-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
ALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA..........kochom cie:loveu::diabloti:
- 78403 replies
-
klockowa.....moglabys mnie przygarnac na dzisiejszy dzien??plooooseeeee:loveu::loveu::loveu:
-
heloł.......jestem obzarta jak smok.....:roll:....niech te swieta sie juz skoncza bo eksploduje.....dzisiaj ciag dalszy i to w jakim wydaniu...moi rodzice przyjedzaja do moich tesciow..ale bedzie gadania...moj wszystkowiedzacy tesc i wszystkowiedzacy ojciec....o matko...juz mam dreszczce....czy ktos mnie moze przygarnac?????:diabloti:
-
i jeszcze chcialam Wam wszystkim podziekowac za zyczenia:loveu:
-
[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany życzymy wam zdrowia, życzymy miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi.[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZĄ[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=cyan]AG[/COLOR]nieszka,[COLOR=cyan]BAR[/COLOR]tek i Diluś[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][/FONT] [URL="http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.digitalphoto.pl/foto_galeria/507_2003-0752.jpg&imgrefurl=http://www.digitalphoto.pl/zdjecia/507/&h=285&w=380&sz=52&hl=pl&start=4&tbnid=OZiRq0Ea6h0CNM:&tbnh=92&tbnw=123&prev=/images%3Fq%3Dboze%2Bnarodzenie%26gbv%3D2%26ndsp%3D20%26svnum%3D10%26hl%3Dpl%26sa%3DN"][IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:OZiRq0Ea6h0CNM:http://www.digitalphoto.pl/foto_galeria/507_2003-0752.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
-
haloooo czarownice wiedzmy i niewiasty:diabloti: ponoc sie bedziemy sabatowac cuzamen do kupy:razz::razz:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ale nie te z klaty :razz::modla::modla:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie, no tego ci nie zrobie...wiem jak sie lubisz w nie wtulac:loveu:
-
[quote name='clockwork'][URL]http://images29.fotosik.pl/128/53574cb4e40e53ca.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]i ogonka.:roll::roll:... bo my go po kawałku uszczuplamy... za dużo waży... trza mu troche pousuwać, coby ważył ze 50 kg :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol: tez se cos utne i schudne...moze włosy....:diabloti:
-
dzien dobry chwilowa sasiadko z Jaworzna:loveu:
-
[URL]http://images33.fotosik.pl/84/e045af31b53b8c0b.jpg[/URL] chyba mu brakuje jednej łapy:hmmmm::diabloti:
-
przybylam ujrzalam wychodze:grins:
-
haloooooooooooooooooooooooooooooo oto przybywszy:grins:
- 78403 replies
-
czesc moje kochane dogowariatki:grins: dojechalismy calo i zdrowo ale to juz wiecie:) odespalam,wracam do zywych..klawiatura mnie myli i nie umiem pisac... a tera patrzcie:diabloti:[SIZE=5][COLOR=green]ąóżźńę[/COLOR][/SIZE] buhahahahahaha ale z lenistwa nie chce mi sie ogonkow uzywac... Zuzia Fruzia my som w Katowicach -Piotrowicach:cool3:
-
vista jest super:) Alunia mowiem ci papa...i bedem dzwonic z Polski:grins: :loveu::loveu::loveu:
- 78403 replies
-
torebeczko....bedem dzwonic jak bede w Polsce, bo nie wiem czy sie sklikamy jeszcze... paaaaaaaaaaaaaa:loveu:
-
[quote name='malawaszka'][COLOR=black]qrfa skopiowałam sobie lineczkę do tańczącego Dilerka i dupa znikło :angryy: ale i tak fajne fotki i miny hahahah dobreee :evil_lol:[/COLOR] [COLOR=black]i supeer że idziecie na szkolonko :multi: i to za darmo :crazyeye:u nas takich cudów nie ma :shake:[/COLOR] [/quote] skopiuj jesio raz:p no super....i nawet pytalam gdzie haczyk ale ni ma.jesli bedziemy chcieli to mozemy podejsc do egzaminu..i tylko za to sie placi jakies nieduze pieniadze ale przymusu nie ma.... z ciekawosci pytalam dlaczego nie biora za to pieniedzy...uslyszalam ze im sprawa radosc praca z psami a najbardziej wlasnie z takimi ''dzikami'' jak Dili kiedy najbardziej widac efekty.....zobaczymy czy jakies beda hihi:evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
mam nadzieje Ewus ze Lalkowi lepiej?? chcialam ci powiedziec papa:hand: jutro nie wiem czy znajde czas na kompa a wieczorem chyba wyjezdzamy.... jeslibym nie miala czasu zajrzec to zycze ci WESOLYCH SWiAT i hepi nju jera:loveu::loveu::loveu: -
[quote name='evaxon'][URL]http://images25.fotosik.pl/127/32841fdc1af1c052.jpg[/URL] buahahahha ...czy on dostal kijem w głowe???:evil_lol:[/quote] taaaa...w dziecinstwie...do dzis sa efekty:diabloti:
-
i chyba na do widzenia...jutro caly dzien w biegu i nie wiem czy bede a wieczorem o ile wszystko sie ulozy ...JEDZIEMY!!!!! nie wiem czy bede miala czas do was zagladac.. prosze mi dbac o blogaska:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/127/58036271df5253de.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/82/6ddff9109078cdf4.jpg[/IMG][/URL]
-
macie jeszcze troche slonecznego psa:grins: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/127/32841fdc1af1c052.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/82/d75976df973aa29f.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Medorowa']Sce smatecką:diabloti::diabloti::diabloti: Mizziu Kizziu:loveu: [URL]http://images28.fotosik.pl/128/976684df7d0e1789.jpg[/URL][/quote] gupia...:loveu: [quote name='drzalka']Hejo Dilerku :loveu::multi::loveu:[/quote] hejo :multi: [quote name='evaxon']jaaa cieeeee dlaczemu ty masz takiego słonecznego psa:-( ja tez chceeee:placz:[/quote] wynajme ci go:razz: [quote name='ferraribox']Wpadłam sobie poszperać i poczytać:lol: POZDRAWIAM[/quote] i jak bylo??:evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:wciągła Cię ta suszarka :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] taaa ale bylam dzielna i w koncu sie uwolnilam:diabloti: [quote name='majoka']jak sobie dyfuzor zapuściła:diabloti::diabloti::diabloti: Dilus faktycznie w piknym słońcu, u nas zimno i paskudnie brrr....choś siostra na sałatkę do mnie, może nawet tego kotleta Ci usmażę:eviltong:[/quote] dawa tego kotleta asasasasassaa:evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a wiesz ze o tym nie pomyślałam ...:hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no jak moglas....nie martwilas sie o mnie nic a nic???:loveu:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/128/6e9d4370fd03e229.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/128/5cf99a08858f54da.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Mimo że od dupy strony to mi się bardzo podoba to zdjęcie [URL]http://images23.fotosik.pl/127/0b8ef280f86dd9e0.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] sie ciesze:loveu:
-
macie jeszcze troche....:cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/127/7e647c96aad68543.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/128/976684df7d0e1789.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/127/e1296c2d2324a84c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/81/d08249d644704310.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Medorowa']Buhahahaaha oplułam monitor haha[/quote] sces smatecke:grins: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]tera se założe na nowym :roll:...jak bede wiedzieć jak :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]fajne te wykałaczki ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images32.fotosik.pl/81/bfa4db69e4eb797d.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] fajnie taka wykalaczka dostac przez kopytka jak rozpedzony piesek pedzi i nie patrzy gdzie:evil_lol: