-
Posts
11461 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ayshe
-
cd szira [img]http://img201.imageshack.us/img201/5734/szira2.jpg[/img] spadaj wiesniaku:mad: [img]http://img201.imageshack.us/img201/1570/szira1.jpg[/img] ooooo dajciem i gooo jeszcze ploosem:cool3: [img]http://img201.imageshack.us/img201/6793/szira.jpg[/img] i dwie fotki z gimnastyki szmatowej kurka wodna na dole byla:mad: [img]http://img201.imageshack.us/img201/619/sziraszmata.jpg[/img] jesusicku dosiegnem-ale alien to mial fajny patent-wysuwana szczeka... [img]http://img201.imageshack.us/img201/8391/sziraszmata1.jpg[/img]
-
cd.dewi juz w wersji -mmmm:cool3::lol: [img]http://img255.imageshack.us/img255/1171/dewiszmata4.jpg[/img] [img]http://img255.imageshack.us/img255/5320/dewiszmata5.jpg[/img] [img]http://img255.imageshack.us/img255/5903/dewiszmata.jpg[/img]
-
i ekwilibrystyka dewi czyli szmaciana gimnastyka:lol: iiidzieeee:loveu: [img]http://img255.imageshack.us/img255/3829/dewi.jpg[/img] czekaj no juz ja cie dorwe:peace: [img]http://img255.imageshack.us/img255/1219/dewiszmata6.jpg[/img] aaaaa-:knuje: [img]http://img255.imageshack.us/img255/7251/dewiszmata1.jpg[/img] [img]http://img255.imageshack.us/img255/8317/dewiszmata2.jpg[/img] -mmmm:D [img]http://img255.imageshack.us/img255/8206/dewiszmata3.jpg[/img]
-
cd deedee [img]http://img255.imageshack.us/img255/8180/deedeeoo4.jpg[/img] spadaj wsioku:mad::diabloti: [img]http://img255.imageshack.us/img255/4373/deedee3.jpg[/img] i chwyt z wypuszczenia [img]http://img255.imageshack.us/img255/6672/deedee1.jpg[/img] [img]http://img255.imageshack.us/img255/6823/deedee.jpg[/img]
-
deedee-revier,przejecie,podporzadkowanie,nagorda w postaci oo i chwytu -pozorant jest w drugim namiocie. czyli to co wszyscy;) [img]http://img255.imageshack.us/img255/289/deedeerev.jpg[/img] [img]http://img255.imageshack.us/img255/7528/deedeeso.jpg[/img] [img]http://img255.imageshack.us/img255/2346/deedeesoc2.jpg[/img] [img]http://img255.imageshack.us/img255/8772/deedeeoo1.jpg[/img] [img]http://img255.imageshack.us/img255/3209/deedeeoo2.jpg[/img]
-
cd surykata. no w morde nie machac mi tu czyms niewiadomo czym i po co.jak kogos uwalic to jasno prosze:kogo?a nie mi takim czyms wymachiwac....:roll:... [img]http://img255.imageshack.us/img255/2474/chiaszmata6.jpg[/img] [img]http://img3.imageshack.us/img3/8038/chitaszmata2.jpg[/img] jesooo jakie gooowno...ludize to sa jednak porabani:niedowia:.dobra zlapie bo mi bedzie tak machal i machal jasny gwint wiedizec po co:watpliwy: [img]http://img255.imageshack.us/img255/7205/chitaszmata1.jpg[/img] [img]http://img255.imageshack.us/img255/1517/chitaszmata.jpg[/img]
-
i chili w czesci artystycznej czyli co pies moze zrobic zeby zlapac szmate:roll::evil_lol: kurcze nie zalapalam sie:stop: [img]http://img3.imageshack.us/img3/9658/chiliszmata1.jpg[/img] a tym razem po prostu dorwalam to cus wybitnie wkurzajacego:cooldevi: styl:na rozpaczliwca-rozjechana zabe0X [img]http://img3.imageshack.us/img3/8812/chiliszmata.jpg[/img] surykat ktory wogole nie kampuje po kiego jeza ma lapac kawalek czegos tam ale w sumie mozna uznac ze mnie tym atakujoom:hmmmm:. [img]http://img3.imageshack.us/img3/4786/chitaszmata5.jpg[/img] [img]http://img3.imageshack.us/img3/8355/chitaszmata4.jpg[/img]
-
