nie pytaj :D:D:D zrobilam 2 tzn pokopiowalam z neta moj Dawidek juz na mnie nakrzyczal trochu hihih ;) jestem zmuszona oddac je za 2 tygodnie :( wiem wiem łobuz zemnie hehe ale co zrobic :( :)
a propo ma ktos cos na temat
-[COLOR="#ff0000"] [B]jednostka organizacyjna sektorów finansów publicznych[/B] [/COLOR](klasyfikacja podmiotów sektora finansów publicznych, metody budżetowania, brutto i netto, powiązania podmiotów sektora finansów publicznych z budżetem
bo ja szukam i szukam i chyba osiwieje ;)