-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Vectra']testament pisz , już się pakujemy :loveu: :multi: :diabloti: świnki się strasznie ucieszyły że jadą do cioci :loveu: :loveu: :cool3: :evil_lol: i że ciocia ma nowy śliczny ogródecek :loveu: :loveu:[/quote] najwyrazniej miala sliczny:placz::placz::placz:przyjada ,zniszcza,staranuja o ja biedna taka:placz::placz: [quote name='lolka75']ja sce jascurke uwidziec:placz:........:loveu: a swoja droga Dili bedzie mial na co polowac:diabloti::multi:[/quote] dojrzej ,wpadnij to uwidzisz:loveu:jest mnoooostwo takich malusich:loveu:takich pyci pyci tititi:loveu::loveu: na razie Dili upolowal dzis pszczole:angryy:wypcham :angryy:Diliego-nie pszczole:cool3: klapnal szczeka z naciskiem 100 ton i zabil ja....normalnie na smierc...:shake:bestia...wyhodowalam sobie bestie:roll:
-
[quote name='Vectra']chyba cię zaraz ostudzę z lekka :diabloti:[/quote] toksyczna matka:cool1::diabloti:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[URL]http://img518.imageshack.us/img518/7938/dsc0129sj0.jpg[/URL] tez bym byla niezadowolona jakby mnie kto dusil:cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Pozbieraj się do koopy i przygotuj na następną dawkę, po weekendzie, bedzie więcej i bedą z tortem:razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ale dlaczemu do kooopy:cool1:w koopie brzydko pachnie:cool1:
-
[quote name='Vectra']deptam ci po pietach :diabloti: późno już ,a Ty nie letnia łazisz cholera Cię wie gdzie i z kim ..:mad: do domu gooffniaszuuuu :mad: :diabloti: bo na kolane wezmę i sklepie poopsko :mad:[/quote] jesoooo...matka opanuj sie:roll:przeca u babci jezdem:cool1::diabloti: i wcale nie jestem nie letnia....jestem wrecz gorrrrraca....:diabloti::diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Vectra']Czy możemy wszyscy przyjechać do Twojego ślicznego , kolorowego ogródka ? :diabloti: a to to szare , to na obiad zaserwujesz ? :evilbat:[/quote] czy mowiac wszyscy masz na mysli Twoje torpedy siejace zlo i zniszczenie nazywane nie wiadomo dlaczego psami???:roll: Jesli tak moja odpowiedz brzmi: po moim trupie:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ale fajne jascurecki :loveu::loveu::loveu:ślimacek tez :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] cuuudne....nazwac je chcialam i wstazeczki pozawieszac ale sie wyslizgiwaly:evil_lol:jascurki nie wstazecki:cool1:sie wyslizgiwaly:roll:
-
[quote name='Vectra']Ja też jestem ja też :diabloti:[/quote] nie sledz mnie ty sledziu:diabloti:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka nie denerwuj sie bo ci ta cala alchemia nie pomoze na zmarchy:diabloti: no i ten ...dobry wieczor:grins:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
melduje ze nie dalam sie chwastom i jestem:multi:tadam:grins:
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Greven']Pół biedy z tym kukuryku, ma to nawet swój urok, ale te sraki gdzie popadnie, te pasożyty w piórach... yyyyy bleeeeeeeeee![/quote] zaraz mi sie przypomina jak moja bacia skubala gesi...:cool1:to nie jest mile wspomnienie jakby kto pytal....:roll: -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/200/0746473dc4104707.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/200/b4b3e1b2c241ab04.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/228/a61139b5e7bf4c7f.jpg[/IMG][/URL]
-
takie oto stworunie zamieszkuja nasz ogrodek:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/228/338f0f35d2e8ce7e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/228/9dfcfd095c7187f5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/200/80911b9d9605daf1.jpg[/IMG][/URL]
-
ogrodecka czesc....:)robi sie juz kolorowo:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/201/7754116bf5caab26.jpg[/IMG][/URL]
-
