Jump to content
Dogomania

ayshe

Members
  • Posts

    11461
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ayshe

  1. scenki z zycia mopa czyli surykat w wodzie:evil_lol: powrot :p niektorzy wracaja samochodem :lol:a niektorzy tachaja majdan na plecach tffardo:evil_lol:zeby piesie sie bardizej uswinily:cool1:
  2. namaczajaca sie szira i wiecznie dokads spieszacy sie osiek:lol: namaczanie sie grupowe i degustacja wody-osio,max i surykat kopsanko kolami do gory czyli surykat wcierajacy sobie bloto w grzbiet:roll::evil_lol:
  3. woooda!:multi:-osio i surykat szira obserwuje z godnoscia matoly latajace po wszystkim mokrym co sie napatoczy:multi: szira-mamo !otaczaja mnie saaame wariaty:roll::cool1: martwy onek na poboczu:razz:-szirek:evil_lol:czyli wytarzac drugi bok czy tak se chwile pomysle:lol:
  4. wczoraj mielismy prawdziwa wiosne na treningu:p no i wszedzie jeziorka roznej wielkosci ku uciesze psow:cool3: osio i szira osio,surykat,szira i maksinski-baby gonia maksinskiego:cool3: maksinski leci do kobiet-widac tez dzielnie maszerujaca agis:lol:
  5. padly osiek:diabloti: dzidzia spi:loveu: trojca domowa:loveu:
  6. troche spokoju:cool1: koffamy siem:loveu:[osio lypie na surykata lezacego z boku z mina:ja sie do nich nie przyznaje]. i milosc kwitnie:roll::evil_lol:
  7. ktoras ze stron jednak nigdy nie wytrzymuje:evil_lol: iii zaczyna sie maniana:diabloti:
  8. osio moze na dwa fronty:roll::evil_lol: jak sie osia nie mizia to osiu daje upust swym uczuciom:lol: surykat notorycznie robi za myjke:cool1: spokoojny milusi osio:loveu:
  9. poza cwiczakiem jest jeszcze czas na zycie rodzinne:evil_lol:. przytulanie sie malusiego osia :razz: okazywanie uczucia po osiowemu:cool3: czyli zebami:diabloti: zabawy rekreacyjne z surytaktem:lol:
  10. onki najlepiej szkola sie na lup a na poczatek na nagrodki.mozna je ksztaltowac na popedach.
  11. szymankiewicz-ojciec polskich onkarzy
  12. i koncuffka oschy:p [img]http://img204.imageshack.us/img204/9438/osiek5.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/7477/osiek6.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/6333/osiek7.jpg[/img]
  13. cd oschy:loveu: [img]http://img204.imageshack.us/img204/6756/osiek8.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/1203/osiek.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/3306/osiek9.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/1193/osiekz.jpg[/img]
  14. na koniec....oschyyyy:cool3::loveu: [img]http://img204.imageshack.us/img204/2188/osiek3.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/2403/osiek4.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/6015/osiek1.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/1022/osiek2.jpg[/img]
  15. cd whoo [img]http://img204.imageshack.us/img204/5452/whoochwyt.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/6310/whoochwyt2.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/722/whoochwyt1.jpg[/img]
  16. szira [img]http://img204.imageshack.us/img204/1431/sziraoo.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/4481/sziraoo1.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/5734/szira2.jpg[/img] whoo [img]http://img204.imageshack.us/img204/2909/whoooo.jpg[/img]
  17. cd.nora [img]http://img528.imageshack.us/img528/2734/nora2.jpg[/img] [img]http://img528.imageshack.us/img528/9218/nora3.jpg[/img] [img]http://img528.imageshack.us/img528/7971/nora4.jpg[/img] [img]http://img528.imageshack.us/img528/3395/nora.jpg[/img]
  18. dewi [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/3829/dewi.jpg[/IMG] frida [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/2061/frida.jpg[/IMG] nora [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/628/nora1.jpg[/IMG]
  19. deedee [img]http://img528.imageshack.us/img528/6823/deedee.jpg[/img] [img]http://img528.imageshack.us/img528/9122/deedeeoo.jpg[/img] [img]http://img528.imageshack.us/img528/228/deedeechwyt.jpg[/img] [img]http://img528.imageshack.us/img528/268/deedeechwyt1.jpg[/img]
  20. bu [img]http://img528.imageshack.us/img528/5649/buoo.jpg[/img] [img]http://img528.imageshack.us/img528/5169/buch.jpg[/img] dan [img]http://img528.imageshack.us/img528/1293/danchwyt.jpg[/img] [img]http://img528.imageshack.us/img528/3331/danchwyt1.jpg[/img]
  21. cd borys [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/1773/borys5.jpg[/IMG] [img]http://img528.imageshack.us/img528/3695/borys7.jpg[/img] [img]http://img528.imageshack.us/img528/1500/borys8.jpg[/img] [img]http://img528.imageshack.us/img528/9982/boryss.jpg[/img]
  22. troche fotek jeszcze snieznych.dizeki aniu za fotki:p. borys [img]http://img528.imageshack.us/img528/3281/borys1.jpg[/img] [img]http://img528.imageshack.us/img528/294/borys2.jpg[/img] [img]http://img528.imageshack.us/img528/3096/borys3.jpg[/img] [img]http://img528.imageshack.us/img528/8462/borys4.jpg[/img]
  23. [quote name='Vectra']a ja pójdę dalej , żaden pies nie ma prawa zostawić 3 dziurek na moim psie :) :lol: gdyby mi inny pies uszkodził psa , to by mu łeb spadł , a właściciel długo popamiętał.:lol:[/quote]wole trzy dziurki przy wymianie pogladow niz patrzec jak moj pies umiera. jakby jakis pies uskzodizl mojego to by tez raczej calo pieseczek z tego nie wyszedl:diabloti:.lacznie z wlascicielem.:diabloti:. kazdy ma obowiazek zabezpiecyzc tak sowjego piesia zeby nei zorbil kuku innemu.chyba ze sa to trzy dziurki pieskow ktore sie znaja i poszlo im np o pilesie albo o plamy na sloncu.czy dorastanie mlodego samca. obcy pies moim nie ma prawa nawet klapnac bo poooleciiii daleeeko a buty mam ciezkie i lape tez:cool1:.tak jak moje nie maja prawa zrobic nic innemu psu.nawet jesli brama jest otwarta do czyjejs posesji a pieseczki na owej posesji bywaja denerwujace. moje psy maja prawo pracowac.a do gryzienia i walki to maja pozoranta a dokladnie rekaw.i tam niech sie wykazuja.maja tez owce,slady i sportowe posluszenstwo.i styka.:p ps.vectra-ja nie pisze ze ttb sa straszne i wogole.to sa psy ktore po prostu[a moze az]trzeba umiec prowadzic.neistety jak i inne rasy maja tez byc nieszczescie zyc w domciu z egzemplarzem ludzkim nieodpowiedizlanym.co nie powoduje zebym nie byla za ich uspieniem.zabily inne psy.jakiejkolwiek sa rasy powinny isc pod igle.
  24. vectra-cala moja pisanina jest bezsensu bo i tk chodiz o to ze ot asty:evil_lol:. nie mialy prawa zagryzc psow na innej posesji,wogole zagryzac jakichkolwiek psow gdziekolwiek.po prostu. nie ma na to zadnego usprawiedliwienia.
  25. [quote name='Vectra']a miał ktoś z Was , kiedykolwiek na swoim podwórku , obcego dość niemiłego psa ? nie mówię na osiedlu , między bloczkami - mówię o swoim własnym , ogrodzonym podwórku .... na podwrku obcy pies , który z zasady jest niemiły , nie lubi psów kontra własny pies / psy jaka reakcja ? Ja wiem , bo miałam :diabloti: to tak a`propo postu Ayshe , że ONki na pewno przywitały te asty chlebem i solą :evil_lol:[/quote]no generalnie mialy prawo nie?chodzi nie o te onki tylko o to ze inne pieski pobiegly do kogos na teren i zagryzly inne psy. oczywiscie ze darly ryja.ale to nie one polecialy i pryzprowadzily ttb.a moze?ooo moze po prostu same poszly zawolaly ttb potem polecialy na podworko swoje,uwiazaly sie i...no tak same gloopie sobie som winne.i jeszcze osmielily sie byc niemile:diabloti:.jakies durne. nic dziwnego ze ttb je zagryzly.:cool3: czytacie czasem co piszecie?:evil_lol: ps.jaka reakcja?dziamot i do psa.hamulec i pytanko:kim jestes?:cool3: i koniec akcji.tak wygladalo wejscie kazdego nawet agresywnego psa na moja posesje.widok 10 onow otaczajacych pieseczka powodowal ze kazdemu miekla rurenka:evil_lol:. piesek tylko niemogl opuscic terenu gdyz poniewaz moje pieseczki zaganialy go tak zeby siedzial w miejscu szypiac po tylku.efekt?osliniony tylek i przerazenie w oczach:ja nei jestem uowca!:evil_lol:. sparwa jest taka:niedopilnowane,agresywne psy polecialy do kogos innego na posesje i zagryzly temu komus uwiazane psy.koniec kropka.usprawiedliwianie psow ktore zagryzly inne jest ....niesmaczne:cool1:. winny jest wlasciciel astow.niewychowal,niedopilnowal.zaplaca za to psy.jak zwykle.
×
×
  • Create New...