-
Posts
11461 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ayshe
-
z onami jest tak:najlepsze sa w hodowlach sv.najlepsze hodowle sv sa w europie.kilka jest w usa.generalnie opierajasie na psach niemeickich.czyli to tak :super,najlepszy material jest za sciana a my mamy to gdzies i kupujemy z drugiego konca swiata.:evil_lol:.jakis sens?nic pozakaprysem.doczego oczywiscie kazdy ma prawo. caly swiat onkow opiera sie na hodowlach sv.organizacje ekhem majace wlasna ekhem filozofie hodowania tez opieraja sie na materiale sv.wiec...nooo....:roll::diabloti: ale oczywiscie mozna. ja mam np.suke z usa.:evil_lol:.arbeita.po niemieckich psach:evil_lol::lol:.oczywista.:diabloti: ludzie maja hodowle rej.w wusv[ogolnonarodowe sv takie:p]. kupno ona z usa to zaden problem.moznatam kupic ony sensowne[po importach z niemiec czy czech]lub fikusne "onki".na przyklad blue albo merle:roll::evil_lol:.no hamerykanskie takie.:razz::diabloti:
-
PSEUDO(?)Hodowla - zaniedbane szczeniaki!!!
ayshe replied to Bolesna's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
dla mnei to tez pozostaje zagadka.:cool1:jesli sie chce zwierze danej rasy to wybiera sie zwierze rasowe i starannie dobiera hodowle.:p w innym wypadku daje sie zarabiac chodoffcom i dzieki temu kreci sie ich interesik. jesli chce sie miec zwierze w typie rasy to wybiera sie w typie rasy adopcyjne.:p -
okopuje sie na zime.surykat wykopala kiedys takadziure ze drzewko sie....wzielo i rymlo:evil_lol:
-
i jeszcze shado zanim pojadesiac zgroze nad przestrzenia powietrzna stolecznego miasta:evil_lol: [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/2197/szadoportretei8.jpg[/IMG] no w psach masz astrexy.pudle np.:D.cecha astrexa po narodzeniu:krecone wasiki.chita ma.:D.
-
astrex.:mad::lol:.curly coated to som retrievery.:razz: shado-wiosna po adopcji [img]http://img205.imageshack.us/img205/725/11szga7.jpg[/img] [img]http://img205.imageshack.us/img205/8471/11szagk7.jpg[/img] wylinialy surykat:evil_lol: [img]http://img205.imageshack.us/img205/3330/c1qu3li6.jpg[/img] [img]http://img507.imageshack.us/img507/5340/c2uu8nu7.jpg[/img]
-
chita ma odmiane wlosa:short hair astrex.:eviltong:
-
szira:revier!:razz: [img]http://img510.imageshack.us/img510/2087/sz111qh1.jpg[/img] [img]http://img529.imageshack.us/img529/5448/sz1112kk6.jpg[/img] [img]http://img99.imageshack.us/img99/8377/sz1114kw1.jpg[/img]
-
i jeszcze zdjecia by Gaga z zimy:cool3: tego roku. [img]http://img91.imageshack.us/img91/2973/o1108ry3.png[/img] [img]http://img91.imageshack.us/img91/9117/o1108ta6.png[/img] [img]http://img392.imageshack.us/img392/4258/o1111eu6.png[/img] shado-podrywam paniene:cool3::evil_lol: [img]http://img392.imageshack.us/img392/9097/sha1ks9.jpg[/img]
-
i pare zdjatek surykata w wersji gluta: [img]http://img395.imageshack.us/img395/6391/chita210fw1.jpg[/img] [img]http://img169.imageshack.us/img169/7495/chita2dv9.jpg[/img] [img]http://img169.imageshack.us/img169/599/czita4ts5.jpg[/img] [img]http://img187.imageshack.us/img187/1930/czita5wr5.jpg[/img]
-
surykat:daj!:modla::lmaa: [IMG]http://img353.imageshack.us/img353/9915/chiwb0.jpg[/IMG] [IMG]http://img353.imageshack.us/img353/7005/dsc00325cz5.jpg[/IMG] zdjecia surykata jak miala 1,5 roku[adoptowalam ja jak miala 15 miechow]. [img]http://img519.imageshack.us/img519/8560/czita1se2.jpg[/img] usmiech surykata [img]http://img201.imageshack.us/img201/9189/chitwrl9.jpg[/img]
-
wiesniaki przepraszaja migotke za chamoswiniakowate zachowanie przez kolejne trzy dni :oops::razz: i od razu za jutrzejsze tudziez.oraz prosza o foty. ja wstawie jak tylko zaba sie ruszy a na razie wale w kime bo po prostu mam lot za 2 godziny a ja na oczy nic nei widze.noooooo chyba ze mam odwiedizc cie pierdzifurka:cool3::cool3::cool3::evil_lol: ps.a w mieszkanku unosi sie wymieszany zapach stajni[troty,siano=myszony:D]z zapachem rzeki ktorym capia obie ciulniete panienki:D.
-
moze liczy sie wielkosc:cool3::diabloti:. no coz...nie znacie sie:evil_lol:.wilczur to musi byc panie dzieju z 80 w klebie i z 60 kg.wtedy to pies a nei mikry pokurcz.zawsze mozna mu podac tlenu na czolowce:evil_lol::evil_lol::evil_lol:. owczarek niemeicki to rasa srednia.to pies wszechstronny.liczy sie sprawnosc i wytryzmalosc.to maratonczyk nie molos. coz z tego skoro promuje sie duze psy bo takie ladniej wygladaja na ringu i na...kanapie:diabloti:.jak w koncu pobiegnei zapileczka czy patysiem to wystarczy-super ma drive'a:evil_lol:.jak zlapie rekaw to tez zarabiscie.kto by tam sie przejmowal takimi pierdulkami jak obciazalnosc czy dynamika chwytu.:evil_lol:.jakse pobiega godzine to przeca musi se polezec nie?a jak ponad 30 stopni to jak moze pracowac ?przeciez sie zapoci:cool3::diabloti:.i tak robol trafil na salony.:placz::mad:
-
mimoza-saJopo prostu nie wiedziala jaka byla sytuacja wtedy kiedy on przyjechal po poltora miesiaca nieobecnosci na trening a przed wyjazdem mialmoze ze trzy razy cos w gebie.i ile pracy ;) wlozylas w to zeby go wyciszyc=miec kontrole nad soba itd.:p.widzi psa,slyszalaze trenuje a tu ledwo sie rusza:evil_lol:. za shado prosze bardzo:loveu:.bedize wiecej :evil_lol:.
-
no pewno...ja pamietam jak za gamulcem jechalas na pietach do pozoranta:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ps axusia-branie chity na siebie zalatwilo mi kilka trudnych rzecyz w relacjach z nia.glownie z.......poslusznstwa,kontaktu,odprezenia w pracy na kontakcie...ale ot...ma niewiele wspolnego z treningiem obronyu poza tym ze pies...cos trzyma w pysku:D. ale mam tak malo fotek swoich psow ze wrzucam co mam.
-
uo matko axusia:roll::evil_lol:..to kawal baby jest. ja zacyznam wpadac w nerwice jak miesniesie zlewaja w calosc u psa:roll:...musi byc widac "wezly",no i cienka skora na zeberkach.:evil_lol:.teraz surykat ma przerwe w treningach bo juz wszystko co miala to odfajkowala:D.startniemy sobie w przyszlym roku,troche z oschy na owcach popracuje....takie tam;).... co do wagi...wystarczy ze ja jestem gruba w rodzinie:D
-
cd.rzepa:razz:[manzeta to super sposob na sina rasie:evil_lol::roll::cool1:] [img]http://img362.imageshack.us/img362/1622/chm6xy8nw8.jpg[/img] [img]http://img362.imageshack.us/img362/4679/chm7xc3eo7.jpg[/img] [img]http://img510.imageshack.us/img510/6240/chmuy3qy9.jpg[/img] i shado z gemma:lol: [img]http://img293.imageshack.us/img293/1241/gemmi42afg0.jpg[/img]
-
zabawa z manzeta:lol: [img]http://img125.imageshack.us/img125/3852/chm2vc0cz4.jpg[/img] [img]http://img299.imageshack.us/img299/3963/chitamanzetaob2.jpg[/img] [img]http://img299.imageshack.us/img299/2166/chm4kh4lp7.jpg[/img] [img]http://img103.imageshack.us/img103/6875/chm5uk9ra4.jpg[/img] zauwazylam ze srednia dla suk to 60-62 cm a to juz wielkosc....dla samca. :roll:.idealna wielkosc samca to 62,5 cm:cool3:.
-
stephanitz pisal ze onek to skora,kosci i miesnie. tak, chita wazy 23:).ostatnio wazona w zeszly weekend w niemczech:cool3: i zeby bylo na temat;): surykat i shado fotki by Gaga:D [img]http://img518.imageshack.us/img518/9571/0181ft6.png[/img] [img]http://img369.imageshack.us/img369/2915/0108go4.png[/img] [img]http://img518.imageshack.us/img518/1908/010802wj7.png[/img] [img]http://img367.imageshack.us/img367/210/0108kz4.png[/img]
-
a ile ma w klebie?chita to male cus z kupa kudlow ktore jej musze ciagle sciagac coatem zeby mi nikt nie mowil ze jest gruba. onki to nie sa duze psy tylko srednie.do tego sa dosc lekkie bo ciezki onek to summa sumarum chory onek.;)wzorzec mowi :waga suki 22-32 kg [przy widelkach 55-60cm w klebie].
-
ty wyobraz sobie ze bede wystawiala psa.chyba ze znowu uda mi sie wetknac ja komus:razz::diabloti: jak swoje z hodowli.bo se chyba wrotki zaloze zeby biegac po ringu.losiowi doping nie potrzebny.ona lata jak gooopek i bez tego.:roll::evil_lol:.dzisiaj uowca czyli szira poszla na przeszukanie pola za przedmiotami a ta latala jak goopek dookola mnie[uoooowcami umkla byla,,uoooowca.....:placz:]
-
lapiesiena gorna granice. niestety tak jak w wiekszosci ras-onki tez przerastaja wzorzec.po to sa mierzone. chita wazy 23 kg a oschy 26kg.[to tak jak juz spisuje:evil_lol:].znacyz chitol gruby bo jak mocno trenowala to spadala nawet do 21:oops::razz::diabloti:
-
sorry nie 53,8 tylko 55,8cm.:oops:.tak to jest jak sie wraca polprzytomna i nie widzi klawiatury.:oops:.po prostu dizsiejsza duchota wyparowala mi mozg i leb mi peka.teraz dopiero zobacyzlam blad.sorry.mea culpa.:D.jak wol pisze 55,8.poprawilam juz literowke. chita lapie sie na wzorzec ale to mala suncia. axusia-wzorzec mowi:55-60 cm.:pdla suk. ps.sprawdzilam oschy z talentsichtung:58,2.:D
-
55,8cm w klebie ma surykat. czyli jest duza jak ja:evil_lol:. Gaga-nooo tak ona jest tym no duuuuu...znaczy sie duchem wieeeeelka:evil_lol:
-
arrakis:evil_lol: to jajestem kurduplem .mam 154 cm wzrostu:evil_lol:. chita w kazdym razie nei przerosla wzorca;) ani nie jest ponizej.jak wroce to zajrze do korungu ile ona ma w klebie.
-
ooo wreszcie ruszylasz fotami:evil_lol: