-
Posts
11461 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ayshe
-
ewa-jo-ktos panikuje bardziej niz ty?nieeeemoooozliweee:diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
[quote name='Alix']Hamer odpadl:cool1: On myslal ze to chodzilo o ten egzamin 15 lipca jak sie dowiedzial ze byla mowa o zawodach to zrezygnowal:evil_lol:[/quote]WIEDZIALAM ZE NIE ZROZUMIAL O CO MI CHODZILO:diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
[quote name='Alix']nie bylam w piatek na sladach wiec zlapal albo u mnie na pradze albo dzis(lub w czwartek) na szkoleniu byly juz troche opite ale nie do granic mozliwosci...[/quote]na polu szkolenia kleszczy niet.:cool1:
-
[quote name='Alix']mialam startowac ale Barosz zlapal kleszcza wiec sama nei wiem, powinnam go oszczedzac w sumie:diabloti::evil_lol:[/quote]alix...ty mnie nie denerwuj:mad: .pamietajmy ze zerowka to zabawa!:multi:
-
[quote name='Ewa-Jo']Mam pytanko czy ktoś idzie na obidience w przyszłym tygodniu??? Jest bliziutko mnie więc pewnie wpadne na wystawe i jakby co to moge pokibicować. /wreszcie zobacze jak to wygląda/[/quote]no od nas startuja:szira,max,lara,bu,pyros,barosz,hamer.zapomnialam o kims nie daj boszsze?moze jeszcze ktos z belgow?;)
-
ja czekam na propozycje umieszczenia tutaj czolowych suk.mam nadzieje ze ciekawosc zaprowadzi was do pogrzebania w rodowodach swoich psow albo fascynacjach sukami.moja fascynacja kiedys byla nathalie von der wienerau ktora podobnie jak jeck powalila mnie kiedys na kolana na bszs:loveu: .wspaniala corka zamba wienerau. [IMG]http://img372.imageshack.us/img372/1939/nat1ac.jpg[/IMG] nathalie w drodze na testy z sedzia p.huhnem. [IMG]http://img344.imageshack.us/img344/6714/nat10df.jpg[/IMG] va2 1993r.dekoruje nathalie Hermann Martin:multi: :loveu: [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/8561/nat29ev.jpg[/IMG] nathalie jest wnuczka[mamusia]cello romerau.w 1995 roku zdobyla zaszczytny tytul va1.
-
agis przepraszam ze jestem takim leniem-jeszcze do tego glonki spoily mnie winem:cry: :flaming:
-
[quote name='Alix']Znalazlam wlasnie na Baroszu dwa obrzydliwe opite kleszczochy:placz: Dokładnie na poczatku lipca mija termin waznosci obrozy ktora zalozylam mu w marcu. Wstretna obroza wykazala sie przesadna dokładnościa co do jej terminu dzialania:mad::placz: Jestem zla mamunia nie przypilnowalam terminu ..wcale sie nie dziwie ze Barosz mnie juz nie kocha:flaming:[/quote]:lol: niedobra,paskudna mamunia!glonek -tatus i idol barosza na pewno by pamietal strrrrasznaaa kobieto!do tozu norrrrmalnie!:roll: :lol: :lol:
-
nie macie wlasnych typow?:placz: . to mam propozycje....podajcie mi babcie po stronie matki swoich psow[jesli jest niemiecka-jak polska to ja leze bo kompletnie sie nie znam na polskich psach:oops: .moje wiadomosci koncza sie na takich sukach jak raja czy ruta z antuszy,pamietam inge z wislanego portu.....i w sumie nie wiem czy cos wiecej:roll: :oops: .
