Jump to content
Dogomania

ayshe

Members
  • Posts

    11461
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ayshe

  1. [quote name='Aneczka']To jest okropne:angryy: obiecałam sobie że po Zgadze nie będę się angażować uczuciowo w żadnego psa - przechować proszę bardzo ale uczucia trzymam w kieszeni a tu d... z tego:placz:[/quote]aniu-ja sobie to obiecywalam solennie przy...............shadowskim:placz: .myslalam sobie:no dorosla jestem,przeciez nie wezme drugiego onka do mieszkania 2m/2m:cool1: .to tylko tak na troche.......jassssne........ a iwona mi mowila:nie bierz psa do wyadoptowania do domu,na kojce go.jak go wezmiesz do domu to juz z niego nie wyjdzie.zostanie u ciebie. a ja na to:no cos ty,a po co mi kolejny pies?:cool1: :cool3: :diabloti:
  2. kto to robert?:roll: :cool3: .to z klanu samochodziarzy z budowlanymi kaskami:diabloti: ?:megagrin:
  3. [quote name='Ewa-Jo']siem dołączam:multi: :multi:[/quote]w kupie sila mosci panie[wlaaasnie ....saaame baby prawie niez zastanawia was to?ekhem]
  4. [quote name='Pyros-Aga']Wow ale fajoskie zajęcia sie szykują. A ja bez samochodu:placz: chyba przyjade autobuskiem:cool3:[/quote]autobus tyz dla ludzi:cool1:
  5. [quote name='Pyros-Aga']Figa pojechała do domku:placz: :placz: :placz: Ja już mam dola z tego powodu. Ale nie moge jej na sile zabrać. Więc mam tylko kluseczka - na razie:diabloti: Kiedyś ja ukradne, a agis mi pomoże:p[/quote]biedna sunia:placz: .pomozemy ci wszyscy i bedzie porrrwanko:diabloti:
  6. kagance typu maszera czy gappay[bo to ten sam styl]nadaja sie do biegania.nie nadaja sie do odpoczynku psa-chyba ze pies ma wylacznie trzymac leb bokiem.ja mam plastiki wysokie,psy normalnie w nich otwieraja pyski ale nie moga ziewnac:cool3: :diabloti:
  7. [quote name='agis']Mi sie wlasnie udalo znalezc kaganiec po poprzednim psiaku :multi: Nowka sztuka prawie :lol: Dzisiaj na spacerku zostal przetestowany i Max biega w nim, jakby go nie mial :lol: Przy okazji mam pytanie. Co trzeba przyniesc na piatkowe zajecia na 20? Gowniarz mnie wczoraj tak dobil, ze na koniec to juz nic nie slyszalam...[/quote]agis psy sa zmeczone upalem.pracuja owszem ale nie oczekuj super speeda.ja sie znecam nad swoimi i zasuwam z nimi na spacery lub plac w samo poludnie.zwiekszam odpornosc na upal.na piatek patyczki,skarpetki,pilki,PODKLADKI POD BROWAR ALBO 10 CM KAWALKI TEKTURY.
  8. figa niestety nadal nie jest ich sunia:mad: . ja mam zapas plastik to przywioze w razie co.samczy zapas.
  9. [quote name='Aneczka']Barosz jest naprawdę super i zaczynam za bardzo go lubić (mimo usilnych starań), także dobrze że wróci do mamusi:roll:[/quote]:roll: :lol: :lol: aniu czyzbys byla chora na to co ja?objawem jest zakochiwanie sie w dowolnym onku do ktorego czlowiek sie dorrrrwie:p
  10. ayshe

