[QUOTE]Basiu widze, ze dla Ciebie wszytskie Oskarkowe gumeczki sa nowe Narazie mamy ich tyle, ze w nowe sie nie zaopatrzamy[/QUOTE]
[I]a bo sie cochwile zbieraja i nie umie zapamietac :D:D:D[/I]
[QUOTE][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/6624/osk136tr.jpg[/IMG][/QUOTE] znajoma pileczka hehe mamy podona;)