cd chili oo [img]http://img3.imageshack.us/img3/5411/chilioo.jpg[/img] spadaj stad wiesniaku:evil_lol: [img]http://img3.imageshack.us/img3/7681/chilik.jpg[/img] i chwyt z wypuszczenia [img]http://img3.imageshack.us/img3/5407/chili2.jpg[/img] [img]http://img3.imageshack.us/img3/8596/chili1i.jpg[/img]
-
chili-cd podporzadkowanie w obronie [img]http://img3.imageshack.us/img3/4237/chilisocjal4.jpg[/img] [img]http://img3.imageshack.us/img3/6416/chilisocjal3.jpg[/img] [img]http://img3.imageshack.us/img3/4346/chilisocjal.jpg[/img] i nareszcie po nagrode:multi: [img]http://img3.imageshack.us/img3/2660/chilisocjalwyp.jpg[/img]
-
cd.bu-iii aaaam:grins: [img]http://img3.imageshack.us/img3/8747/buoo1.jpg[/img] [img]http://img3.imageshack.us/img3/1690/buoo2.jpg[/img] chili-revier i przejecie psa na podporzadkowanie [img]http://img3.imageshack.us/img3/3007/chilirevier.jpg[/img] [img]http://img3.imageshack.us/img3/3434/chilisocjal2.jpg[/img] [img]http://img3.imageshack.us/img3/293/chilisocjal1.jpg[/img]
-
wczoraj byla wiosna a dzisiaj zima:cool3::cool1: fotki z wczoraj bu-podporzadkowanie w obronie [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/3815/busocjall.jpg[/IMG] [img]http://img3.imageshack.us/img3/1996/imgp1998.jpg[/img] [img]http://img3.imageshack.us/img3/9929/socjalbu.jpg[/img] i nareszcie naaagroooda:multi: oo [img]http://img3.imageshack.us/img3/5649/buoo.jpg[/img]
-
dziekuje bardzo:oops:. a ja zycze sobie:diabloti: zeby w moim zyciu nigdy nie zabraklo onkow i ludzi ktorzy daja mi power do zycia-gsdowcow:loveu:. oraz nakreconych na prace z psami ludzi wszedzie:p. i zeby juz tak nie wialo:roll: jak mam 3,5 godziny lotu w jedna strone na trening bo ledwo zipie:mad:. bo naprawde hardcore byl dzisiaj niezly az do kiel:cool1:.
-
mnie cieczki nie przeszkadzaja.panienki zachowuja sie...skandalicznie tylko tydzien wiec to u chity 2 tyg w roku a u osia dwa razy wiecej bo ona ma na razie cieczki co trzy miechy.:roll::evil_lol:.zadne pieski tez pod drzwiami nie siedza bo u mnie to niemozliwe. cieczka nie choroba.:diabloti:
-
idealne miejsce na legowisko dla ON'ka & Onkowy BikeJoring :)
ayshe replied to agenciara's topic in Owczarek niemiecki
moje wyro.:diabloti: czasem nawet moge je podstepnie wypchnac i sie wyciagnac ale przewaznie kolana pod broda...no bo przeciez dziewczyny musza miec wygodnie...:razz::diabloti::oops: -
arthroflex czy inne preparaty z glukozamina,chondroityna i msm sa jak najbardizej wskazane.
-
onkowe panienki majapierwsza cieczke statystycznie w przedziale 8-10 mies. pilnujesz suki,chodzisz zn ia tylko na msyczy albo wypuszczasz na teren tylko w swojej obecnosci.nie tracisz jej z oczu nawet przez chwile. cieczka trwa 16-21 dni.zalezy od suki.
-
gdyby kochali swoje psy to by ich nei rozmnazali poza rodowodowo. dbaliby o rase. pisac se kazdy moze a pisze zeby czytajacy odnosil wrazenie.
-
zabawek plastikowych nie polecam. szczenie trzeba zmeczyc zabawa z soba wtedy ma w nosie meble. do glamania pilki typu gappay.lub takie zielone do czyszczenia zabkow. do nabycia np w ipo-sklep do przegryzania dobre sa suszone krolicze uszy,suszone zwacze.tego typu rzeczy ktorezjadajac szczeniak bedize polykal w malych kawalkach.i same sa nieduze. male szczneieta syzbko sie mecza i te momenty kiedy sa aktywne mozna wykorzystac do ksztaltowania szczeniecia-zabawy z nim i kontaktu. wtedy szczenie nei bedzie sie nudzic.
-
wracajac do ipo z ttb... co innego rzetelna robota lupowa i budowanie psa a co innego co takiego: YouTube - tresura psow - amstaf mysle ze Zofia raczej o tym pisala niz o lupowym ipo gdzie wogole nie wydraznia sie psa bo destabilizuje sie z roznych przyczyn.
-
vectra-na nas obie zawsze mozna liczyc nieprawdaz? jesli chodzi o "nasze "rasy:lol:. no coz...milosc nie wybiera a serce nie sluga:evil_lol:. mysleze tak naprawde caly problem lezy w tym ze KAZDA rasa ma nie tylko same cudne zalety ale tez swoje ...mniej mile strony . ony np to zadymiarze i dziamoty.po prostu naaajwazniejsze jest zrobic dym a co bedize to bedzie[po nas chocby potop:evil_lol:].no i oczywiscie dziamoty. jet tez oczywiste ze to wynika z selekcji na okreslone cechy.to zadymiarstwo i dziamotanie to placenie frycowego za reszte cech pastucha. wazne zeby wiedizec skad to sie bierze w danej rasie a nei uznawac to za wade. bo wada to blad.wypaczenie. a przykladowe zachowania ona niesa ani bledem ani wypaczeniem bo pracujacy on zadymiarstwo i dziamotanie wykorzystuje w swojej pracy i sa mu niezbedne do oo i oganiania bryly stada. te wyselekcjonowane cechy sa uciazliwe w zyciu codizennym i to wlasnie jest owo frycowe. nie ma tak dobrze i nie da sie zeby miec wszystko. mysleze otych "frycowych"w kazdej rasie,ktore moga byc duzym problemem ale tez sa uzyteczne jesli sie je uzywa zgodnie z przeznaczeniem ,kazdy milosnik rasy doskonale wie.
-
katica-wiem ze to wkurza. mnie tez wkurzaja glopie teksty na ony. doskonale was rozumiem. opowiem o ttb ktora goscilam u siebie bo ttb na treningach to zupelnei co innego.takie psojrzneie zawodowe i przeciez nie w odmku itd. Beauty astka. najcudniejszy pysiok na swiecie. chodzacy dynamit i zlote serce. odsuwajacy sie ludzie na boki w autobusie:roll: i bju siedzaca z pelnym samozachwytu usmiechem typowym dla ttb.:loveu: znalam wiele ttb i zaden nie byl morderca. dusza teriera w ciele atlety.dlateog trzeba im dawac zajecie inaczej ten buzujacy terier w koncu cos nabroi z sila atlety. i tyle.
-
chi-nie.mnie takie dyskusje nuza:cool1:.bezcelowoscia i bronienia masla nad margaryna albo odwrotnie. tylko dalam przyklad ze wkurzac moze wsyzstko mawet pimp.kwestia jest tylko wlasciciel. jak sprawic zeby psy kupowali ludize odpowiedzialni? hmmm. nie da sie. wie o tym kazdy hodowca. chyba kazdy kto mial kilka miotow trafil na osobe ktora wygladal skrajnie odpowiedzialnie,wzbudzala zaufanie,itd a potem okazala sie taboretem:roll:. obawiam sie ze wiecznei bedizemy spotykac sie z nieodpowiedzialnoscia. ps.katica-to porownujcie mit szarika z mitem zabojcy. ja tez bym chciala zeby ony kupowali odpowiedizlani ludize i won na cwiczak:diabloti:. tak se ne da.