a te slimonie to sie ten...:oops:tentegowaly:oops: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/228/175e7a93528a3602.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Vectra']valium mu daj :diabloti: tia , wiem jak wyhamować tiaaaa[/quote] tiaaaa...wiem ze wiesz jak wyhamowac :diabloti: [quote name='BeaC'][B][COLOR=darkred]..................to znowu Ja[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]przyszłam zobaczyć czyś nie zemdlała...........:razz::razz::razz:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]Leja potrafi sobie tak pazura wyrwać że masakra....no bo jak ktoś 35 kg żywej wagi chce wszystkimi 4 łapami wskoczyć na szafkę kuchenną................w pogoni za kotem:mad::angryy::angryy::angryy:[/COLOR][/B][/quote] nie zemdlalam....ale jak pracowalam w ogrodku to juz prawie....bo nadepnal mi na noge ten no....pajonk:roll: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Dili obronny:roflt:[/COLOR][/FONT][/B] [URL="http://images33.fotosik.pl/228/df1a320835686149.jpg"][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL="http://images33.fotosik.pl/228/df1a320835686149.jpg"]http://images33.fotosik.pl/228/df1a320835686149.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/URL][/quote] noooo...kosiarka niebezpieczna jest dla otoczenia przeciez:evil_lol: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale z niego pomocnik przy koszeniu trawy :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]zagłusza warkot kosiarki :)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ojjjj..zaglusza:roll: [quote name='evaxon']uuułaaaaaaa ałć... to booli.. ale nie az tak dlugo;) Tigra raz ze złamano-wyrwanym pazurem byla u weta zerwal jej do konca i posmarował czyms różowym ( takim odkażającym) [SIZE=1]i nic nie zapłacilam[/SIZE] [SIZE=1][SIZE=2]a za 2 razem jak jej sie tak do polowy zerwal to nie bylam u weta tylko popryskalam odkazaczem do ran ( takim co pielengniarki np. po pobieraniu krwi przemywaja) i ona sama sobie go powolusiu oderwala liżąc.[/SIZE] [SIZE=1]Dili trzymaj sie słoneczko:loveu: a ty mamusiu Dilerka sie nie łam:razz: bedzie dooobrze:p [/SIZE] [SIZE=1]buziaczki slemy z Tigierką:loveu:[/SIZE] [/SIZE][/quote] dziekujemy za buziaki o przesylamy tez dla slicznych pan:loveu::p jestem wrocona z ogrodka...chwastow czesc wyprowadzona,nowych pare zielenin wprowadzilam....jak jutro bedzie pogoda to nastapi ciag dalszy:p Jak ja sie lubie babrac w ziemi :evil_lol:asasasa:evil_lol:
-
juhuuuuuuuuuuuuuu:hand:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Wrocilam kochana moja:diabloti:sssssssssssssssssssssss -
[quote name='malawaszka']łomatko aż mnie zmroziło jak przeczytałam o tym pazurku :crazyeye: mam nadzieję, że już dobrze :loveu: Dealer nadzoruje coby koszenie było dokładne :evil_lol:[/quote] juz lepiej..:p [quote name='Vectra']Przemywaj to tylko (wodą) , nie zawijaj ... bo się zasmrodzi ;) No i trochę go wyhamuj ze spacerami .. i do wesela sie zagoi :cool3:[/quote] ehe...wyhamuj ze spacerami...toc mi przeca chalupe rozniesie:roll::evil_lol:
-
[quote name='lolka75']probuje dojrzec:roll:..ale jeszcze osobisty maz w domciu;)[/quote] powolutku dojrzewaj..bedziesz smakowitsza:diabloti: Nawigacje oddali???:mad: [quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz:wykopałaś kogoś lub coś :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]wrócilim od weta :roll:...czeka nas zabieg w głupim jasiu :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] wykopalam:grins: przerwa na kawke i dalej w zielonosc bujna sune. Znalazlysmy z sasiadka rodzine jaszczurek jakichs w naszym ogrodecku:pnawet robilam foty ale nie wiem czy wyszly..potem sprawdze. Ala dlaczego???Jaki zabieg??? lece machac grabeczkami:hand:
-
