak w ogóle to dzieńdoberek:multi:[/quote] czym ja mu moglam machac???..recami pewnie:evil_lol: [quote name='BeaC'][IMG]http://images22.fotosik.pl/114/454edfa798944c32.jpg[/IMG] j[COLOR=darkred][B]ejuuuuu[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]jakie słodziaki:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]witaj.z rana.....................dilowałaś już??? [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]kawą:eviltong:[/COLOR][/B][/quote] jes of kors....tera pije juz trzecia...no i witam oczywiscie cie moja droga:lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]HA!!! ukrywasz sie złociutka?? jesteś tu a nie ma cie u cie... a jo czekom na odpowiedź.... wracaj do sie na tentychmiast !!!! [/B][/COLOR][/FONT][/quote] ehe...czlapam...
- 78403 replies
-
czesc kobity:) cudne foty:p