-
[quote name='Ewa-Jo']uważasz to za miłe mchmmmmmm :crazyeye: ,miła to ja raczej w piśmie nie bywam raczej czepliwa :diabloti: :evil_lol: -to mnie bawi -a najbardziej lubie się śmiać. To mi jeszcze na stare lata zostało:eviltong: A tak przy okazji egzaminku to pytanko za 10 pkt czy szybkośc /pytam jako włąścicielka wolneeegggggoooooooooooo sercowca hihihi/ wykonania komendy ma wpływ na ocene??:mad:[/quote]szybkosc moze nie ale nalezy wykonac PIERWSZA komende.nie PIATA:diabloti:
-
[quote name='Ewa-Jo']Po pierwsze gruba nie jesteś ,po drugie siedziałaś na szambie bo tam było wygodnie:evil_lol: ,a po trzecie w alkocholizm nie wpadniesz bo więcej gadasz o tym piciu jak pijesz :diabloti: - wiesz krowa która ....... i.t.d..:evil_lol: ktoś kto 1 puszke piwa 2 dni pije raczej nie wpadnie w alkocholizm :eviltong:[/quote]a co ty taka podejrzanie milusia jestes?:cooldevi: .uwazaj bo ci w nawyk wejdzie:vamp:
-
obawiam sie ze gronki[sliczne,czrne,madre],maliniaki[to dla "ostrych"facetow],bordery[niebieskie oczka,ciekawe umasczenia,madre]i jakas rasa malych psow.z duzych tzw.bojowych psy z majorki.donki.onki sa w zdecydowanym odwrocie:multi:
-
:eviltong: wspomne[przedostatnia-obiecuje]o suce ktora trzeba wspomniec ze wzgledu na jej corke-connie farbenspiel,matke yasko farbenspiel.ta suka jest daggi farbenspiel.daggi[bac huhnegrab,syn odina tannenmeise oraz jej matka ledi luisenstrasse corka cello romerau i urana wildsteiger land-zauwazcie prosze to polaczenie!]urodzila sie w 1990 roku. [IMG]http://img343.imageshack.us/img343/3361/3529vf.jpg[/IMG] daggi z erosem luisenstrasse dala va1 connie[matke yasko farbenspiel],w tym samym miocie byly takie psy jak fello va czy v caty,pozostale mioty byly miotami pelnymi dobrych suk-matek.przypominam ze ojcem yasko jest ursus batu wnuk jecka noricum i zamba wienerau.
-
Witam Właścicieli i ich Pociechy!!
ayshe replied to dawid_wroc's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='lizka']Nie rozumie "zamknij paszcze, psów sie nie żre" :shake: Agresor z Pacanowa :mad: :angryy: (A poza tym nie ma sie do czego przyczepić :evil_lol: )[/quote]a nie mozesz mu wytlumaczyc ze lykawe sa?:lol: -
szczepan jest bossska.onki maja takie bogate zycie wewnetrzne ze nic tylko odrobaczac:razz: :lol:
-
[quote name='lizka']Tożto jak rebus jakis dla mnie :evil_lol: Trza sie podszkolić jak nic :cool3:[/quote]przez was sie upije.to proste jak konstrukcja cepa:mad:
-
[quote name='Szira/Gosia']I teraz możemy rozmawiać:eviltong: takie to trudne:mad: :eviltong:[/quote]uo dekoder sie odezwal:eviltong:
-
[quote name='aśka-od-dagona']Ok...ja wiem że jestem totalnym laikiem:oops: i nie chce nim byc, tyle ze znowu czegoś nie rozumiem:placz: co to sa te skróty 'v'//ale nie od von czy vom tylko te drugie:oops: 'va' i co to za cyferki przy inbredach?[/quote]:mad: padne kiedys i juz nie wstane:mad: :mad: . va-doskonaly wybrany,czolowka bszs[swiatowki onkow].v-doskonaly ,zaznaczany przeze mnie wtedy gdy pies lub suka zdobyly ten tytul na bszs.cyferki przy inbredach oznaczaja ze np.pies ciapus po stronie ojca pojawia sie w 2 pokoleniu a po stronie mamusi w np.4.wtedy inbred na ciapusia jest 2-4.z tym ze myslnik oznacza przedzielenie matki psa od ojca psa omawianego.moze byc tez inbred np.2,5-5,4 na ciapusia to oznacza ze ciapus po stronie ojca wywstepowal w 2 i 5 pokoleniu a po stronie mamusi w 5 i 4.
-
nie bylabym soba :oops: gdybym nie wspomniala rowniez o hasel tannenmeise.corka daxa wienerau[czyli wnuczka flory konigsbruch wspominanej przeze mnie wyzej]oraz wspanialej dixie tannenmeise[wnuczki argusa krammle,linia zenska welle starenburg,rowniez w rodowodzie wspominany wielokrotnie jalk fohlenbrunnen,oraz quanto wienerau] urodzona w 1981 roku [img]http://img509.imageshack.us/img509/6994/293ym.jpg[/img] hasel w dwoch miotach dala doskonale psy.byc moze dlatwego ze byla dwa razy kryta wybitnymi psami.z quando arminius dala odina tannenmeise ojca min.jecka noricum,ale tez v ossie i v ottie,z uranem wildsteiger land dala w miocie pume alexyrvo hof.
-
teraz czekam na wasze typy:cool3: . ja moze wymienie suke ica wienerau,sama va10,ur.w 1981 roku corka va1 axela hainsterbach[syn lasso di val sole,wnuk quanto wienerau],od strony matki wnuczka assie kleinen pfahl[sistry anderla]czyli wnuczka mutza. [img]http://img409.imageshack.us/img409/3616/767lu.jpg[/img] dlaczego ica?na pewno za wyrownane bardzo dobre mioty po roznych psach,na pewno za miot po odinie tennenmeise[zamb wienerau va1,zigo i zanga v],kryta zambem dala v sille noriswand,z iso bermannshof - v werro bergmannshof,z moritzem haus beck[brat marka]dala lane haus beck va2 i lorka haus beck va2[I],z vaxem wienerau dala ilo wienerau va1[N].... zdecydowanie zasluguje na wspomnienie rowniez z tego wzgledu ze jest prababcia[przez zamba wienerau i jego corke verene batu ]ursusa batu.
-
wroce jeszcze na chwile do resi.jej matka byla v-bsp askia von froschgraben [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/9875/30305xk.jpg[/IMG] ta wnuczka va anderla kleinen pfahl,czyli prawnuczka va mutza pelztierfarm,prawnuczka jacka furtenberg[va marko cellerland] byla matka trolla bosen nachbarschaft.
-
do afry mam specjalny stosunek bo chita jest wnuczka lorda karthago ktory od strony matki jest jej wnukiem i prawnukiem:p
-
druga suka z tzw.linii uzytkowej godnej zdecydowanie wspomnienia jest ur.w1978 r.afra vom stoppenberger land .niestety zdjecie nieciekawe. [img]http://img102.imageshack.us/img102/6021/2704xx.jpg[/img] matka np.legro karthago,fado karthago[1989wusv sieger]...w hodowli karthago dala ciekawe i doskonale psy. w rodowodzie prowadzi linie va,posiada psy takie jak sam wienerau,jalk fohlenbrunnen[znow rodzinka palme;) ],bernd lierberg,quido haus schutting,olex sieben-folen.....i oczywiscie rolfa osnabrucker land.
-
chcialam tez wspomniec o suce tzw.uzytku-resi bosen nachbarschaft ktora dala wspanialego xato [5xbsp] oraz bardzo dobre mioty uzytkow przy okazji ciekawych eksterierowo-nie kompletne podpalane czy wilczaste maliniaki ale rzeczywiste onki;) . [img]http://img519.imageshack.us/img519/3779/30418ag.jpg[/img] resi urodzila sie w 1986 roku,po stronie matki to linia anderla kleinen pfahl czyli mutza pelztierfarm va,po stronie ojca ........jest spokrewniona z palme wildsteiger land-przez jalka fohlenbrunnen,posiada tez w rodowodzie pirola kirschental,marko cellerland,nico haus beck,i oczywiscie wywodzi sie z linii rolfa osnabrucker land[rowniez rosel,jego siostry].
-
jutro albo dzisiaj wieczorem napisze cos o bardziej wspolczesnych sukach ktore dla mnie sa doskonale jako suki hodowlane[czekam na zgody w zwiazku ze zdjeciami].