[quote name='Karmi']A włascicielowi psa należy się uznanie za znalezienie psu domu bo ,,... mógł wyladować w schronisku albo na ulicy". Czyż nie tak rozwiązuję się problem niechcianych psów w tym kraju??? :shake:[/quote] nie wiem czy Twoja wypowiedz jest ironiczna-wiesz slowo pisane:p,ale uwazam ze owszem-jesli juz pan uznal ze musi sie pozbyc psa-to chwala mu za to,ze szukal domu a nie poszedl na latwizne.Moja wypowiedz spowodowana byla raczej tym,ze nieco hmmm..zbulwersowala? mnie wypowiedz Dolores.Takich ''bab'' ludzie zajmujacy sie na dogo adopcja zwierzat chcieli by miec pewnie wiecej. I niestety ostatnie zdanie z Twojej wypowiedzi-to prawda.:shake:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][URL]http://images31.fotosik.pl/227/dac3d9d63df9988a.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]przyczajony Tygrys ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]berczysław :p:p[/COLOR][/FONT][/B][/quote] dooobryyyyyyy:loveu: slonce sie rozbrykalo:multi:wiec ide sobie do ogrodecka:p
-
zza mgly wylania sie slonce:multi::multi:....bedzie pieknie:multi::multi: macie tu jeszcze moich drogich kosiarzy:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/200/06ec8f9895ee3f69.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/228/9b77881f176318bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/228/df1a320835686149.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/227/dac3d9d63df9988a.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='lolka75']o matulu....biedny Dili:placz:...jak przeczytalam to skurczu macicy dostalam......jak to musi bolec paskudnie:placz:. Nie wiem co sie robi wtedy...chyba nic.... pazurek musi odrosnac:shake:. A krwawi?[/quote] ja tez dostalam skurczu...az mnie w doopie zaszczypialo...a wogole malo nie umarlam jak B. wpadl do domu i ryknal ze Dili krwawi:mdleje: Na pewno go boli bo znam mojego psa i widze....ale juz nie krawi na szczescie.... Ja podobnie jak Bea jak sie pierwszy raz takie cos zdarzylo polecialam do weta,ale on sam powiedzial ze niewiele moze zrobic,pazur odrosnie a on moze tylko masc dac i wode utleniona..wiec teraz na razie nie lece.Poobserwuje przez pare dni....:cool1: I w ogole to cie witam i sie pytam czy dojrzewasz:razz::razz::diabloti:
-
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]po pierwsze kobieto nie klnij, usiądź spokojnie i nie panikuj...............woda utleniona polewaj kilka razy dziennie...........bo ona wysusza........[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]możesz mu zrobić kukiełkę............ale ja odradzam...Luska nie raz se pazura wyrwała........... tylko za 1 razem byłam u weta.......50 zł zostawiłam kukłe jej na łapie uwił ona w drodze do domu ją ze żarła i tyle.......:angryy:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]i chciałam powiedzieć, że widziałam koszącego Dilskiego.......ty on ma tak jak moja ale moja jest bardziej zajadła............ nie rezygnuje do końca koszenia (23 ary:cool1:)[/COLOR][/B] [/quote] wiele zniese..bom pigula z zawodu:cool1:ale nie u mojego psa i moich bliskich...rozpierdziela mnie normalnie.Dilski mial juz raz tego pazura wyrwanego ale nie tak....Widze ze go boli,pol nocy lazil nie umial se miejsca znalezc....bidul:-(Wode zapodalam, i dzis rano sasiadke zapsiona spotkalam pozalilam sie i dala mi taki spray wysuszajacy...do weta chyba na razie nie polece,popatrze jak sie bedzie goic.... [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]A kuku[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-549.gif[/IMG] Witaj Ago! Wstawaj już śpiochu:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Wstalam juz daaaaaaawno...pies mi nie dal spac...Poszlam na spacer i prawie Diliego zgubilam-taka mgla byla...:evil_lol:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Dzien dobry:grins: o rzeczach ukrytch w lesie pod lisciami i na polanach wole sie nie wypowiadac...a raczej o ludziach,ktorzy je tam zostawiaja:cool1:Dili rozwalil lape na przepieknej polanie bo ktos wodeczke wypil ale butelki nie zabral ze soba:angryy: