-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] i jeszcze mnie wkurzył jeden małolat , muszę to przetrawić :angryy: :angryy: choddoffca przyszły - niedoszły :angryy: Ogłaszam , że nie lubię ludzi :angryy: Jak wygram w totka wynoszę się na bezludną wyspę ....[/quote] a ja tak z ciekawosci:diabloti:nooooo NAWIJAJ:diabloti::razz: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Chętnie bym cię poczestowała ale jestem w pracy:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] zjadlas fasolke i poszlas do pracy:crazyeye::evil_lol:a okna otwarlas?:evil_lol::evil_lol: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Sie wie.............najlpsiejsza:evil_lol: zaraz po Adze Dilerowej:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] grozisz mi??:diabloti: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Pascal to mały miki:diabloti:, no i zaraz po Alutce:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Pascal to cieniarz przy nas:loveu:i ma zawsze dwa jajek:diabloti:
-
[quote name='Selket']Poczekaj może się jednak naprawi..Nic na siłę, pranie nie zając nie ucieknie:diabloti:[/quote] aaaa to poczekam...w sumie jak od rana nie ucieklo to pewnie jeszcze poczeka:diabloti:
- 78403 replies
-
cheba mi gie zdechlo...wiec moze pojde i powiesze to pranie:hmmmm::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ziobro?:crazyeye::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [URL="http://images24.fotosik.pl/201/a4003c1beb79f425.jpg"][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]http://images24.fotosik.pl/201/a4003c1beb79f425.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] Ziobra:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/200/e298052b83c9a03d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/227/1b700dce6f48707d.jpg[/IMG][/URL]
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
szalony Qudlatek czeka na chate:diabloti: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
puk puk.....stuk stuk...drynnnn drynnnnn...... :hmmmm: chyba nikogo nie ma.....:niewiem: to ide... paaaa:hand:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/227/658a5a89d09bd096.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/201/a4003c1beb79f425.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/227/073553de60a471d6.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='lolka75']:hmmmm:....do zycia czasem tak....ale do pracy:shake::niewiem:...........:diabloti:[/quote] nooo taaaa..ty to akurat wiadomo:nie stresujesz pieska:diabloti: [quote name='AlKil']No skoro tak mówisz... Pójdę wyczesać Balladę - wrócę na Dogo za jakieś .....3 dni...:roll:[/quote] kurde...powoli se to wez,nie mozna od razu z grubej rury..zakwasow dostaniesz:evil_lol:
-
a cos tam wyszalala w tej kuchni :razz::razz:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Przyszłam- Fcale nie spocona:lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] sie ciesze ze przyszlas:loveu:i ze nie spocona:cool1::evil_lol: [quote name='AlKil']Obejrzałam koszącego Dilskiego! Jeny, wszędzie wszyscy pracują, sprzątają, epidemia jakaś czy co? :-o[/quote] wiosna :multi:wiosna to czyni:multi:te chec do pracy i do zycia:multi:
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Qdlaty ADHDowiec szuka kochajacego domu:loveu: Komuuuu komuuuuu Qdlatka???:razz: -
Alunia pozwole sobie:razz: Kochani podgladacze Kudlatkowi:loveu:odzywajcie sie...tam nie bija:evil_lol:A dzieki zwyklym rozmowom Qdlaty watek jest na gorze:pProsimy w imieniu psiaka:przemowcie:loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='lolka75']a co jezdzisz na filcu po gumoleonie:diabloti:??[/quote] jezdze:multi:uprawnienia zrobilam i jezdze:multi::diabloti: [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:multi::multi:to do Mnie zapraszam ....dziś się przykleiłam w pokoju do podłogi :oops:...1 dzień mnie w domu nie było :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] znakiem tego domu opuszczac nie mozesz:diabloti:
-
[quote name='lolka75']dlatego wlasnie czasem:cool1: i tylko probuje:cool3:....mam na uwadze dobro mojego pieseczka:loveu:................:diabloti:[/quote] specjalnie na czesc twojego pieseczka nie bede sprzatac jak do mnie przyjedziecie:loveu::loveu::diabloti:nie chce go stresowac ...sunia nie przyzwyczajona do wyfroterowanych podlog:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:kosiarz umysłu ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ale ze pies czy ze B.:hmmmm:
-
[quote name='lolka75']gupecek:loveu:...moja sucz tak lapie za odkurzacz jak ja probuje czasem sprzatac:roll:[/quote] to dobrze ze tylko czasem probujesz bo jak bys czesto sprzatala to by sie sucz zameczyla:diabloti:
-
aaaaaa..faktycznie ..przeca maz na kontrole przyjechal:diabloti: niech nawigacje oddaje:mad::evil_lol:
-
[URL]http://images32.fotosik.pl/226/4c92fac1da937ade.jpg[/URL] buhahhahha..maxina zgubila tylne nogi:evil_lol:
-
ooooo Lolinka sie obudzila:diabloti: cudna fota:loveu: [URL]http://images34.fotosik.pl/226/5660c3612159fc5a.jpg[/URL]
-
tyyyyyy nie pracuj tyle bo sie spocisz:roll:choooo do nas:loveu:
-
[quote name='Alicja'][COLOR=red][B][FONT=Arial]:razz::razz:prawie jak Churchil ;):evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images32.fotosik.pl/226/20a5697332eed79f.jpg"]http://images32.fotosik.pl/226/20a5697332eed79f.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] no coz......:diabloti:Jak lubi to przeciez mu nie zabronie:evil_lol:
-
udalo siem:multi: Oto filimik pokazujacy jak Dili pomaga kosic Bartusiowi:diabloti: [URL]http://video.interia.pl/obejrzyj,film,95515,sortuj,,st,,pozycja,1,Kosiarze[/URL]
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Timonek']haha.......:lol: umje jeszcze pies nie zginol , to cos zle zrobilis cie :shake: ZITAT : Napisał [B]clockwork[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9997501#post9997501"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I][FONT=Arial][COLOR=blue][B]nie wiele zrozumiałam z tego co piszesz :cool1: ale .... NIE ODDAMY PSIAKA W NIEZNANE... zbyt wiele psów "znikło" po zagranicznych adopcjach... sąsiadce agbar- jaknajbardziej, bo agbar znam.... znam jej działania i intencje... sorki- nie bede owijać w bawełne... LOS QDŁACZKA NIE JEST [COLOR=red]NAM[/COLOR] OBOJĘTNY! [/B][/COLOR][/FONT][/I] [FONT=Arial][COLOR=red][B]DOKŁADNIE o TO CHODZI :cool2:[/B][/COLOR][/FONT] Nieszczkodzi i zrozumie was , mi pies nie znikna bo pilnuje tego ,ale ja wiem ze duzo dziewczyn bierze a pozniej nie wiedza gdzie z psunia. Dla tego wole jednemu pomuszc a jak pewna jestem ze ok .,to wtedy moge nastepnemu pomusc . Mi sie ten pies bardzo zpodobal i dla tego ja wam proponowalam moja pomoc .nie wiem czemu wy tak [B]nie sprawiedliwie[/B] do mie podhodzicie (nie jestem 13to letka )ale zycze wam powodzenia ,zeby wam psiunia nie zyla w Chronisku i sami wiecie ze latwo nie ma znalesc w Posce domek dobry ! Narka , Bozena[/quote] Kudlaty nie jest w SCHRONISKU:cool1:moze warto najpierw przeczytac watek a potem sie udzielac i uznac sie za niesprawiedliwie oceniona:cool1: a jeszcze jedno: w niemieckich schroniskach nie ma psow??Jesli tak bardzo chcesz pomagac zwierzetom-chwala ci za to-ale w Niemczech tez sa psy potrzebujace pomocy....