-
wieczna dyskusja ttb kontra dooopowate ony:diabloti: czy to jakies zjawisko socjologiczne? gdzie temat o ttb zarazpojawia sie porownywanie ich z onami.nudne to juz. po prostu NIE MA CZEGOporownywac. to tak odmienne rasy ze jakiekolwiek porownywanie jest bezsensowne. vectra-a ja omijam ttb ze swoimi onami szeeroookim lukiem.zgadnij dlaczego?bo nie mam ochoty na patrzenie :utryzma cyz nie? zachowanie psa wynika z odpowiedizalnosci jego wlasciciela i niczego wiecej. nie zalezy od rasy.tylko od czlowieka. najbardizej niebezpieczne dla mnei sa male pimpy z babciami. doprowadza mnei od furii pilnowanie moich psow zeby pimp nie dziabnal ktorejs jak podbiega z jazgotem. ostatnio pozwolilam jednej suce zlapac i trzepnac o glebe takiego pimpa ktory po prostu nie wychamowal przy idacych na smyczach moich psach. chita zlapala siepla o glebe ja jej aus ona puszcza-pimp polecial ze skowytem. akcja trwala moze sekunde. byla pod calkowita moja kontrola.dedykowana glupiej babie -wlascicielce pimpa. ipo moze trenowac kazdy.budowac psa w zaufaniu do zabawy z pozorantem. ipo zawodnicze to juz inna bajka i tam pies jest wydrazniany.dlatego na ms nei ma ttb.po prostu. ja pracuje i z labka i z najrozniejszymi psami. ale ipo zabawowe to uzpelnie inna bajka.bo psy sa robione na lupie. roznica miedzy onkiem,mali czy dobem,bokserem czy rottem polega profilu popedow z jakimi pracuje pozorant. ale kazda z tych ras mimo roznic w prowadzeniu moze byc wydrazniana. najlepiej na ipo nadaja sie ony i mali. to mali zajmuja czolowe miejsca razem z onkami.dlateog ze schodza z wydrazniania na lup. ttb tego nie zrobi. bardoz fajne fotki,cieszy jak ludzie pracuja z psami.a ipo to super sport.ale nie porownujcie prosze pracy tych ras bo to przeciez zupelnei co innego. i jeszcze jedno;praca z onami nie jest prosta jak sie ywdaje. zrobienie ona tak zeby bylo na co popratrzec jest trudne bo to psy ktore traktuja swojego clzowieka jak boga a nie kumpla i bardoz latwo je zgasic do po prostu karnosci. natomiast znosza bardoz silna awersje co wykorzystuja bez pardonu "treserzy". ale widok takskzolonego ona jest identyczny jaktak szkolonego np boksera tyle ze bokser sie wylamie a onek zgaszony i ze spuszczonym lbem bedzie wykonywal polecenia. zamiast nakrecac sie na temat ttb kontra ony zastanowcie sie CO chcecie porownywac. po to sa rozne rasy zeby ktos wybral cos dla siebie. ja nie wyobrazam sobie zycia z ttb mimo ze mialam jedna sunie w domu przez chwile i byla papusna to wogole nie ta bajka. nie MOJAbajka . tak jak zepwne nie milosnikow ttb nie ta bajka to ony.i uff. bo po to jest wybor.:eviltong:.
-
daje dwie lyzki stolowe dizennie na psa,robie przerwy co miesiac.nie mam pojecia na ile mi starcza kg opakowanie:roll: bo odsypuje sobie raz na tydzien dla domowych dwoch onek jakjestem w domu w niemczech. daje generalnie bo wydaje mi sie ze dobrze robia moim psom. na skore,koopy..no tak ogolnie. czasem nie dostaja miesiac czy dwa i potem znowu im daje. moje psy nie maja problemow ktore moglyby znikac badz nie po dawaniu czegokolwiek wiec tak naprawde nie wiem czy na jakies problemy by ziola pomogly.ale moje psy je lubia. zeby powiedziec czy dzialaja na cos tam musialabym je dawac w zwiazku z jakimis problemami.a problemow niet. warto jednak sprobowac czy pies bedize je jadl bo sa psy ktore po prostu nie tkna karmy z ziolami. wydaje mi sie,powtarzam wydaje:razz: ,ze dobrze robia mojej mlodej suce ktora ma typowe dla onka[czesto zdarzajace sie u onow]problemy jelitowe np przy zmianie karmy albo ot tak wogole.jak dostaje ziola macaly czas takie same koopy.bez wachan.nie sa to duze problemy tylko wachania "jakosci"koop.np mimo tej samej karmy. mamwrazenie ze to dzieki tym ziolom.ale to tylko wrazenie byc moze.
-
ziola sa super ale nie "wchodza"kazdemu psu.trzeba najpierw wyprobowac czy bedize jadl z nimi karme. ja daje swoim onkom ziola koebersa z przerwami juz baardzo dlugo.