    Spacery

    spacerki?:diabloti: 5.oo-90 minut typowy spacer, w ciagu dnia 2-3 godziny na placu szkoleniowym, wieczorem 2-3 godziny spaceru
  11. ja przypominam ze WSZYSTKIE psy musza miec kagance-wygodne zeby mogly swobodnie dyszec.nie bedziemy kusic licha.z samcow bedzie max,barosz,josh,byc moze pyros,boni i shado.z dziewczyn libra,nora,chita,bu,lara,juki,gemma.baaaardzo przydadza sie kagance.:roll: :lol:
  12. [quote name='Mart@']Moze siedziec blizej gazu.:cool3:[/quote]:cooldevi: :roflt: .boniutek:shocked!:
  13. [quote name='lizka']Ja napisze tylko tyle, ze jestesmy po wieczornym bezkrwawym spacerze :evil_lol:[/quote]brawo.chociaz brak regulacji poglowia psow w okolicy moze spowodowac u chlopaka depreche:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :roll:
  14. [quote name='Agaa.a']A ja mam piękny filmik z wtorkowego szkolonka:eviltong: Oczywiście w roli głównej nasz ukochany Treser:loveu: Ale muszę przyznać, że nie zaobserwowałam już żadnej pomyłki związanej z problemem: "która lewa, która prawa":)[/quote]wstaw na cc:cool3: .nie mieli klopotow bo coponiektorzy wkuwali na blache przed lusterkiem:eviltong: :evil_lol:
  15. [quote name='Vectra']:hmmmm: skoro Szcepan przez prawie rok uczy się "siad" :evil_lol: :evil_lol: to na opanowanie całego materiału ile potrzebuje lat ?? :evil_lol: :evil_lol:[/quote]dozywocie:diabloti:
  16. z ta wyliczanka chodzilo mi o to ze standardowe odpowiedzi o szkolenie psa sa:bo ty zajmujesz sie psami non stop a ja mam inne sprawy.no sorry.:shake:
  17. [quote name='monisieczka']aaaale sie ubawiłam, my z Norasem , no dobra niech będzie ja a nie Noras nie nauczymy się komend nawet za 10 lat. Tak więc bedziesz nas miała jeszcze długo na karku :cool3::cool3:[/quote]nora komendy to robi dobrze,wystarczy jej przypomniec i np.bierze ja marta albo asher.o przewodnikach nie rozmawiam bo...........to forum publiczne jest:diabloti: :eviltong:
  18. [quote name='monisieczka']Ale to dopiero" 8 rocznica jesli się nie mylę :evil_lol::evil_lol:.[/quote]to akurat malo istotne bo ja organizuje druga.ale bede organizowala co roku az do konca swojego zycia-moze potem ktos przejmie paleczke?:oops: :cool1:
  19. przepraszam-ostatnio jestem drazliwa i jeszcze ktos sobie pomysli ze u mnie pies dwa lata uczy sie komend:crazyeye: .
  20. [quote name='Ewa-Jo']To może być na tyle ciekawe i zabawne:multi: że przyczłapiemy z Joshem na 8 w niedziele. Może nie zdechniemy od gorąca.[/quote]koooocham szczepana:loveu: .
  21. gosiu ja sie nie zajmuje pojedynczym psem 24godziny na dobe:eviltong: .oprocz psow mam jeszcze w zyciu pare spraw ktore mnie "kreca".min.np.coroczna organizacja rocznicy smierci Otto Kretschmera wspolnie z organizacja kombatancka ubootswaffe:eviltong: ,mam dziecko:eviltong: ,prowadze dom,a wlasciwie 2:eviltong: ,prowadze hodowle tropheusow[ponad 1500litrow w zbiornikach]:eviltong: ,nadal czynnie interesuje sie ukladami wielokrotnymi gwiazd z duzym naciskiem na uklady z gwiazdami neutronowymi,strunowa teoria pola oraz teoria mostu einsteina -rosena-mozemy o tym podyskutowac :eviltong: .poza tym[czego juz niestety nie widac po mnie]nadal jestem instruktorem jogi i fitnessu[reebok],instruktorem sportu[IIkl jezdziectwo]po startach w wkkw:eviltong: .w sumie psy to nie wszystko.wiec niezrozumialam tego tekstu-sorry ale nie zajmuje sie wylacznie 24 godziny psami.:roll: :diabloti:
  22. jesusicku:roll: :lol: .szira u mnie nie szczekala na NIC i byla jak aniolecek:cool3: :lol: .szira jest grzeczna....etap nauki i otrzaskania z zawodami ...trwanie tego etapu zalezy wylacznie od............gosi:diabloti:
  23. ayshe

    Hodowle ?

    [quote name='14ruda']....kapcia;)[/quote]....kota.......owce.....:diabloti:
  24. ayshe

    Hodowle ?

    zeby mnie tu nie zlinczowali:cool3: to oczywiscie zamiast kolczatki mozna uzywac obrozy[:roll: ]lub lancuszka zapietego nie na zacisk.ale.......moje psy chodza w obrozach.kolczatki uzywam wtedy kiedy chce zeby cos zrobily dokladniej.jest to jedno krotkie szarpniecie i pilka :p .wystarczy raz i pies na pelnym tempie robi cwiczenie dokladniej.oczywiscie nie kazdy pies moze tak pracowac.pracowac tak moga psy ktore sa calkowicie napalone na pilke,gryzak,szmate,rekaw,misia..........:roll: :lol:
  25. ayshe

    Hodowle ?

    [quote name='Cortina']Aishe, Haga jest po krotkich rodzicach, jej ojcem jest Athos von haus Arnemann. A jesli chodzi o to dlaczego wzielam donka, to absolutnie nie dlatego, ze jest ladny:evil_lol: , tylko dlatego, ze jakbym wziela krotkiego to pewnie wystawy by mnie skusily, a tak mam spokoj;). Poza tym no poki sie rodza takie w miotach krotkich to ktos je bedzie musial brac. i to jest normalne dla mnie podejscie i ok.chociaz mnie wystawy wogole nie interesuja.tylko jako wymog hodowlany. pilka ma ci pomoc nie tylko skupic psa i przyspieszyc prace ale rowniez musisz wymagac precyzji.i tu bardzo przydaje sie .......kolczatka.jesli pies jest mocno napalony i pracuje szybko to awersja dzialajaca punktowo przyspieszy prace czyniac ja dokladna.:p
×
×
  • Create New...