[quote name='Ania-tygrysiczka']Kurcze:-(a Beatka tylko w sobote lub niedziele moze-to chyba musimy innego transportu szukac na po niedzieli[/quote]
Aniu, ja mam w niedzielę taki zamęt z psami, że naprawdę nie dam rady:shake:
a może gdzies w Warszawie sunia przeczekac do przyszłego tyg. np???
Ok malawaszko daj mi na pw swój numer tel. mój adres(który oczywiscie przesle) nic Ci nie powie a dojazd jest szalenie prosty wiec przez tel. Cię pokieruję:evil_lol:
a mnie jest smutno:-(
że Essunia pojedzie, chodziaż wiem, że domek będzie najwspanialszy:multi:
Essa bardzo wypiekniała, zaokrągliła się, sierść ma błyszczącą, jest taka energiczna i wesoła. Na pewno się spodoba:loveu:
najprawdopodobniej w sobotę przyjeżdza do mnie z Kielc mała dobcia, nocuje i zabiera sie z dziuba do Opola do nowego domku:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Essa, Pola, Lusia i dobcia, no cztery jest:evil_lol:
biedna dziuba:diabloti:
nie nie kochana, jestescie czwarte:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
jeszcze prawdopodobnie jedzie dobcia z Kielc:evil_lol:
i wszyscy nocuja u mnie
razem osiem sztuk :splat:
:lol: :lol: :lol:
rozumiem, że Lusia będzie nocowac u mnie??
a czy ktos z Was rozmawiał z Dziuba czy Lusie tez zabierze?
to juz czwarty podrzutek:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: