Głaskanko i przytulanki od wszystkich kochanych ciotek wykonano:loveu:
Lakus jest strasznie kochany i taki zabawny, na starosc chyba zdziecinniał(olbo tak odmłodniał:cool3: ) tylko by sie bawił w tarzanie, zbiera z domu wszystkie papiery(aby jakies twarde, pozwijane) chowa sie z nimi w kaciku i z ogromnym zaangażowaniem dzieli je na czesci pierwsze. jakie skupienie wtedy ma na twarzy:lol: Albo jak upiera się przy czymś, najczesciej przy tym ze gdzieś tam siedzi kot, który juz dawno sobie poszedł:lol: A Lakuś nic tylko stoi i poluje na kota:lol: Ale bidka moja juz niedowidzi i to powaznie:lol: